چالش : ⏳پیگیری ماهانه زنجیره یادگیری

من اینو ندارم
ب روز کردم هم ندارم

3 پسندیده

درود و سلام

14 پسندیده

سلام
99/5/1

16 پسندیده

سلام دوستان عزیزم

99/5/1

13 پسندیده

18 پسندیده

14 پسندیده

سلام و وقت بخیر

12 پسندیده

سلام دوستان

14 پسندیده

سلام دوستان امیدوارم همگی موفق و پیروز ، تندرست و سلامت ، قبراق و سرحال و با پیشرفت خیلی خوب در انگلیسی و با تشکر از کلیه یاورانمان در زبانشناس، اینک زنجیره تیرماه ۹۹ هم حسب وظیفه و تعهد به دوستان پیگیری چالش آپلود می نمایم - دوستدار همیشگی زبانشناس و همراهان عزیز - راستگار

21 پسندیده

:heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::100::100::100::100::100::100::100::100::100::100::100::100::100::100::100:

5 پسندیده

سلام دوستان :wink::sparkles:
اولین شاتم
البته خیلی زیاد نیست :sweat_smile:ولی سعی میکنم که ادامه بدم زنجیرم نشکنه

12 پسندیده

سلام
زنجیره عدد 111 از روزی که وارد زبانشناس شدم

13 پسندیده

سلام دوستان گزارش این ماه من:

15 پسندیده

سلام دوستان اینم از زنجیره من ⁦✌️⁩

12 پسندیده

سطح 6 رو تمااام کردیدددد؟؟؟؟

6 پسندیده

دارم سطح ۶ رو می خونم البته خب خیلی وقته دارم می خونم اما سطح ۶ دیگه تمام شدنی نیست

11 پسندیده

واقعا خیلی عالیه… حتما رشته تحصیلی تون هم زبان بوده؟

4 پسندیده

سلام ، هنوز لغات آبی در کتابها و بعضی از دروس هست ، و البته تعداد کمی لغات زرد که برام مهم هستند و باید چند بار از خودم بپرسم تا مطمئن شوم می دانم ، اما من از لایتنر استفاده نمی کنم به دلیل اینکه خودم قبل از زبانشناس کتاب زیاد خونده بودم و لغات زیادی رو می دانستم . و فلش کارتهای زیادی هم ساختم از آنکی استفاده می کنم

13 پسندیده

رادین… 5مرداد…زنجیره 9

4 پسندیده

رادین… 6مرداد… زنجیره 10

3 پسندیده