تفاوت زبانشناسان با زیبوک چیه؟؟؟ چرا دوبار باید پول بدیم ؟؟

سلام
من بعد از چند وقت استفاده از زبانشناسان استفاده میکنم
خب 20 تومن هزینه اشتراک دادم یک ساله
حالا با برنامه زیبوک اشنا شدم دقیقا عین هم هستن زیبوک از زبانشناسان قدرتمند تر و خب امکانات بیشتری هم داره
خب چرا دوتا طراحی کردید در صورتی ک جفتش یک یکاری داره حتی زیبوک بهتره خب چرا و چه احتیاجی به زبانشناسان هست
منی ک الان سربازم و پول زیادی هم ندارم دوز از محل زندگی یک بار پول دام چرا باید دوباره پول بدم؟؟؟
خدایش یه جواب درست بدید مخم داره سوت میکشه

3 پسندیده

بیش از ۹۰ درصد کاربران زبانشناس از اپلیکیشن زبانشناس استفاده میکنن و کفایت هم میکنه. اگر بخوایم مطالب اپلیکیشن زوم و زیبوک رو هم به زبانشناس اضافه کنیم قیمت نهایی اپلیکیشن زبانشناس نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده در میاد. که فکر میکنم تحمیل این قیمت به ۹۰ درصد مصرف کنندگان که نیازی هم به کتاب صوتی یا فیلم های آموزشی ندارن مشخصا کاری اشتباه باشه. بنابراین تصمیم بر این شد که مطالب با تفکیک پذیری قابل تشخیص در اپلیکیشن های متفاوتی قرار بگیره.

دوره های آموزشی انگلیسی: اپلیکیشن زبانشناس
کتاب‌های صوتی: اپلیکیشن زیبوک
دوره های تخصصی و فیلم: اپلیکیشن زوم

9 پسندیده

سلام
بنظرم میشد این سه نرم افزار رو ادغام کرد منتهی براشون سطح دسترسی در نظر گرفت به صورت پله ای یا مثلاً با سه سطح اشتراک( برنزی،نقره ای،طلایی) یا بر اساس سطح دانش کاربران فعالسازی رو قرار داد.
اینطوری بر کسی هزینه بیش از حد نیازش هم تحمیل نمیشه.

2 پسندیده

از لحاظ مالی فرق خاصی برای مصرف کننده نهایی نداره. از نظر ما مشکلش این هست که باز ما ۹۰ درصد افراد رو مجبور میکنیم که با تعداد زیادی منابع بیمصرف مواجه بشن. که این کار باعث میشه گیج بشن.

در حال حاضر این سه نرم افزار تفکیک پذیری مناسبی دارن، از طرفی هر سه هم با هم ارتباط دارن. بنابراین مشکل خاصی برای استفاده از هر کدوم بوجود نمیاد.

4 پسندیده

کاملا منطقی بود، از توضیح و توجه شما کاملا ممنونم.
خیلی باحاله که آنلاین هستید و به همه توجه دارید.
این ادم رو سر ذوق میاره:blossom::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده

یه سوال دیگه
من زمان مطالعه تو نرم افزار رو بزارم 20 دقیقه با 2 ساعت
چه فرقی میکنه
مطالعه خودم دو ساعت هستش اما خب چون برای ثبت شدن زمان مطالعه و قطع نشدن زنجیره باید مثلا فیلم رو 60 بار پخش بشه بخاطر همین این سوال پرسیدم
2 پسندیده

بایستی بیشترین مقداری بذارین که مطمئن هستید میتونید با اون زنجیره رو حفظ کنید. به نظرم همون ۲۰ الی ۳۰ دقیقه مناسبه.

2 پسندیده

نرم افزارها خیلی سنگین شدن. سرعت لودشون پایین اومده اگه ادغام هم بشن چه شود
همین تفکیک پذیری بهتره بنظر من

3 پسندیده

خب اونوقت این مدت زمان مطالعه من رو کم نشون میده در صورتی که مدت زمان مطالعه من هفته ای 14 ساعت برنامه نشون میده که من 2 ساعت 20 دقیقه مطالعه کردم
خب پشتبان ها هم از مدت واقعی خبر ندارن دیگه اون وقت در ارائه پشتیبانی بهتر و یا مثلا بالاتر رفتن سطح من از کاربر ساده به بالاتر بنظرتون به مشکل مواجه نمیشم؟؟
به عبارتی دیگه مدت زمان مطالعه که توسط برنامه جمع بندی میشه و شما در پروفایل من اون زمان رو مشاهده میکنید معیاری برای ارزیابی من هست یا ن و کاربردی داره برای پشتیبانی و ارتقا سطح یا ن فقط قطع نشدن زنجیره مهم است

3 پسندیده

سطح زبانتون تو اپلیکیشن بستگی به لغتهایی داره که بلد هستین…پشتیبانی برنامه رو هر انچه تو اپلیکیشن انجام دادین دقیق پشتیبانی میکنه و موقع تعویض گوشی یا ریست اگه بخوای نصب کنی دوباره به صورت قبل میتونی اپلیکیشنو نصب کنی…
کار بر ساده و معمولی و حرفه ای…ربطی به سطع زبانتون نداره…فعالیت در سایت زبانشناس شمارو از کاربر ساده به معمولی و بعد حرفه ای ارتقاع میده…فعالیت در همینجا

5 پسندیده

فقط موقع تعویض گوشی باید هر چی دانلود کردی رو دوباره دانلود کنی

4 پسندیده

اگر اطلاعات دانلود شده را به کارت حافظه انتقال دهید، دیگه نیازی نیست با تعویض گوشی، دوباره فایل های درس ها را دانلود کنید.

3 پسندیده

اره ولی من که حافظه گوشیم 128 گیگ اگه بعدا بخوام کاری کنم باید بریزم فایل ها رو رو کامپیوتر

2 پسندیده

بنظرم این نرم افزار ارزشش رو داره و واقعا خوبه.
بهرحال با فرمت کردن گوشی اگر از دیتا پشتیبان نداشته باشید از بین خواهد رفت، چاره ای نیست.

1 پسندیده