داستان های مصور صوتی انگلیسی مناسب برای کودکان و افراد مبتدی

سلام به همه جویندگان علم و دانش :rose: :raised_hand_with_fingers_splayed:

میخوام امروز دوره ی جدیدی رو معرفی کنم که شاید بعضی از شما عزیزان باهاش آشنا باشید اما لازم دونستم که یک معرفی براتون بذارم تا این دوره رو هم مثل دوره هایی که همیشه باهاش سر و کار دارید بشناسید.

کدوم دوره؟؟؟؟

دوره ی داستان های مصور صوتی

بله

این دوره از بیش از 130 درس و با محتوای تصویری و بچه گانه و با مدت زمان کوتاه که برای سطوح مبتدی بسیار مناسبه تشکیل شده که حتی افرادی با سطح زبان دوره ی راهنمایی و دبیرستان هم میتونن از دروس این دوره استفاده کنن و قدرت شنیداری و درک مطلبشون رو بالاتر ببرن و خودشون رو برای دوره های سخت تر آماده کنن. :heart_eyes:

این دوره رو میتونید در اپلیکیشن زبانشناس و تحت عنوان داستان های مصور صوتی پیدا کنید و لذت ببرید.

لازم به ذکره که به این دوره داستان های جدید اضافه میشه که بتونه همه ی سلیقه ها رو پوشش بده. :ok_hand:

چند داستان به عنوان نمونه:

https://zapp.ir/illustrated-stories/the-happy-prince/

https://zapp.ir/illustrated-stories/wild-swans/

https://zapp.ir/illustrated-stories/the-sleeping-beauty/

https://zapp.ir/illustrated-stories/rain-came-down/

موفق باشید و با انگیزه بمانید :rose: :heart:

44 پسندیده

سلام آقا فرزاد، ممنونم بابت کار جالبی که انجام دادید. من بخاطر شرایطم و برنامه سنگینی که دارم فرصت مطالعه کتاب نداشتم و این مساله آزاردهنده شده بود. دیگه برای اینکه روال کتابخوانی در برنامه هام به صورت یک امر واجب وارد برنامه هام بشه از دوره های کتاب مصور استفاده کردم و کلی نکته جالب یاد گرفتم. توصیه میکنم در هر سطحی دوستان باشند حتما جهت زنگ تفریح ذهنی هم شده از این دوره مطالعه داشته باشند.

15 پسندیده

یکی از دوره های بسیار خوب و جذاب که جدیدا اضافه شده، و من همیشه برای استراحت بین دروس vip بهش سر میزنم.
بسیار عالی هستن.:heart_decoration::heart_decoration::revolving_hearts:

11 پسندیده

خواهش میکنم خانم نیکنام :rose:

6 پسندیده

درود بر شما
من هر شب یک داستانش رو قبل از خواب برای دختر شش ساله م میخونم.
خیلی توی علاقه‌مندیش به زبان تاثیر داشته.

10 پسندیده

سلام
دروس جدید برای این دوره منتشر شد :rose:
نظراتتون درباره ی این تاپیک رو با ما در میون بگذارید.

7 پسندیده

سلام میخواستم بدونم چطورازاین پکیج استفاده کنم؟؟من تازه کارم باروشهازیاداشنایی ندارم متاسفانه، لطفاراهنمایی کنید

8 پسندیده

سلام دوست عزیز @alirezaei711
من چند داستان از این پکیج را به این صورت خوانده ام امیدوارم براتون مفید باشه:

۱_ اول همراه با صوت داستان را بخونید در این مرحله فقط سعی کنید به تلفظ دقت کنید و تلفظ لغات جدید یاد بگیرید و تکرار کنید. برای تکرار دکمه ای در نوار پایین صفحه( گوشه سمت چپ) قرار داده شده که وقتی تپ کنید فقط جمله مورد نظری که اون لغت یا لغات داخلشه به هر مقدار که بخواهید تکرار میکنه
۲_ مرحله دوم همانند مرحله اول با این تفاوت که این بار به جهت درک مطلب، شناسایی و یادگیری مفهموم لغات و عبارات جدید(مفهوم را دریافت کنید، حفظ نکنید) داستان را می خوانید.
۳_ روز بعد مجدد شروع به خواندن کنید( بدون صوت) همراه با درک مطلب، در این مرحله تعدادی از لغاتی که روز گذشته مفهومشون نمیدانستید به خوبی آموخته اید
فرضا در روز گذشته ۲۰ لغت جدید بوده ولی امروز ۵ عدد از آنها را به خوبی آموخته اید حال این ۱۵ لغت که نیاموخته اید یا حس میکنید نیاز به تکرار بیشتر دارند را به جعبه لاینتر اضافه کنید تا از این طریق این لغات را به خوبی یاد بگیرید

و در مرحله آخر هر زمانی که حس کردید درک مطلب خوبی داشته اید میتونید به داستان بعدی بروید

یک نکته هم درمورد گزینش لغات برای لاینتر؛ نیاز نیست هر لغتی که بلد نیستید به لاینتر اضافه کنید بلکه آنهایی که حس میکنید کاربردی تر و مهم تر هستند را اضافه کنید و مطمین باشید در متن ها و پکیج های بعدی به تمامی این لغات برخواهید خورد

7 پسندیده

سلام وممنون ازراهنماییتون
پس این پکیج برنامه اموزشی خاصی نداره که مثلاتکنیک سایه رواعمال کنم وفقط درحددرک مطلب ولغات جدیده درسته

4 پسندیده

سلام و ممنون از معرفی این پکیج زیبا و دوست داشتنی

What if everybody did that? what

بله واقعا…دوره خوب و جذابیه و پر از تنوع…از هر دو لهجه امریکن و بریتش توش هست
اون مجموعه داستان موزیکالش هم که عالیه…هر چند که تعدادشون زیاد نیست
من از هر داستان و هر مجموعه داستانش، چند تایی رو خوندم تا الان.

خوبی این مجموعه اینه که داستانیه…و البته کوتاه…با نکته هایی ظریف و زیبا

واقعا :rofl: من کلی واژه دارم از این دوره یاد می گیرم :star_struck: :face_with_hand_over_mouth: چقدر سطح مبتدی بالاست :innocent:

ای ول دارید…عالیه :innocent: :innocent: :innocent: :partying_face:

:pray: و تندرست…آمین…برا همگی

6 پسندیده

درود بر شما :rose:
داستانهای امریکن این دوره کدومها هستن؟؟!
چطور میتونم متوجه بشم.

3 پسندیده

درود :rose:
تا جایی که یادم میاد اکثر درس های این دوره امریکن بودند

3 پسندیده

ممنونم از پاسخگوییتون :rose:

3 پسندیده

بادرود فرزاد عزیز :blossom::hibiscus::bouquet:
همیشه بادستان پر میاید تالار،سخاوتمندانه شاهکار می کنید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap: پیروز باشید و سرافراز ،ممنون بابت تلاش هاتون :pray:

5 پسندیده

درود، زنده باشید دوست عزیز :rose:
شما منو یاد یکی از دوستان که خیلی وقته به تالار نیومدن میندازید
ایشونم مثل شما پر انرژی و فعال بودند
پاینده باشید :rose::blush:

5 پسندیده

خیلی ممنون بابت کار جالب و مفیدتون. :rose::rose:

4 پسندیده

سلام آقا فرزاد . خدا قوت :hibiscus:
چند تا داستان اون بالا معرفی کردید مثل شاهزاده خوشحال و زیبای خفته و …‌ وقتی میزنم ک باز کنه ارور میده . آیا اینها در قسمت داستانهای مصور اپ موجود هست یا خیر؟
@Farzad_Poodineh

2 پسندیده

سلام زنده باشید :rose:

اگه برای مطالعه ی درس ها با مشکل مواجه میشید از طریق پشتیبانی اعلام کنید. :blush: و اینکه فکر میکنم موجود باشن

2 پسندیده

وای من عاشق این دوره ام :joy:، هنوزم میخوام تمدد اعصاب کنم میرم داستان هاشو میخونم :heart_eyes:

2 پسندیده