پشنهادهای توسعه امکانات جدید در نرم افزار و وبسایت

ما کاری که میخوایم انجام بدیم اینه که مجموع فعالیتها از جمله فعالیت های داخل انجمن هم جزو آمارها و leader board قرار بگیره که در این صورت شانس افرادی مثل شما هم بالا میره :wink:

4 پسندیده

اقا مگه اضافه کردن و خروجی گرفتن از لایتنر چقد سخت و پیچیدس اصا چنتا از ویژگیا مث حالت شب خنده داره نظر سنجی نداره خیلی راحت میشه اجراش کرد باید باشه نه نظر سنجی برای بودنش

1 پسندیده

بله شما صحیح میفرمایید بعضی از موارد نسبتا ساده هستند
هدف ما بیشتر درست کرد محیطی بود که
۱- کاربران بتونن نیازهاشون رو بگن و نیاز‌های بقیه رو ببینن (و به خودشناسی برسن:smile:)
۲- کاربرانمون ببینن که نظراتشون تاثیر گذاره و در بهبود برنامه به ما کمک کنن تا یک بازی برد برد شکل بگیره
۳- ما از کاربرانمون غافل نشیم و در کلیات اشتباه پیش نریم
در این راستا این تاپیک و تاپیک‌هایی که در آینده خواهیم گذاشت به وجود اومد. من وظیفه خودم میدونستم که تمام پیشنهادهای ریز و درشتی که بود رو اینجا میاوردم. صرف نظر از سادگی یا پیچیدگیشون

همچنین هیچ چیز مطلق نیست. مثلا به نظر بنده به عنوان یک کاربر (بله ما خودمون هم از زبانشناس استفاده میکنیم :stuck_out_tongue_winking_eye:) وجود یک چیزی به اسم حالت شبانه کاملا بیهوده هست و من ترجیح میدم از notification menu گوشیم نور رو تنظیم کنم. به همین دلیل ترجیح میدم روی چیزهای دیگه وقت گذاشته بشه نه این. باز هم تاکید میکنم این نظر بنده به عنوان کاربر است نه یک مدیر. بنابراین اینجا بحث ساده یا پیچیده بودن نیست، بحث اهمیت و اولویت است.

نکته پایانی اینکه اضافه کردن هرچه بیشتر امکانات گرچه خوبه ولی تبعاتی داره. یکیش پیچیپدگی یادگیریه، یکیش حجیم شدن برنامه و احتمال بروز خطاهاست، یکیش کاهش راندمان توسعه است که در نهایت به بازی باخت باخت منجر میشه و …

4 پسندیده

چه بد ک فقط میشه سه مورد انتخاب کرد کاش میشد بیشتر انتخاب کنیم:sweat_smile::joy:

3 پسندیده

سلام
بنظر من گزینه ۴هم مورد خیییییلی خوبیه
چون حس رقابت باعث میشه سطح میزان مطالعمون رو بالا ببریم…
یچیزی هم که اگه باشه خیلی خیلی خوب میشه اینه که امکان تکرار “یک کلمه” باشه…مثل الان که امکان تکرار جمله یا پاراگراف وجود داره
امکان تکرار یک کلمه خیلی بدرد میخوره مخصوصا برای کلماتی که تلفظشون واسمون سخته …
ممنونم

3 پسندیده

با سلام خدمت دست اندرکاران نرم افزار زبانشناس و دیگر کاربران گرامی . در اینجا بر خود لازم میدانم که نظریه خودم را به دوستان اعلام کنم تا شاید ایده و یا پیشنهاد اینجانب در جهت افزایش بهره وری و کاربری نرم افزار مذکور موردتفقد قرار گیرد.
هدف غایت یادگیری زبان انگلیسی همانا درک و فهم مطالب به زبان انگلیسی می باشد ،این مطالب میتواند در قالب متن ، گفتگو ، سخنرانی ، فیلم و … باشد این موارد در چهار مهارت مورد استفاده قرار میگیرد لیسنینگ ، اسپیکینگ ، رایتینگ ، ریدینگ
در این نرم افزار که آموزش بر اساس داستان و بازگو نمودن داستانک ها میباشد و احساس میشود در زمینه اسپیکینگ و رایتینگ نرم افزار کاستیهایی دارد،لذا در ذیل به چند گزینه اشاره مینمایم که باعث جذابیت نرم افزار خواهد شد:
۱_ در صورت امکان گزینه ای با عنوان جملات فیکس مکالمه اضافه شود و قابلیت مشارکت جمعی را داشته باشد ، در ابتدا طراحان نرم افزار جملات فیکسی را در آن گزینه قرار دهند سپس دوستان بتوانند جملات فیس دیگری را هم به آن بصورت آفلاین و یا بصورت آپدیت برای همگان اضافه نمایند
۲_ قسمتی در نرم افزار با عنوان دست نوشته های کاربران زبانشناس قرار گیرد و بهترین دست نوشته های کاربران در زمینه های مختلف بصورت آپدیت دوره ای قرار گیرد.
۳_ مکالمات دو نفره که به گزینه اول هم مربوط میشود اضافه شود ، منابع گزینه اول و سوم را در نرم افزاری همچون tactics for listening براحتی قابل دسنرسی میباشد
در انتها هم از زیاده خواهی و پرحرفی ام معذرت خواهی میکنم

5 پسندیده

گزینه 1 برام با اهمیت تره
اکر سرچ لغت داشته باشه ، خیلی بهتر میشد.
من با اینکه یه ماهه دارم استفاده میکنم اما برتامتود واقعا عالیه

2 پسندیده

با سلام
لطفا امکان استفاده از برنامه معروف Colordict که بستری برای دیکشنری های مختلف هست و یکپارچه سازی با اون رو مد نظر قرار بدید و درصورت امکان به برنامه اضافه کنید…
با تشکر

1 پسندیده

با سلام و خسته نباشید
لطفا در صورت امکان قابلیتی که هر کاربر بتواند پس از یک دوره معین (مثلا سه ماهه) خود را محک بزند که وضعیت پیشرفتش چگونه است را به سیستم اضافه نمایید. به عنوان مثال یک مکالمه، نوشتن یک متن و یا هر چیز دیگری که امکان داشته باشد
با تشکر
سالاری

2 پسندیده

اگه قابلیت سرچ رو بگذارید، در کنارش قابلیت اضافه کردن درس به درس هم لازمه برای آزمونهای مشخصی مثل ارشد و دکترا.
چون یک دوره کامل اضافه بشه ممکنه بخش بزرگی از درسهاش به کار واژگان نیاد.

1 پسندیده

سلام به نظر من گزینه 2 و بعد گزینه 1 چون خودم بارها وقتی نتم ضعیف بوده و تو تلفظ مشکل داشتم به مشکل بر خوردم. و گزینه 1هم اینکه دیکشنریهای آنلاین زمان بیشتری هدر میده برای دیدن معنی کلمات. دیکشنریfast dicآفلاین خوبه اما تمام لغات رو نداره.

1 پسندیده

قابلیت اضافه کردن درس به درس در حال حاضر از نظر فنی امکان پذیر نیست

2 پسندیده

به نظر من یک قابلیت که افزودن آن حتما به کاربرها کمک فراوان خواهد نمود این است که بعضی از عبارات را که به صورت ترکیبی می باشند و تک کلمه ای نیستند را به صورت یک عبارت مجزا تشخیص دهد. در حال حاضر این گونه نیست.
به طور مثال کلمه give in که به معنی تسلیم شدن می باشد را به صورت دو کلمه مجزا give و in می شناسد.
با تشکر فراوان

10 پسندیده

سلام
خسته نباشید
کاش میشد اخر هردرس یه کوییز کوچیک داشت
خیلی عالی تر میشد

قابلیت تکرار ۱کلمه هم دیروز پیشنهاد دادم که خیلی خیلی خوبه

۱.کوییزآخر هر درس :که متوجه بشیم چقدر یاد گرفتیم و خودمونو محک بزنیم
۲.قابلیت تکرار ۱ کلمه:مخصوص کلماتی ک از لحاظ تلفظ واسمون مشکله
بازم ممنون

1 پسندیده

فکر کنم بهتره لیست پیشنهاد‌هایی که میشه رو به آخر پست اول اضافه کنم که بعدا راحت پیدا بشن

1 پسندیده

سلام خدمت جناب ناصري بزرگوار و کلیه ی دوستان.بنده پیشنهادی دارم.من در کنار نرم افزار زبان شناس از نرم افزار دوران هم استفاده میکنم .این نرم افزار شامل ترانه های انگلیسی یا آمریکائی ست و قابلیت پخش همزمان متن(فارسی و انگلیسی) و ترانه را دارد و من روش پیشنهادی شما را با ترانه های این نرم افزار هم پیاده سازی میکنم و به دلیل موزیکال بودن آموزش سریع و دلنشین می شود.نظر بنده این است که با اجازه ی مدیر دوران لینک این برنامه را نیز ضمیمه ی زبانشناس کنید تا اتحاد بیشتری هم بین علاقه مندان و مربیان زبان صورت گیرد. پیشنهاد دیگری که دارم گنجاندن تئاتر در برنامه است.به این صورت که یک بخش جداگانه به این نوع آموزش اختصاص دهید و برای تکرار دیالوگ ها ٬هر زبان آموز بتواند به جای هر بازیگر روی سن مجازی برود و نقش را اجرا کند.با تشکر از همه ی دوستان و جناب ناصری عزیز و بزرگوار

3 پسندیده

ببخشید متوجه این قسمت از پیشنهاد شما نشدم.

1 پسندیده

سلام اقای ناصری ممنون از اپلیکیشن باحالتون
اگه امکانش هست در لیست پیشنهادی خارج از رای گیری امکان تصحیح لغات قبل از ورود به لایتنر قرار بدین که مثلا اگه کلمه ایی به شکل اصلیش نیست تصحیح بشه مثل ed . ING و یا شکل سوم افعال

3 پسندیده

پیشنهاد بسیار خوبی ارائه کردین. من خودم قبلا به این موضوع تا حدی فکر کرده بودم اگر برای لغات بتونیم یچیزی تو مایه های parent و child تعریف کنیم، احتمالا بتونیم این کار رو بخوبی انجام بدیم. مثلا تو خود جعبه لایتنر ما به کاربر اجازه بدیم اگر لغتی ing یا ed یا حالا هر پیشوند و پسوند دیگه ای داره، کاربر parent رو بتونه انتخاب بکنه و از اون به بعد بر اساس اون پیش بره. یا حتی تو جعبه لایتنر میشه هم parent و هم child رو نشون داد. علی @golmirzaei جان لطفا بررسی کن این قضیه رو و در داخل لیست قرار بده.

6 پسندیده

با سلام،

ممنون از نرم افزار خوبی که طراحی کردید و از تغییراتی که ایجاد کردید در بهبود کارایی نرم افزار،یک ماه میشه که از بسته حرفه ای دارم استفاده میکنم ، یه نظر دارم و اون اینکه اگه امکان این باشه که کاربر بتونه چند خط از متن را انتخاب کنه برای تکرار خیلی بهتر میشه مثل کاری که تو نرم افزار های پلیر یا دی وی دی ها انجام میشه مثلا با کلیک رویAشروع متن و با کلیک دوبارهBانتهای متن،به نظرم این خیلی به کیفیت یادگیری اضافه میکنه

1 پسندیده