پشنهادهای توسعه امکانات جدید در نرم افزار و وبسایت

اول بک آپم رو بازیابی کردم
بعدش تاریخ سیستمم رو دو روز کشیدم عقب
و دو روزی که عقب افتاده بودم رو جبران کردم، بعدش هم تاریخ سیستم رو درست کردم
و در نهایت درست شد :smile:

8 پسندیده

چشممون روشن :joy: :joy: :joy: :joy:

5 پسندیده

دیگه بعد از چهار ماه دلم نیومد زنجیره م نابود بشه
باید نجاتش میدادم:blush:

6 پسندیده

Cheater :joy::joy::joy::joy:
شیطون جلوت باید لنگ بندازه

5 پسندیده

:laughing: :laughing: :laughing:

2 پسندیده

برا من همش آبی پررنگ بود:cry::sob:

4 پسندیده

چند روزه بود زنجیره ت؟

3 پسندیده

صدو پنجاه و خورده ای

4 پسندیده

حسین @hnaseri میگم زنجیرِ فروشی هم بذاریم داخل برنامه؟ به نظر جواب میده :rofl:
یه هیستوری زمان هم میذاریم نشه زمان گوشی رو کشید عقب :smiling_imp:

4 پسندیده

آخه خروج توی اندروید تضمین شده نیست. مثلا اگه دکمه home رو بزنید و یک مدت بگذره برنامه بدون هیچ هشداری یهو خودکار کشته میشه.

4 پسندیده

سلام خدمت همه ی دوستان
برای من گزینه های 1 و 2 و 7 و 10 و 11 مهم هستن به نظرم بقیشون خیلی کاربردی و الزامی نیست
و یه خواسته ای که من دارم و اگه امکانش هست توی گزینه ها اضافه بشه قابلیت اشتراک گذاری فایل های صوتی درس یا کیلیپ ها رو داشته باشیم خیلی خوب میشه و با نظر دوستان درباره ی مکالمات دو نفره , در نظر گرفتن کلمات ترکیبی و اصطلاحات , امتحان در آخر هر درس هم به شدت موافق هستم

راستش میخواستم یه پیشنهاد دیگه هم بهتون بدم
این اپلیکیشن زبان آموزتون از نظر من فوق العادست و خیلی انگیزه برای یادگیری بوجود میاره . میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه امکانشو دارید برای درسهای کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد هم یه اپلیکیشن اینطوری طراحی کنید مطمئنم خیلی مورد استقبال قرار میگیره مثلا درسهایی مثل بازاریابی و تئوری مدیریت و زبانهای تخصصی و عمومی و … این اپلیکیشن برای کنکوری ها معجزه میکنه
میشه لطفا ازتون خواهش کنم حتما طراحی کنید آخه من یه پشت کنکوری ارشد هستم که مطمئنم با این سیستم شما حتما میتونم توی امتحانم موفق باشم و یه پیشنهاد دیگه هم اینکه اگه برای زبانهای دیگه مثل روسی و فرانسه و عربی و … هم از این اپلیکیشن ها تولید کنید عالی میشه ولی من اولویتم پشت سر گذاشتن غول کنکووووووووووووووووره
ممنون میشم

1 پسندیده

منم با این مورد موافقم

1 پسندیده

به نام خدا
با توجه به تجربه ای که در فراگیریه زبان انگلیسی طی سالهای اخیر داشتم واقعا برنامه زبانشناس افق جدیدی برام در آموزش زبان باز کرد واقعا دست این تیم درد نکنه
در مورد امکانات برنامه به نظر این حقیر دوتا مساله هست که واقعا ضروریه فکری براش اندیشیده شه
۱. قابلیت اضافه کردن عبارات و کلمات مرکب به لایتنر
که قبلا هم مطرح شده بود ولی گویا از نظر فنی کار پیچیده ایه
که البته میشه با باز گذاشتن لایتنر برای زبان آموز که بتونه خودش هم لغات رو وارد کنه این مشکل رو حل کرد یا این که چند تا کلمه رو بشه با هم انتخاب کرد

۲. یک دیکشنریه انگلیسی به انگلیسیه آفلاین و وقوی
این دیکشنریه حاضر واقعا ضعیفه نسبتا
کلمه اگر حرف اضافه ی حتی جمع بهش متصل باشه اکثر اوقات نمیتونه نتیجه رو بگه
یک دیکشنری دارم به نام English
که واقعا قویه و برای تلفظ از موتور tts و به صورت آفلاین بهره میبره و از آقای ناصریه عزیز میخوام خودش یک نگاهی بهش بندازه و نظرش رو بگه
واقعا حیفه که برنامه به این خوبی از این لحاظ ضعف داشته باشه

ان شاءالله این برنامه روز به روز قوی تر شه

در پناه حق

7 پسندیده

اتفاقا من هم به فکر موتور‌های text to speech بودم ولی فکر میکردم شاید خیلی دقیق نباشن. مثلا تجربه خودم وقتی روی کامپیوتر زبان میخوندم این بود که تو بعضی لغات تلفظی که توی گوگل ترنسلیت بود با تلفظی که توی سایت کمبریج بود متفاوت بود. اگه اشتباه نکنم گوگل از tts استفاده میکنه و کمبریج از تلفظات از قبل آماده شده.
اگر حدس من درست باشه فکر کنم برای یه نرم‌افزار آموزش زبان خیلی خوب نباشه که تلفظ کاملا صحیح رو ارائه نده.
دوستان اگر اطلاعاتی در این زمینه دارن خوشحال می‌شم بشنوم.

3 پسندیده

دیکشنری فارسی تحلیلگران توصیه میشه بسیار عالی و کاربردیه رایگان هم است، اینو تو برنامه بزارید مرسی @golmirzaei

4 پسندیده

اگه لطف کنید در سایت و اپلیکیشنتون ، داستان های بسیار ساده رو هم قرار بدید یعنی یجورایی در حد کلمات فوق العاده ساده باشن ممنونتون میشم… چون سطح ابتدایی که شما قرار دادید برای من کاربرد داره اما من میخوام این نرم افزارو برای مادرم هم نصب کنم و دوست دارم داستان های خیلی سبک و آسون رو برای شروع داشته باشه…
و اینکه اینطور که من برداشت کردم مطالب سایت توسط خودتون نوشته و خلاصه برداری شده هستن و میخواستم بگم خیلی عالی هست که مطالبی که قرار میدید رو خودتون خوندید و باور دارید، این مطالب رو برای ما باور پذیر تر میکنه… و اینکه اگه یه قسمت خودباوری به اپلیکیشن اضافه کنید و هر روز پیامی مبتنی بر ایجاد انگیزه حتی در حد یک جمله به کاربران بدید خیلی ما انرژی میگیریم و خودتون میدونید که در عصر حاضر مشکل خیلی از ماها نداشتن انگیزه و ناامید بودنه!

و در نهایت ازینکه با سایتتون و روش تجربی و تحقیق شدتون در مورد آموزش زبان آشنا شدم خیلی خوشحالم

5 پسندیده

سلام خسته نباشید، پیشنهاد ویژه ای دارم که فکر کنم عملی کردنش سخت نباشه واستون و اون هم ایجاد پلی لیست هستش که بتونیم از هر دوره ای فایل صوتی داخلش بریزیم و پشت سر هم بدون متن گوش بدهیم،البته اگر بشه مشخص کرد هر فایل چند بار پخش بشه عالیه، واقعا خیلی خوبه اگه زحمت این کار را بکشید
8 پسندیده

سلام
این امکان رو اضافه بفرمائید که بشه هر کاربر متن دلخواه خودش رو به برنامه اضافه کنه .
فرض کنید بنده در مورد یه موضوعی می خوام از منابع انگلیسی استفاده کنم . این طوری می تونم در اون زمینه به پیشرفت های خوبی دست پیدا کنم و وقتم رو صرف یادگیری کلماتی که بهشون نیاز ندارم نکنم.
به نظر بنده معنی جملات و فایل صوتی هم نمی خواد به متونی که خودمون به برنامه میدیم اضافه کنیم .
موفق باشید

3 پسندیده

ایده کارائیه خیلی خوبه
فک کنم پیاده کردنش هم ممکن باشه.
اگه انجام بگیره مطمئنا خیلیا استقبال میکنن

4 پسندیده

سلام
یه امکانی طراحی کنید که در صورت معرفی برنامه به دوستان و خرید اشتراک آنها یه مقداری پورسانت به شخص معرفی کننده داده بشه
به نظرم خیلی خوب میشه

1 پسندیده