پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : Farzad_Poodineh

اگه بگید متنشون از کجا گیر بیاریم ممنون میشم :slightly_smiling_face: مثلا متن های all ear english و… بجز اپ زبانشناس

2 پسندیده

سلام دوستان عزیز آقا کامبیز و آقا فرزاد :bouquet:
از مصاحبه لذت بردم مرسی از هر دوی شما :pray:
آقا فرزاد خیلی عالی صحبت کردید من واقعا لذت بردم و انگیزه گرفتم واسه مکالمه
ایشالا به زودی مزاحم استاد کامبیز میشم واسه مکالمه خیلی دلم میخواد مثل شماها صحبت کنم :hugs:

5 پسندیده

سلام.
ممنون از آقا کامبیز و آقا فرزاد عزیز بابت این مصاحبه.
خیلی مشتاقم مصاحبه رو کامل ببنینم ولی متاسفانه مصاحبه یخورده طولانی هست و فعلا برنامه روزانه بهم اجازه نمیده که این. مصاحبه زیبا رو ببینم.
هر چند ندیدم مصاحبه رو ولی مطمئنم که هر دوی شما دو عزیز عالی بودین.:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام میکنم به دو قهرمان جامعه ی زبان شناس

تشکر میکنم از @YoKambiz عزیز و @Farzad_Poodineh دوست داشتنی که این مصاحبه ی فوق العاده رو ترتیب دادن. البته از شما دو بزرگوار انتظار کمتر از این هم نمیرفت. ببخشید که بخاطر مشغله ی روزانه دیر موفق شدم شاهکارتون رو ببینم، اما باید اعتراف کنم که با تمام وجود، لذت بردم.
امیدوارم در تمام عرصه های زندگیتون مثل زبان آموزیتون موفق و تراز اول باشین.

مرسی که هستین

5 پسندیده

من از شما ممنونم که بخاطر ما زبان آموزان جدید وقت و انرژی میذارید:clap::clap::rose::tulip:
من توی چند تا نمایشگاه شرکت کردم و نمایشگاه گردان ها سود خوبی می برن حتما تجربه کنید و با فرهنگسراها شروع کنید و با توجه به زبان انگلیسی قوی توی نمایشگاه های بین المللی مشارکت کنید و ریسک کنید. مثلا اول اسفند نمایشگاه بین المللی طلا و جواهراته! یه غرفه بگیرید و ویترین اجاره کنید و بعد به افراد مختلف اجاره بدید یه سودی هم خودتون می برید. توی برج میلاد، باشگاه انقلاب و …
کسی که مثه من دوس نداره دستور بگیره باید دستور بده و کارآفرین بشه وگرنه حد وسط معنی نداره😊امیدوارم موفق باشید.

4 پسندیده

سلام بسیار عالی و حرفه ای موفق باشید :muscle: :muscle: :muscle:

3 پسندیده

سلام بر هر دو دوست گرامی
ممنون از زحماتتون مصاحبه ی فوق العاده ای بود :clap::clap::clap:
دیدن پیشرفت دوستان واقعا باعث خوشحالیه
با آرزوی موفقیت های بیشتر برای هر دو بزرگوار :rose::rose:

4 پسندیده

منم واقعا منتظر اون روز هستم و باعث افتخاره

3 پسندیده

سلام بر هر دو بزرگوار
راستش من هنوز فرصت نکردم گوش کنم، در اسرع وقت گوش میدم و نظرم رو راجبتون میگم
حتما چیز جالبیه و بخصوص که نسخه ویدیویی هم داره :heart_eyes::heart_eyes:
خداقوت بر هر دو بزرگوار :clap::clap:

3 پسندیده

سلام. می تونی عبارت All ears English transcript را سرچ کنی و پی دی اف ها را دانلود کنی برای همه مجموعه هم پیدا میشه برای بقیه پادکست ها هم که متن دارن می تونی این عبارت سرچ کنی و یا تست کنی ببینی متن دارن. موفق باشی.

نکته: اگر بخوای کمی هم هزینه کنی و با مستر کارت یا… پرداخت کنی، سایت podbay خودش متن را بهت میده ولی باید مشترک بشی

1 پسندیده

فرزاد جان خیلی خوب بود، تبریک می گم. امیدوارم به پیمودن هر چه سریعتر مسیر پیشرفت و موفقیت ادامه بدی :slightly_smiling_face::pray:t2::wink::two_hearts:

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد عزیز
ایول ایوله ایول داش فرزاد یل ایول :sweat_smile::grin::grinning:
باید با ریتم بخونی
آقا دمت گرم شرمنده بابت تاخیر
من هنوز درست حسابی گوش ندادم اشالله تموم شد یه ویسم میذارم درباره اینترویو مخلصیم
و با تشکر از دوست گرامی اقای کشاورز
من بازممیام تو این پیج…بی ویتینگ اند تو بی کانتینیو

2 پسندیده

تجربیاتتون عالی بود آقا فرزاد امیدوارم من هم یه روز به سطح فعلی شما برسم انگلیسی شو کامل متوجه نمی شدم ولی فارسیشو تا تهش گوش کردم انشاءالله به همه اهدافتون برسید

1 پسندیده

سلام وقت عزیزان بخیروشادی
تبریک به هردوبزرگوار:rose::rose:
وتبریک ویژه به آقافرزاد محترم بااین همه تلاش و پشتکار پرقدرتشون🌹
سپاس فروان از آقای کشاورز محترم بخاطر مصاحبه های بسیارزیباشون.:rose:
وهردوبزرگوار همیشه در اوج موفقیت وسلامتی بمانید:rose::rose:

2 پسندیده

سلام
ممنون میترا خانوم گرامی :rose::rose:

1 پسندیده

Very good guys. Thanks for everything. That was cool.

1 پسندیده

این ویدئو مربوط به ۲ ماه گذشته ست

3 پسندیده

اتفاقا خیلی خوب و روون صحبت میکردن. یادمون باشه که انگلیسی زبان مادری ما نیست که انتظار داشته باشیم بلبل‌وار حرف بزنیم. و اینکه مبادرت به حرف زدن خودش کاری بس سخت و استرس‌زا است. واقعا هم جرات و توان خاص خودشو میخواد. اگه این حرف زدن مداوم باشه و توی محیط سر و کار داشته باشیم با زبان مورد نظر، تازه به بلبل‌وار یه ذره نزدیک میشیم

7 پسندیده

من تقریبا اصلا انگلیسی صحبت نمی کنم و در حال حاضر آخرین باری که به انگلیسی صحبت کردم همین ویدیوی مصاحبه بوده، اما بازم از پیشرفت خودم راضی ام

مطمئن باشید اگه کسی که دانش انگلیسی رو داره، همونطور که پروین خانوم گفتن در محیط هم با انگلیسی ارتباط داشته باشه مشکلی از بابت صحبت کردن نخواهد داشت

3 پسندیده

من واقعا منظور بدی نداشتم…صرفا می خواستم بدونم خروجی کسی که این دو دوره رو کار کرده این میشه یا نه؟
خدارو شکر که از خودتون راضی هستید؛ این مهمه…به هر حال، خودتون بیشتر از همه رو تلاشی که داشتید آگاهی کامل داشتید. Good luck.
More power

1 پسندیده