زبان‌پیچان Tongue Twisters : تمرین اول

سلام به همه. ده بار فقط گفتم ده بار دیگه گفتم و ضبط کردم تا یه دونه مثلا خوب شد :wink:

15 پسندیده

ظاهرا طوطی ها هم داشتن این تمرین زبان پیچان رو تمرین میکردن :rofl:

11 پسندیده

خب الان دیگه نوبت شماست آقای ناصری :roll_eyes:

6 پسندیده

طوطی هاتونم از غافله عقب نموندند اوناهم شرکت کردند در این چالش آفرین به شما

7 پسندیده

سلام آقای ناصری عزیز :blush: بله دقیقا :wink:کلافه شده بودن از سر و صدای من :grinning_face_with_smiling_eyes: ممنونم که صدامو شنیدید :rose::tulip:

7 پسندیده

خیلی هم عالی

فقط طوطیه قشنگ معلوم بود که داره به پیتر بد و بیراه میگه :joy:

8 پسندیده

سلام آقا احسان . ممنونم. بله کفری شده بودن هر دوتاشون😄

6 پسندیده

خیلی تمرین مفرحی بود
ممنونم :slight_smile:

13 پسندیده

خیلی ممنونم

ممنون از شما که شرکت کردین :pray:

7 پسندیده

بعد از دو بار این شد.

13 پسندیده

توضیحات:

• A peck is a unit of measurement equal to about 8 quarts (7.6 liters)
  • Peppers are vegetables. Pickled peppers means the peppers are preserved in vinegar:
6 پسندیده

همگی عالی بودیند و طوطی های زهره جون از همه باحالتر بودند کلا انگلیسی رو روان و سلیس صحبت کردند:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:هزارتا لایک :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

5 پسندیده

سلام وقت بخیر :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:
خیلی دیر شده اما زبونم داره وا میشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink:ببخشید :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

امروز موفق شدم ۵تا چالش زبان پیچان رو بعداز۳سال برم زبونم وا شده یکی بیاد جلوی منو بگیره نه خیلی هم عالی میگم والا :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::bomb::bomb::bomb::bomb::bomb::boom::boom::boom::boom:

13 پسندیده

سلام.
مرسی بابت چالش.

8 پسندیده

چ جالبه . من فقط تونستم صدای آقاکامبیز رو گوش کنم میشه بگید چرا بقیه ویسها باز نمیشه؟ منم علاقمند شدم شرکت کنم . امضا ی مبتدی در حال تلاش :nerd_face:

1 پسندیده

سلام
دقیقا منم دیشب همین چالش به ذهنم رسید و چنتایی پیدا کردم😂منتظر ویسم باشین

10s😁

1 پسندیده

چی چالش خوبی:grin::grin:چالش خوشم اومد