دوستانی که درخواست کتاب در اپلیکیشن زیبوک دارند، بخوانند

سلام

Lenin’s Tomb

اگه میشه این کتابو قرار بدین

https://www.audible.com/pd/Lenins-Tomb-Audiobook/B017RU7VK2

5 پسندیده

حتما چشم در لیست قرار گرفت :relieved::rose:

5 پسندیده

ممنونم :rose::rose::rose:
… … … …

3 پسندیده

چقدر طول میکشه تا قرار بگیره؟

3 پسندیده

سلام… با اجازه ی افسانه جان من جواب میدم.
زمان دقیق واسه قرارگیری کتابها نمیشه گفت، طبق لیست درخواستها پیش میریم. ممکنه یک درخواست مجموعه کتاب باشه شامل جلدهای زیاد :grinning_face_with_smiling_eyes: و یا صوت و متن کتابی نیاز به ادیت داشته باشه و زمانبر.
کتاب درخواستی شما هم در لیست هست، به محض بارگذاری بهتون اطلاع میدیم.

7 پسندیده

سلام، ملاک امتیاز تعداد رای ها هم هست یا فقط اون ستاره ها باید از ۴.۵ بیشتر باشه؟

1 پسندیده

سلام… تعداد رای هم حداقل بالای 100 باشه :blush:

3 پسندیده

سلام… لطف میکنین لینک آدیبل یکی از این کتابها رو برامون بذارین.
چون کتابهای با این مضمون زیاده و همینطور که خودتون گفتین کتابی که مد نظر شماست ممکنه صوت نداشته باشه.

1 پسندیده

راستش اومدم اینجا تا کتاب the prince اثر نیکولو ماکیاولی رو پیشنهاد بدم که یهو به ذهنم رسید که برنامه مستند پیشنهاد بدم. من مستند خیلی دوست دارم، و برخی مستندها قطعا برتری قابل توجهی دارن
یه برنامه مستند از BBC هست که فکر کنم هیچ مجموعه مستند دیگه ای نتونه این تنوع از لغات کاربردی رو به مخاطب بده. شما فکر کن مثلا بخوای یه بچه کلاس پنجمی رو بفرستی یه کشور انگلیسی زبان درس بخونه، چطوری میخواین آموزش بدین که حرف معلمش رو بفهمه؟
خوندن مطلب رو ادامه بدین تا دلیل منو بفهمید
مجموعه مستند شاهد عینی
Eyewitness
در واقع یک دائره المعارف جذاب برای کودکان و نوجوانان حساب میشه شامل زیست شناسی، تاریخ طبیعی، کانی شناسی و زمین شناسی
سه فصل داره و هر فصل ۱۳ قسمت
هر قسمت یک موضوع
مثلا یک قسمت در مورد منظومه شمسی، یک قسمت گیاهان، یک قسمت دایناسورها، آتش فشان، آب و هوا، پرواز، سیستم اسکلتی در جانوران مختلف، و حتی یک قسمت هیولاها (منشا تصور و ترکیب اونها در ذهن انسان)
خلاصه خیلی خوب و آموزنده است
متاسفانه این مجموعه یه جورایی نایاب هست و من خیلی سرچ کردم، کسی برای فروش نداشت. فقط تو یوتیوب میشه آنلاین نگاه کرد.
اگه بتونین این مجموعه فوق العاده رو اضافه کنید کار خیلی مثبت و کمک بزرگی خواهد بود.
حتما خودتون هم قسمت هایی ازش رو دیدن.
تیتراژ شروع اون در واقع یک موزه است که زنده میشه و مباحث رو به شکل جذاب و آسون بیان می کنه.
در نهایت اضافه کنم این مجموعه با اینکه احتمالا در اصل برای کودکان و نوجوانان تهیه شده، مثل بقیه چیزهایی که با این هدف ساخته شدن برای بزرگترها جذاب تره. :sweat_smile:

7 پسندیده

سلام امیدوارم روز خوبی را گذرانده باشید
راستش من زیاد طرفدار زیبوک نیستم و زیاد طرفدار زبانشناس و زوم هستم :grinning_face_with_smiling_eyes:
حالا!!!
اگه میتونید به غیر از رمان “رویایی که داشتیم” یه رمان دیگه بسازید که کمدی باشه :heart_eyes:
و اینکه لطفا مستند هم بزارید، مستند گل و گیاه، مستند انسان ها، مستند حیوانات و…
و لطفا همشون در یک دوره باشه :star_struck:
ممنونم ازتون :bouquet:
@YoKambiz

6 پسندیده

سلام… کتاب درخواستی شما “Chatter نشخوار ذهنی” در بخش موفقیت و انگیزشی زیبوک بارگذاری شده. :tulip:

6 پسندیده

سلام… متاسفانه صوت این کتاب در دسترس نیست.
اگه کتاب دیگه ای در نظر دارین میتونین بگین جایگزینش کنیم.

3 پسندیده

سلام وقت بخیر.
لطف میکنید کتاب social chemistry by Marissa king رو چک کنید ببینید امکانش هست تو اپ قرار بگیره؟؟

بعد این سایت audible باید اشتراک خرید براش؟!

@aFsaneh_boroumand
@fateme871

3 پسندیده

سلام… در حال حاضر صوتی ازین کتاب در دسترس نیست. احتمالا به این خاطر که کتاب جدیده
سایت آدیبل هم برای چک کردن کتابها نیازی به اشتراک ندارین اما برای خرید حتما نیاز هست.

4 پسندیده

سلام و وقت بخیر.
1 - توی اپلیکیشن زبان شناس در قسمت زیبوک (و البته بقیه بخش ها) امکان جستجو نیست تا ببینیم کتابی که میخوایم هست یا نه؟
2 - اسم کتابها فقط به فارسی نوشته شده که البته مجبور بودین چون احتمالا اسم فارسی + اسم انگلیسی + اسم نویسنده خیلی جا میگیره. بهتره توی تنظیمات یه حالت بذارین که خودمون انتخاب کنیم. یعنی اسم فارسی میخوایم یا انگلیسی. ولی بهتر از اون اینه که یه حالت نمایش لیستوار هم داشته باشه و کسی که میخواد انتخاب کنه کدوم حالت رو ببینه. یک لیست سه سطری شامل اسم فارسی و اسم انگلیسی و اسم نویسنده.
3 - میخواستم این کتاب رو به لیست اضافه کنید.
تفکر نامطمئن - Thinking in bets - Annie Duke
من از طریق پادکست بی پلاس با این کتاب آشنا شدم و ازش خوشم اومد. موضوعش درباره اینه که چطور وقتی یه چیزایی رو نمیدونیم بهتر تصمیم بگیریم. نمیدونم آیا ازش استقبال میشه یا خیر ولی با توجه به استقبالی که از نسخه فارسی کتاب شده احتمالا نسخه انگلیسی هم مورد اقبال قرار میگیره.

5 پسندیده

ممنون از پیگیری شما.

2 پسندیده

بله مورد اول که سرچ هست در دست اماده سازیه. مورد دوم رو اطلاع دادیم از گذشته اما نمیدونم که برنامه ای براش دارن یا خیر میتونین توی این لینک درخواست بدین

موردی هم که درخواست کردین در لیست قرار گرفت دوست خوبم

5 پسندیده

سلام… کتاب “آرامگاه لنین Lenin’s Tomb” که درخواست داده بودین به قفسه کتابهای متفرقه اضافه شد. :tulip:

5 پسندیده

خوشحال شدم
ممنونم شروعش کردم :rose::pray:

3 پسندیده

سلام خدمت تیم زبانشناس
من این کتاب رو چند وقتی میشه که خریداری کردم کتاب شروع خیلی زیبایی داره که حتما پیشنهاد میکنم بخونید چون شروعش یه مقدمه ست برای اینکه تا کلمه ی اخر کتابو بخونید۔ یه کتاب بی نظیره
خیلی دوسدارم این کتاب رو با استفاده از فایل های صوتی و متنی و دیکشنری زبانشناس به صورت قابل فهم تر و بهتری مطالعه و برای یادگیری زبان بهره ببرم ازش
ممنونمممممم
میشه زودتر قرار بگیره روی اپ؟
:hatched_chick::herb::herb::herb::herb:

2 پسندیده