جدیدترین ویرایش نسخه‌ی تست اپلیکیشن زبانشناس (نسخه ۸)

با سلام مجدد خدمت دوستان، همراهان، و زبانشناسی های عزیز.

طی ماه گذشته ما دو نسخه‌ی تستی از ورژن هشتم اپلیکیشن زبانشناس رو خدمت شما ارائه کردیم که شما در رفع مشکلات اون ما رو یاری کنید.

براوردهای ما نشون میده که بیش از ۴۰۰ نفر از کاربران خوب زبانشناس این نسخه‌ها رو تست کردن و نظراتشون رو برای ما ارسال کردن. ما طی ماه گذشته تمام تلاشمون رو کردیم که اکثر اشکالات مربوطه رو رفع کنیم و اپلیکیشن رو به حالت پایدار نزدیک کنیم. و حاصل اون نسخه تست جدیدی هست که در این تاپیک میخوام خدمتتون ارائه بدم که مجددا اون رو تست کنید که دیگه خیالمون از بابت اشکالات راحت بشه.

رفع مسئولیت

دوستان عزیز توجه بفرمایید که این برنامه فقط برای تست و نظر سنجی آماده شده و کاربرد دیگه‌ای نداره. زبانشناس هیچگونه تعهدی در ارائه خدمات دائمی این برنامه نداره و میتونه در هر زمان و شرایطی کلیه اطلاعات کاربران این برنامه رو حذف و اونها رو از دسترس خارج کنه. البته با شرکت در این فرایند، هیچگونه خللی در اپلیکیشن اصلی زبانشناس که در حال استفاده از اون هستید رخ نمیده.

چه چیزهایی از این نسخه تستی انتظار میره؟

• اکثر کارکرد های اپلیکیشن اصلی زبانشناس بایستی بدون مشکل در این نسخه کار کنه
  • رابط کاربری جدید

چه چیزهایی رو تست کنیم؟

• تمام قابلیت ها بایستی به درستی کار کنه. از جمله خوندن دروس، دیکشنری ها، لایتنر، زنجیره و…
  • رابط کاربری جدید بایستی تجربه کاربری شما رو بهبود ببخشه بنابراین نظرتون رو در این رابطه اعلام کنید.

اگر مشکلی دیدم چطور اطلاع بدم؟

طبق معمول با ارسال هرگونه جزئیات مورد نیاز از طریق گزینه ی پشتیبانی مشکلات رو به ما اعلام کنید.

آیا شرکت در این فرایند جایزه داره؟

بله :heart_eyes:

در دو تاپیک تست قبلی ما قول دادیم هرکدوم به ۵ نفر جایزه بدیم. با توجه به اینکه حجم پیغامها زیاد بود از افرادی که شرکت کردن تقاضا داریم که طی یک فایل متنی تمام مواردی که گزارش کردن رو یکجا به تیم پشتیبانی بفرستن تا ۱۰ نفر برتر انتخاب بشن.

در این مرحله هم به پنج نفر از افرادی که بیشترین مشکلات رو گزارش میدن ۵ سال اشتراک طلایی زبانشناس، یا به انتخاب خودشون پنج اشتراک یکساله هدیه به دوستان و آشنایان جایزه اهدا کنیم.

توجه کنید که ما تا جایی که تونستیم اپلیکیشن رو تست کردیم بنابراین برای پیدا کردن مشکل بایستی خیلی کنجکاو باشین. مثلا چند روز پشت سر هم استفاده کنین و زنجیره بزنین که مشکلات عمقی خودشو نشون بده.

اطلاعات فعلیم پاک نمیشه؟

نه! این برنامه مثل یه برنامه جدید براتون نصب میشه.
برای اینکه اشتباهی نشه آیکونش اسم test روش هست. هر وقت خواستید به راحتی میتونید پاکش کنید.

Screenshot_20210508_203028

دانلود و نحوه ی شروع فرایند تست

1. برای انتقال کامل اطلاعاتتون از نسخه فعلی اپلیکیشن زبانشناس به نسخه‌ی تستی لطفا به قسمت پشتیبانگیری اپلیکیشن اصلی (منوی صفحه اول) وارد شده و گزینه ی تهیه پشتیبان رو بزنین. انجام این مرحله اختیاری است.

2. اگر اپلیکیشن تست قبلی با آیکن فوق رو قبلا نصب کردید اول اون رو پاک کنید. توجه کنید که این اپلیکیشن روی آیکنش عبارت Test نوشته شده.

3. از لینک زیر نسخه ی تستی رو دانلود نموده و با همان آیدی اپلیکیشن زبانشناس وارد بشید.

zapp_dev(3).apk (14.0 مگابایت)

21 پسندیده

سلام آقای ناصری عزیز :blossom::cherry_blossom:
اگه مشکلی بود ،میتونیم اینجا هم بگیم و حساب میشه ؟

4 پسندیده

بعد واردم نمی تونم بشم .

4 پسندیده

سلام عدد رو از ادامه ی نسخه قبلی مینویسم
۲۵. اول که تعیین سطح دادم شدb1ولی دوباره از سطح صفر اومد و همه چی صفر بود
۲۶. نمودار بالای هر مجموعه یک خط پهن بی ریخت بدون هیچ عددی
۲۷. مشکل نت خیلی زیاد شده همش ارور جون میگیره تا باز بشه
۲۸. روز های هفته در صفحه ی هنوزم یک دایره خالیه که اصلا قشنگ نیس
۲۹. در نسخه ی قبلی هم نمیتونستم بخش موسیقی رو باز کنم
۳۰. واقعا این نمودار مسخره ها برای چیه؟ همه جا هست😐
۳۱. به شدت این نوری که برای انتظار از صفحه رد میشه رو اعصابه
۳۲. من مقایسه کردم حجم نت همه چی بیشتر شده بود، چرا؟ چرا نباید از نت داخلی استفاده کنه مگه همه ی سرور ها داخل کشور نیست؟
۳۳. زیر نویس فارسی خالی دقیقا به چه درد میخوره؟
۳۴. واقعا برای فیلم ها نمایش تمام صفحه لازمه ولی نمیدونم چرا اضافه نمیکنید
۳۵. وقتی فونت رو بزرگ میکنی نوشته ها روی هم میفته
۳۶. نمیشه موقع پخش درس انتخاب کرد صوت پخش بشه یا ویدیو
۳۷. بازم انتخاب پوستر نداره
۳۸. الویت پخش رو صوت گذاشتم ولی درست نشد
۳۹. فونت رو ریز گذاشتم بازم رو هم میفته
۴۰. گزینه سرچ نداره
۴۱. گزینه دانلود شده رو نداره ببینیم چیا رو دانلود کردیم
۴۲. برنامه هنگ داره بعضی جاها گیر میکنه
۴۳. در جعبه لایتنر دیکشنری خیلی کوچیک شده جاشو داده فضای ابی بیخود بالای صفحه

5 پسندیده

اقای ناصری اصلا وارد نمیشه

4 پسندیده

سلام مشکل لاگین وجود داره و وارد نمیشه

4 پسندیده

اره منم به بدبختی وارد شدم کلش همینجوریه باید خواهش کنی تا باز شه😂

4 پسندیده

سلام
از این مورد یه عکس میدین

از این مورد هم یه عکس بدین

و همچنین این

4 پسندیده

این تو اسکرین شات نمیفته

5 پسندیده

این مورد حل شد. لطفا مجددا مراحل دانلودی که توضیح دادم رو انجام بدین و وارد بشین :point_down:

7 پسندیده

از همه چیز انتظار داشتم غیر این یکی اقای ناصری برای چی تعداد لغات رو پاک کردید.این خیلی مهمه ترو خدا اضافش کنین
منظورم اینه که مثلا تعدا دقیق بزنه که ۱۱ تا لغت ابیه ۵۰ تا لغت زرد

6 پسندیده

احتمالا اشتباه شده اعدادش نیست.

8 پسندیده

سلام
وقت بخیر.

من واقعاً صمیمانه میگم که تغییرات ظاهری اصلا خوب نبودند و نیستند و ظاهر حال حاضر اپ خیلی خوبه مگر تغییرات خیلی جزئی…

کیا موافق اند ؟؟

فقط در خصوص اضافه کردن اون قابلیت های جدید (جست و جو و دیکشنری تصویری و…)
(و بقیه پیشنهادات دوستان)
مشتاق آپدیت جدید هستم…

@hnaseri

با تشکر.

12 پسندیده

نه با اینترنت قوی هم وارد شدم نیورد

5 پسندیده

میشه چند مثال مقایسه ای بزنین و بگین دقیقا چه تغییراتی خوب نشده؟

یعنی اپ قبلی رو کنار اپ فعلی بذارین و عکسشو بفرستین

7 پسندیده

اقای ناصری واقعا این اپ عالی بود و من هیچ نقصی توش پیدا نکردم فقط یه چند تا درخواست کوچیک دارم.

اگه امکان دار یکم اواتار رو بزرگتر کنید که به چشم بیاد.و اون شاخص لغت اعداش خیلی زیاد شدن منظورم اینه که مثلا من الان ۱۷۴۳ شاخص دارم اون۹۷ بقیش چیه خیلی دقیق باشه ت ذوق میزنه.و فقط یه مورد دیگه اینه که اعداد هم اضافه کنین.

6 پسندیده

سلام خدمت تیم پر تلاش زبانشناس و آقای ناصری عزیز :cherry_blossom::blossom:
اول اینکه خیلی از انتظارات برآورده شد و کاملا با سلیقه ما یک جوره.
مشکلات تا اینجا :
بزرگ کردن آواتار .
به چشم آمدن شاخص لغت و زنجیره و رنگ دادن به آنها
اعداد اصلا معلوم برای آمار همون جور که آقا سجاد گفتن از بین رفته .
تم های مختلف یا همون پوستر نیست .
لغاتی که در لایتنر هست، وقت روش میزنی سه گزینه : میدانم ، نمیدانم و اضافه به لایتنر میاد . درصورتیکه باید گزینه حذف ، یا بروز باشه.
لایتنر هم هنوز چک نکردم و ف دا اطلاع میدم.

و اون قسمت که جای لغت رو نشون میده و به صورت گیاه هست ، خیلی کوچیکه

5 پسندیده

ویدئو تون نیومده
یه بار دیگه بذارین

5 پسندیده

اینجا مثل اینکه سنگینه ارسال نمیشه .میفرستم به پشتیبانی.

5 پسندیده