اپلیکیشنی جهت تقویت نوشتار و گفتار انگلیسی

با سلام خدمت همه زبان آموزای دوست داشتنی

امروز، تصادفا با این تاپیک از @masi23 مواجه شدم…و این شد که تلنگری! برا گذاشتن اولین پست، به ذهنم رسید. تقویت دو تا از مهارتای انگلیسی…نوشتن و صحبت کردن…خروجیای یادگیری
12
اپلیکیشنی که می خوام معرفی کنم اسمش هست English Writing

می خواستم ترجمه ای از توضیحات خود اپ رو بذارم ولی خب، خودخواهی کردمو مطابق میل خودم توضیحات رو بیان می کنم…البته، آخرش باز به فارسی خودمون گرایش داشتمو توضیحات فارسی…به هر حال، تمرین زبان شناسیه دیگه :innocent:

این از توضیحات گوگل پلی:

Do you know writing skill is one of the 4 most inportant parts in English. To learn writing is good for you when you need to make a business plan, resume writing, email, letter…
There are some rules of cv creating, resume writing… that will make your work brightly.
Correct grammar, punctuation and spelling are key in written communications.
The reader will form an opinion of you, the author, based on both the content and presentation, and errors are likely to lead them to form a negative impression.
People with good writing skills are generally seen as more credible. Use this app and you will improve writing day by day.
The contents of the app:

z1
این اپ، دو بخش داره:

:sun_with_face: بخش اولش که با عنوان English writing تو اپ می تونید پیداش کنید و شامل موارد زیر هست…40 زیربخش داره این بخش
نشانه گذاری، کپیتال کردن، انواع جملات و موضوعات، شیوه های نگارش آکادمیک و مواردی از این دست. پس، اگه قصد نوشتن یه مقاله ی آکادمیک رو دارید، این بخش، می تونه راهنمایی های خوبی رو براتون داشته باشه

:sun_with_face::sun_with_face: بخش دوم این اپ، اسمش هست English phrase
و نکته مثبت ش اینه که قابلیت search هم توش لحاظ شده :partying_face:
تو این بخش، زیربخشای متنوعی همچون موارد زیر هست که می تونید یاد بگیریدو استفاده کنید…مواردی همچون:
شیوه ی عذرخواهی، پرسیدن آدرس، کمک خواستن، بیان احساسات و ابراز دوست داشتن و …

اینم از لینک دانلودش…برا اندروید از پلی استور

تن درست و کار درست باشید همیشه و

Hope you love this app.

پ.ن
امیدوارم برا شما هم مثل من، این سوال به ذهن تون خطور نکرده باشه که برخلاف :thinking: اسم اپلیکیشن، فقط مناسب نوشتن نیست و مفید هم هست برا گفتار

14 پسندیده

خیلی ممنون به نظر میرسه با توجه به مواردی که گفتید اپ خوبی باشه

توی اکثر نوشته‌های چالش‌ WSD بچه‌ها مشکلات نگارشی از این قبیل دارند.
امیدوارم دوستان بتونند از این اپ برای رفع این موارد استفاده‌ کنند.

3 پسندیده

سلام. خواهش می کنم…من خودم از بخش دومش بیشتر استفاده کردم… امیدوارم بتونه در حد توانش :thinking: :muscle: کمک کننده باشه برا زبان آموزا
البته، خوبه برا چالشا، از بچه ها تو همون ابتدای پست، درخواست بشه که اشکالات نگارشی رو هم عنوان کنن…خود من، وقتی اشکالم رو بگن، راحت تر به ذهنم میره؛ نسبت به یادگیری اون از طریق خوندن کتابا و فیلمای آموزشی

2 پسندیده

اتفاقا توی چالش‌ها من همیشه اینا رو میگم ولی می‌بینم باز تو چالش بعدی رعایتش نکردن و همون اشکالات رو تکرار می‌کنن. وقتی اشتباهی چندین بار تکرار میشه من خودبخود از تحلیل کردن متن یا گفتار اون شخص دست می‌کشم. چون دوست ندارم یه مطلب رو چندین بار تکرار کنم. زبان‌آموز هم زمانی پیشرفت می‌کنه که به تجزیه و تحلیل‌ها دقت کنه.
کسی که خواهان یاد گرفتن چیزی هست باید اصولی و با روش درستش اونو یاد بگیره. وقتی، زمان و انرژی پای چیزی میذاریم چه بهتر که به بهترین نحو انجام بشه. قطعا نتیجه‌ش هم لذتبخش خواهد بود

3 پسندیده

این عکس دقیقا اون چیزیه که من همیشه به زبان‌آموزام می‌گم. اگه میخواید خوب حرف بزنید، هرچقد می‌تونید گوش بدید، با دقت گوش بدید. اگه میخواید خوب بنویسید، تا میتونید بخونید.

6 پسندیده

ممنون جالب بود؛حتما دانلود می کنم

3 پسندیده

این مطلب خیلی درسته
اگه کسی از من بپرسه شاه کلید اساسی یادگیری انگلیسی یا کلا زبان چیه ، دقیقا همین عکس واسش شرح میدم

4 پسندیده

پس، من یادم باشه اگه تو چالش رایتینگ شرکت کردم، حتما از شما ویژه بخوام راهنمایی هاتون رو در این مورد بهم گوشزد کنید.

3 پسندیده