چالش دیسکاشن - پیشرفت شخصی و استراتژی های مربوط به آن

سلام به دوستان عزیز

چالش این هفتمون درباره پیشرفت شخصی و استراتژی هایی هستش که میشه استفاده کرد.

آیا شما استراتژی ای بلدید که بخواید به اشتراک بزارید؟

برای رشد شخصیتون چه کارهایی می کنید؟

چه برنامه ای برای آیندتون دارید؟

اگه در مسیر رشد شخصیتون به مشکل بخورید ( مثلا اون رو به تعلیق بندازید) چجوری به مسیر بر میگردید؟

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

12 پسندیده

سلام بر دوستان خوب :sweat_smile: زبان شناس.
همین الان رفتم به کانال یوتوب و آپارات زبانشناس یه سر زدم دیدم واقعا خجالت اوره که با این همه مشقت و درد سر دوست ما کلیپ درست میکنه برای زبان اموزی اونوقت هیچکس حمایت نمیکنه.بابا برید یکم به این سایتا و کلیپارو ببینید و امتیاز بدید.در هر صورت پرچم زبانشناس میره بالا برای خودمون خوبه ها.من خودم به شخصه تلگرام و اینستاگرا ندارم نمیدونم اونجا چه خبره.به همه اطلاع بدید برن حمایت کنن

6 پسندیده

سلام آقا رامین.
یه توضیحی اینجا بدم که بی ربط به موضوع اصلیه. “خوبه” به معنی “خوب است” می‌باشد. این املاییه که این روزا رایج شده و من اصلا نمیدونم از کجا نشات می‌گیره که به جای “کسره‌” ی نانوشته از “ه” استفاده میشه.

3 پسندیده

خب این اضافیه فک کنم برعکس تنبلی باشه :joy:

4 پسندیده

سلام استاد پروین عزیز.بله شما درس میگید.باید رعایت کنیم.فکر کنم بخاطر اینکه حق مطلب خوب ادا بشه اون (ه) رو گذاشتم.ولی همین الا اصلاحش میکنم.در ضمن اسمم هم آرمین (ه).:rofl:

2 پسندیده

:zipper_mouth_face: :grimacing:

2 پسندیده

4 پسندیده

تبلیغات میخواد
اخیرا یه کانال فارسی آموزش زبان تو یوتیوب شروع به فعالیت کرده یه خانم آموزش میدن و تو این مدت کم ویوزهای خیلی بالایی داره ویدیوهاشون

2 پسندیده

@hossein_mahmoodi

پس ما و دوستانمون چیکار میکنیم.باید بریم ببینم و لایک کنیم تا پیج بیاد بالا و بعدش هم باید خودمون تبلیغ کنیم.

2 پسندیده

درسته.
البته منظور من تبلیغات در سایتها, کانال ها و پیج ها با ترافیک بالا هستن

3 پسندیده

من اینقد که برا زبانشناس تبلیغ کردم مردم فکر می‌کنن ازش سود میبرم :joy:
ولی مردم انقد از تبلیغات زبان زده شدن، اونی هم که خوب باشه باورش نمی‌کنن

2 پسندیده

yeah that’s right
one of the most important thing that cuz you achieve to the success
it’s constantcy
nowadays people for Success
looking for something that would be very tricky
but they do not understand
sometimes kinda simple things like that it’s a key for Success
I’m totally agree with you

2 پسندیده

خب اشکالی نداره شما سود ببرین :wink:

آره واقعا تبلیغات زبان تو فضای نت شبکه های اجتماعی, فضای شهر, بروشورها, بنرها همه جا زیاده

2 پسندیده

فک کنم منظورتون خانوم پریا اخواصه.

زهره خانوم در جریانن :laughing:

@majedzohreh

3 پسندیده

نمیدونم اسمشونو
ولی یه اشاره کنم حالا تبلیغ نشه که ایشون زیاد از دست یا به عبارتی از زبان بدن استفاده میکنن و آرومو قرار ندارن موقع تدریس :))

2 پسندیده

سلام دوستان در کنار صحبت از لزوم تبلیغ اپ که بنده هم موافقم لطفا تو چالش هم شرکت کنید… بحث کلا رفت یه جای دیگه

2 پسندیده

سلام دوستان
داشتم یسری تاپیکای جذاب قدیمی رو که ندیده بودم چک میکردم که دیدم این تاپیک عنوان جذابی داره. اومدم ویسارو گوش بدم دیدم تا چشم کار میکنه ویسه نمیرسم به همش :grimacing:
خب کوش انرژیتون. کوش ویساتون. اگه تونستید حتما مشارکت کنید.
و امیدوارم به زودی دوباره چالش دیسکاشن برگزار شه.

3 پسندیده