اضافه شدن دوره های آموزش زبان انگلیسی BBC

بله. داستان هری پاتر که اینطوره

1 پسندیده

احتمال زیاد این مشکل در آپدیت بعدی برطرف میشه. اگر برطرف نشد باز خبر بدین.

2 پسندیده

اینم یه اسپویلر برای شما کاربر عزیز :yum:

11 پسندیده

به به :heart_eyes:
امیدوار ام که دکمه‌ی پخش رو هم کمی بزرگتر و پهن‌تر کنید، اینگونه کار ما برای تکنیک بازگویی جمله‌ها و ایستاندن/توقف سدای گوینده آسان‌تر خواهد شد. با سپاس
@hnaseri

2 پسندیده

وای چقد عالی
I can’t wait for new update

2 پسندیده

آخجووووون ، بالاخره یه سوتی محاورتی نویسی از آقای @farokhvand عزیز گرفتم
:stuck_out_tongue_winking_eye::rofl:

3 پسندیده

سلام آقای فرخوند

دلیل خاصی داره “ص” رو با “س” می‌نویسید؟
برا این میپرسم که توی زبان کردی حروف عربی “ذ”، “ث”، “ظ”، “ط”، “ص”، “ض” وجود نداره.

3 پسندیده

سلام استاد بزرگ. @hnaseri
بابا خدایی این انصاف نیست شما تو گوشیت اخرین اپدیت نرم افزار رو داشته باشید من هم اینجا اب از لبو لوچم راه بیوفته.نه میخوام ببینم شما بیشتر به اون نیاز دارید یا ما :rofl: :joy: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

7 پسندیده

:grin: :innocent:
Oh my god.
It was the USA’s fault, believe me my friend.

6 پسندیده

درود بر آموزگار گرامی
آری، آگاهانه با “س” نوشتم. از دید من واژه‌هایی را که ریشه ی پارسی دارند نباید با وات‌های(حروف) بیگانه نوشت. واژه‌ی سدا(صدا) پارسی است و نوشتن آن را به دیسه‌ی(شکل) صدا نادرست می‌دانم.
در دنباله فهرستی از این دست واژگان به پیشگاه تان می‌رسانم:

1. سد(صد=100): اگر نیک بنگرید هیچ کس واژه‌ی “سده”(قرن) که جداشده‌ای(مشتق) از واژه‌ی “سد/صد” است را به دیسه‌ی “صده” نمی‌نویسد.
  2. اسپاهان/اسپهان(اصفهان)
  3. فلستین/پلستین(فلسطین)
  4. اروس(عروس)
  5. ستل(سطل)
    و…

دەزانم.
ئەز هەمین روو کۆردزەبانان دەر سەدێ یێ بیستۆم ئین ڤاتها را ئەز دەبیرێ یێ خۆد زۆدوودەند.(Please read it in Persian.):wink:

6 پسندیده

دوره‌ی انگلیسی در محل کار (English At Work) به اپلیکیشن زبانشناس اضافه شد. این دوره برای افرادی مناسب است که علاقه مند هستند در محیط انگلیسی زبان مشغول کار باشن.

12 پسندیده

Thank you for your good and refreshing news. :rosette:

2 پسندیده

کاملا درسته :+1:

:slightly_smiling_face:
نوشتار کردیتون از خیلی از کردزبانان بهتره. :grimacing:

2 پسندیده

دوره های لغات انگلیسی شش دقیقه ای (six minute vocabulary) و گرامر شش دقیقه ای (six minute grammar) نیز امروز به اپلیکیشن زبانشناس اضافه شد.

10 پسندیده

دو دوره ی زیر امروز به اپلیکیشن اضافه شد:

۱- زبان انگلیسی روزمره ی ما (The English We Speak) : در این دوره با لغات و اصطلاحاتی کاربردی که در مکالمات روزمره ی زبان انگلیسی میتونه مورد استفاده قرار بگیره آشنا میشین.

۲- داستان انگلیسی به صرف لغات (Vocabulary Storytime): در این دوره به طور اختصاصی در هر درس به کاربردهای متنوع یک لغت در زبان انگلیسی آشنا میشید.

10 پسندیده

بابا ترکوندیدا.چیکار کنیم با این همه خوشبختی.
حالا بگید کی اپدیت میاد.خدایی بدجور تو کفم

2 پسندیده

ای بابا :sweat_smile: اصلا صبر ندارینا

6 پسندیده

خدایی اگر ایوب هم بودم الان ترکیده بودم از صبر.یه پیشنهاد دارم.شما هم ورژن جدید رو از گوشیت پاک کن بعد مثل من صبر کن ببین کی میاد اونوقت حال منو خوب درک میکنی. :joy:

4 پسندیده

من میگم یه نسخه مخصوص آرمین بزنین، بدین دستش بره :rofl: :joy:

7 پسندیده

خخخخخ.خدایی اینقدر گیر میدم اخر سر برنامه رو به من نمیدن منم بیرون میکنن.اونوقت باید برم با خود ای جی کار کنم.:rofl::rofl:
حالا اون هیچی تازگیا فهمیدم دیکشنری زبان شناسم قرار ریلیس شه.اقا اونو دیگه اینقدر دیر ندید.دق کردم من.
خدایی میرم یه تاپیک میزنم با عنوان پیگیران اپدیت و دیکشنری.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 پسندیده