اضافه شدن دوره های آموزش زبان انگلیسی BBC

یاد اون شخصیت سریال “ویلای من” مهران مدیری افتادم که میگفت: پول منو بدید برم… :joy:

4 پسندیده

:joy::joy::joy:
آرمین همچین دور برداشته که فکر نکنم با این چیزا راضی بشه، یواش یواش درصد میخواد.

4 پسندیده

ممنون بابت زحماتی که میکشید واقعا اپلیکیشن عالی هستش :tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

الان این بده یا خوب استاد :face_with_raised_eyebrow:

2 پسندیده

نه خدایی من درصد پرصد نمیخوام.من اپدیت رو میخوام اگر خدا قبول کنه دیکشنری هم میخوام.این دو تارو بگیرم بعد میخوام جای اقای ناصری رو بگیرم خخخخخخ

3 پسندیده

برای داشتن این دوره ها باید برنامه رو اپدیت کنیم؟

1 پسندیده

اگر نسخه اپلیکیشنتون ۷ باشه نیاز به آپدیت نیست. خود به خود به صفحه دوره ها اضافه میشه.

1 پسندیده

بله همین ورژنه…اما هنوز اضافه نشده…باید صبر کنم احیانا؟

1 پسندیده

قسمت پادکست ها رو ببینید. اونجا اضافه شده.

2 پسندیده

بحث خوب و بد نیست. بحث مزاح بود :grin:

3 پسندیده

خب حالا این مزاحتون میشه 1000 تومن.پولِ من رِ وَدید وَرَم

4 پسندیده

سلام
اضافه کردن دورهایی با لهجه آمریکن واسه اپ اصلی در برنامتون هست؟
پادکست های معرفی شده امکان اضافه شدنشون به اپ وجود داره ?

1 پسندیده

بله آمریکن هم در دستور کار قرار داره.

برای اپلیکیشن زبانشناس فعلا بیشتر هدفمون منابع آموزشی هست تا متفرقه. چون مطلب زیاده برای همین بایستی تمرکز رو روی مطالبی گذاشت که حداقل برای آموزش زبان ساخته شدن. بنابراین اگر پادکست آموزشی باشه اگه بتونید آماده کنید میتونیم سریع در اپلیکیشن بذاریم. اگر علاقه مند بودین پیغام خصوصی بدین.

4 پسندیده

دوره های زیر به اپلیکیشن اضافه شدند:

۱- نمایشنامه ها (Drama): در این دوره میتوانید لغات انگلیسی خود را با استفاده از نمایشنامه های سطح بندی شده یاد بگیرید.

۲- کارگاه تلفظ تیم (Tim Pronounciation Workshop): تلفظ بریتانیایی خود را با این دوره میتوانید بهتر و قوی تر کنید.

۳- کلاس تخصصی گرامر انگلیسی (Grammar Masterclass): اگر خوره ی گرامر هستید در این دوره به صورت تخصصی گرامر تدریس می گردد.

10 پسندیده

بَه بَه چه عالی؛ ممنون استاد بزرگ؛ خدا قوت

2 پسندیده

این دوره رو به افراد سطح بالا پیشنهاد میکنم. اگه حرف زدنتون به سلاست رسیده، و می‌خواید روی گرامرتون و نوشتارتون کار کنید بهتره از همین الان شروع کنید. روش جالبی هم برا تدریس دارند. کوتاه و مختصر و جذاب.

5 پسندیده