ایراد دیکشنری های زبانشناس

سلام وقت بخیر
کسی میدونه چرا دیکشنری های من حذف شدن؟؟
الان باید چکار کنم ؟

1 پسندیده

سلام
علت حذف شدنش رو از بخش پشتیبانی با تیم در میون بزارید.

دوباره دانلود کنید. از اون گزینه + میشه دیکشنری دلخواهتون رو تا زمان رفع مشکلتون مجدد دانلود کنید

اگر مایل بودین اون دکمه فلش سفید داخل دایره نارنجی رو هم بزنین تا درس براتون آپدیت بشه :slight_smile:

:sweat_smile: بله حتما
آقای ناصری @hnaseri من پوشه زبان شناس را از حافظه گوشی به مموری منتقل کردم فکر میکنم از اون موقع این مشکل ایجاد شده
الان کلماتی هم که قبلا تلفظشون دانلود کرده بودم هم پخش نمیکنه
چه کار کنم به نظرتون؟

نمیدونم باید از علی بپرسیم :upside_down_face:
@golmirzaei

سلام
دیکشنری آفلاین کمبریج
عبارت فعلی مثل keep on سرچ میکنی از طریق زبانشناس معنی نمیاره
ولی در خود سایت کمبریج این مشکل وجود نداره

چون در نسخه ای که دست شما هست عبارات چند حرفی پشتیبانی نشده.

1 پسندیده

ممنون میشم سریع تر راهکاربدید چون عملا من نمیتونم از اپ استفاده کنم الان

آقای ناصری بعضی ویدئوها حجمشون خیلی بالاست این ها را کمتر کنید خیلی بهتره
الان یک درس از ای جی هست ۴ دقیقه ۵۷ مگ
اپ هایی هستن برای کم حجم کردن ویدئو از وب میتونید تهیه کنید
این موضوع هم از نظر حجم نگهداری ویدئو ها برامون مشکله و هم هزینه اینترنت که این چند وقته گران شده

1 پسندیده

من تا حالا چندبار مطالب رو بین حافظه و مموری جابه کردم مشکلی نداشتم، ولی اخر دیدم حافظه گوشی ام کم میاد رفتم یه رم جدیدگرفتم

راهی به ذهنتون نمیرسه؟
من از پوشه اندروید پوشه زبان شناس را کات کردم و توی مموری قسمت اندروید پیست کردم

دیتای زبانشناس رو نباید دستکاری کنید.
از داخل زبانشناس فقط انتقال بدید
الان هر چی پریده رو دوباره بگیرید

2 پسندیده

پوشه ها را چک کردم کامل هستن
حتی تلفظ لغات ولی داخل اپ هم دیکشنری ها حذف شده هم تلفظ لغات دانلود شده پخش نمیشه

من داخل خودبرنامه زبانشناس جابه جا کردم،اینجوری راحت میشه مطالب رو بین حافظه گوشی و رم تقسیم کرد،نیازی نداره تنظیمات کلی رو دستکاری کرد،والا من راهی بلد نیستم برا درست کردنش

2 پسندیده

2 پسندیده

خیلی ممنونم بابت راهنماییتون
فایل را به همان طریق به حافظه گوشی بازگرداندم و از طریق اپ مجدد به مموری جابجا کردم مشکل حل شد

یک سوال دیگه.از داخل اپ که میخوام داخل تالار بیام با مرور گر adm میاد. کسی میدونه چجوری میتونم مرورگر رو تغییرش بدم که با کروم یا چیز دیگه ای باز کنه تالار رو؟

توی تنظیمات برید قسمت default applications اونجا browser app رو به دلخواه تغییر بدید

تشکر . مرورگر تغییر کرد :+1:

1 پسندیده