انتشار نسخه 7.1.0

بسیار عالی :clap::ok_hand:
ممنون از راهنماییتون :rose:

1 پسندیده

لغت I ,a دوتا لغت هست تاثیر زیادی نداره ولی در کل چرا یک پیک روی میدانمتون خواهد خورد به دلیل لغات جدید. مثلا قبلا در متن لغت kids وجود داشته و شما اون رو سفید کردید. در نسخه جدید اون لغت حذف شده و الان kid نشون داده میشه و شما kid رو سفید نکردید. پس با سفید کردنش به میدانمتون اضافه خواهد شد.

نکته۳ پست اول را مطالعه فرمایید.

یدون اسپیس هنوز تهش هست. اونم پاک بفرمایید.

1 پسندیده

ممنون
این کارو انجام میدم اما رو گزینه ی به روز رسانی که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

پیامی نشون نمیده ولی پس زمینه کار رو انجام میده :sweat_smile:
اگر عبارات رو داخل متن میبینید اوکی شده و نیازی به زدن دکمه ندارید

1 پسندیده

آقا یه پیشنهاد دیگه برای حل این مشکل دارم
الان اینجوریه که وقتی روی یه کلمه کلیک میکنیم یه صفحه باز میشه که گزینه های میدانم و نمیدانم و اضافه به لاینتر رو میتونیم انتخاب کنیم
شما بیا یه گزینه دیگه ام اضافه کن به اسم حذف از آمار یا هر اسم دیگه ای که وقتی روش کلیک میکنیم بتونیم به صورت دستی کلماتی که به صورت اسم اومدن و نباید تو آمار حساب بشن رو بتونیم حذف کنیم

3 پسندیده

واسه من چون دوتا کلمه بود رشدش بیشتر شد و بورسیه تحصیلات خارج از کشور هم بهش تعلق گرفت :relieved::grin::joy:

3 پسندیده

هورا.
من دیگه نمیتونم دوره رو دانلود کنم

ولی با تمام این اشکالات من هنوز خوشحالم.
اقای ناصری @hnaseri و اقای میرزایی @golmirzaei حالا که بحث رفع اشکالات داغه این دیکشنری زبان شناس رو بدید اونم ایراداتش رو بگیریم
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 پسندیده

وضعیت مثل قبله
بدون اسپیس
باز با همین موقعیت عکس سمت چپ پایین
لمس میکنم کلمه رو مارک میکنه ولی باز هر دو رو باهم

1 پسندیده

درود بر اقای گلمیرزایی.
ورژن قبلی خیلی سریعتر باز میشد. الان وقتی یه صفحه رو باز میکنی چند ثانیه طول میکشه این مشکل داخل ورژن قبلی نبود.
سپاسگذارم

1 پسندیده

آره منم دیگه نمیتونم. فکر کنم سرور داغ کرده :grin:
@hnaseri میتونی چک کنی؟

توی لیست اسکرول کنید پایین هست. میتونید دکمه ذره بین هم بزنید. ولی درست میفرمایید باید اول لیست بیاد

حقیقتش چیز خیلی زیادی اضافه نشده. فقط تشخیص هایلایت بودن یه تعدادی عبارات هست که تاثیرشون باید قابل چشم پوشی باشه. متاسفانه اینجور مشکلات رو ما نمیتونیم خیلی رصد کنیم ولی در طراحی تمام تلاشمون رو کردیم که برنامه سریع و سبک باشه

1 پسندیده

من مشکلی ندیدم. یه دوره جدید اضافه کردم و یک درس جدید هم دانلود کردم. شاید مشکل اختلال اینترنت هست. مجددا با یه اینترنت دیگه چک کنین ببینین چی میشه

1 پسندیده

اقا یه جیز بگم برم برسم به باشگاهم.این ورژن رو یهو.پس نگیرینا من با تمام اشکالاتش میخوامش.:sweat_smile:

2 پسندیده

آره فکر کنم همینطوره چون من به هیچکدوم از سرورا نمیتونم وصل بشم. همه با هم نباید خراب شده باشن

چرا بگیریم. کلی تلاش کردیم آماده شده :grin:
ببخشید که مشکلاتی داره
منم برم افطار :blush:. نماز روزه همه دوستان قبول

3 پسندیده

من تو جاده بودم تازه رسیدم و با این سورپرایز خوشایند روبه‌رو شدم. واقعا دستتون درد نکنه. دست مریزاد :clap::clap:
هنوز نمیدونم چی به چیه. دارم درس امروز رو میخونم. وضعیت اسکرول خیلی خوب شده. و یه چیز جالب که اضافه شده اینه که داخل درس وقتی رو لغتی کلیک می‌کنیم با جمله‌‌‌ای که اون رو علامت‌گذاری کردیم میارتش که قبلا این امکان وجود نداشت.
داخل دوره‌ هم آیکن ورود به تالار اضافه شده که اونم عالیه :+1:
من لغات چند بخشی هم ندارم. نمیدونم چی به چیه. هنوز تعداد لغاتم دست نخورده

1 پسندیده

دوستان این خطا معناش چیه؟ من فقط زبانشناس رو دارم…

خواهد خورد. اگه میخواید زودتر اتفاق بیوفته روی عکس یکی از دوره‌ها در صفحه اصلی دستتون رو نگه دارید و سپس به‌روزرسانی رو بزنید. البته چک کنید ارتباطتون با اینترنت هم خوب باشه

احتمالا زوم هم توی لیست برنامه‌هاتون هست. یک بار دیگه با دقت بررسی کنید. یا زوم رو هم از پست اول دانلود و نصب کنید

1 پسندیده

این خطا برا منم اومد،البته من هر سه برنامه رو دارم، و بعد از اپدیت زوم و زیبوک این مشکل حل شد

1 پسندیده

سلام ممنون از زحمات تیم زبان شناس،واقعا سورپرایز خوبی بود،خسته نباشید

1 پسندیده

آقا دمتون گرم خیلی عالی شده.
من ۳۹۰۰ لغت داشتم تا سطح آخر
الان سطح پنجم، ۴۲۰۰ مونده به سطح ۶
ولی خدایی ارزش داره
خیلی عالیه. speechless شدم رفت.
از همون قبل برنامه بی رقیب بود ولی الان یه چیز دیگه‌ست. من برم از خوشحالی اشک بریزم :grimacing:

4 پسندیده

شما که تخصصتون زبان هست اگه اصطلاحات و افعال چند کلمه ای تشخیص داده شده رو بررسی کنین و ببینین دقتش بالا هست ممنون میشم :blush:

1 پسندیده