انتشار نسخه 7.1.0

خدایا مردم از خنده :rofl: :grinning: :laughing:
آرمین جان سرانجام به آرزوی دیرین تان رسیدید، شادباش ویژه به شما :blush: :wink:

4 پسندیده

سلام اقا میلاد.خدایی هم دیر اومدی.چه فرازو نشیب‌های از دیشب داشتیم ما.یعنی یه چیزهایی تو مایه های بالا تنه گریه پایین تنه عروسی بودم من.هی میرفتم تو برنامه مشکل پیدا میکردم میزدم زیر گریه بعد میومدم اساتید رفع ایراد میکردن میزفتم برای قِر ریز.این روال تا هم اکنون ادامه داره.ولی حالا همش قره.
حالا دارم برنامه میچینم برای انتشار دیکشنری یه دیجی بیارم بترکونم.
:rofl:

3 پسندیده

سلام.اقا شما میتونید تو هر درس که وارد شدید بزنید رو یه کلمه تا دیکشنری بیاد بالا.وقتی اومد میتونید لغاتی که مد نظرتون هست رو سرچ کنید و به لایتنر اضافه کنید.تقریبا هر کلمه ای که تو دیکشنری ها وجود داشته باشه رو میتونید به لایتنر اضافه کنید

3 پسندیده

همه‌ی بازخوردهای دوستان را از آغاز تا پایان خواندم، ولی هر گاه به بازخوردهای شما می‌رسیدم از شدت خنده چشمان ام پر از اشک می‌شد. :laughing: :rofl: :grin:
این ریزخنده‌ها هم که هنوز ول‌کن نیستند. :smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

خوشحالم که تونستم خنده به لبتون بیارم.ایشالا همیشه شاد باشید و خندون و با انرژی و موفق.و همیشه یه قِر ریز تو بدنتون باشه.این راز موفقیته خدایی :joy:

3 پسندیده

خدایی آقا آرمین ظرفیت اینو دارن برن تو کار استندآپ کمدی برای تالار.

(البته به انگلیسی، هم فاله هم تماشا)

4 پسندیده

اینم جالب بود.شما لطف دارید.چند وقت پیش رفته بودم به تاپیک هایی که اقا کامبیز سالهای 2017 داشتن.یکی از دوستان بهشون پیشنهاد داده بود از خودشون فیلم بگیرن و به اصطلاح کلیپ های اموزش زبان درست کنن.اونجا اقا کامبیز گفته بودن ایشالا تو برنامش هست و بلاخره الان میبینیم که ایشون بسیار موفق هست.حالا من هم شاید در هیمن راستا یه کارایی کردیم.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:sweat_smile:

5 پسندیده

همه چیز از یه پیشنهاد شروع میشه پس :grimacing:
امیدوارم این پیشنهاد هم به ثمر بشینه

3 پسندیده

اره و انشالله بتونم کاری در راه اموزش انجام بدم

3 پسندیده

البته من که از اون آدمای اهل سوء استفاده نیستم، ولی خب دوستانی که از لینکهای بروزرسانی جا موندن، یه پیام به دایرکت من بدن، لینک نسخ جدید اپلیکیشنهای سه گانه با حداقل قیمت موجود میباشد :rofl:

10 پسندیده

سلام مجدد
ترازبندی صوت و متن تو زیبوک خیلی خوب شده. خواستم دوباره از تمامی زحماتتون تشکر کنم. ممنونم :rose:

4 پسندیده

سلام.برنامه رو یاز کردم بعد دوره ای جی رو بعد درس بداهه بعد داستان کوتاه بعد یه کلمه رو انتخاب کردم بعد درحالی که سعی می کردم یادم نره میخوام چکار کنم کلمه رو تو دیکشنریها جستجو کردم.سعی کردم زیاد تخصصی نباشه بعد از کلی خوشحالی متوجه شدم دکمه اضافه کردن لایتنر نیست.یعنی از لایتنر رفتیم تو دیکشنری.بابا بیشترین رای برای تغییر لایتنر بود چطوری سر از دیکشنری در آوردیم؟یه دکمه برا وارد کردن کلمه به لایتنر دائمی با یه دکمه برا چاپ متن با یه نون اضافه.نه آخریش از زور گشنگی بود ببخشید.

2 پسندیده

خدایی بعد از اینهمه بعد یادتون میمونه میخواستین چی بخورین.ببخشید جستجو کنید.شب بخیر شایدم صبح بخیر بقیه برا فردا

سلام صبح عیدانه تون بخیر و شادی
ببخشیدمزاحم شدم.زحمت میکشید لینکهای به روزرسانی جدید رو زحمتش رو بکشید؟
باسپاس فراوان:rose::rose:

1 پسندیده

درود -
خسته نباشید به تمامی دوستان زبانشناس - موفق باشید

1 پسندیده

سلام
با استفاده از گزینه سرچ در پنل لغت میتونید لغت مورد نظر اضافه کنین.

فعلا لایتنر تا ابد لغت رو نشون نمیده

1 پسندیده

سلام بزرگواران. الان نسخه جدید دقیقا کجاست؟؟؟

1 پسندیده

فعلا تا برطرف شدن اون مشکل خیلی اساسی دانلود انتشار متوقف شده. انشالا سعی میکنیم این مشکل هر چه سریعتر برطرف بشه

2 پسندیده

سلام آقای ناصری
زبانشناس کلا برا من تیر تپر شده.
همون روز که ورژن جدید رو گذاشتید، منم آپدیت کردم. ولی مشکلاتی که گفتید برا منم داشت. مجبورا حذفش کردم.
اومدم از مارکت نسخه قبلی رو دانلود کردم. ولی اصلا اجازه نمیده کار کنم و این پیغام رو میده که شما نسخه قبلی رو بروز کردید و نمیتونید از این نسخه استفاده کنید.

3 پسندیده

اگر حذف کردین میتونین همون نسخه رو مجدد نصب کنید مشکل دانلود حل میشه
براتون خصوصی میفرستم

3 پسندیده