انتشار نسخه 7.1.0

همینطوره! امروز دانلود کردم، پس یعنی کی میتونم دوباره اقدام کنم؟ :four_leaf_clover:

هر موقع مشکلاتشو برطرف کنن اول همین پست لینک دانلود رو قرار میدن دوباره

1 پسندیده

یک سری مشکلات داخل برنامه دیدیم که تا ریشه یابی نشن برنامه رو منتشر نمیکنیم. ولی من هنوز یک مشکلی در فرمایشتون میبینم که فرمودید نسخه 7.0.0 رو دارید. این نسخه نسخه نهایی منتشر شده نیست. نسخه نهایی که به صورت عمومی منتشر شده 7.0.20 هست و الان نسخه جدید که هنوز منتشر نشده 7.1.0 هست.

خیلی ممنون :pray: والا این مشکل فقط در فرمایشم نیست:))) داخل نرم افزارم همینطوره و یا هم اینکه من راهو اشتباه دارم میرم …نمی دونم!

نه اشتباه میرید
منو برنامه رو باز کنید و درباره زبانشناس (زوم / زیبوک) رو بزنید

1 پسندیده

آهااا … حق با شماست: )) همون ۷.۰.۲۰ ورژنشه :blush: ممنون …صبر می کنیم تا ورژن اصلی رو مرحمت کنید:)
هنوزم جای پیشنهادات داره این ورژن؟

تشکر میخواستم اصطلاح یا کلمه ای رو جایی دیدم اضافه کنم.منظورم از دائمی تکرار 3،6و یک ساله بود.در مورد دانلود ورژن قبلی وقتی از توی برنامه میخواستیم چیزی آپلود کنیم برنامه بسته میشد.بنده توی تالار به بقیه پیشنهاد میدادم از سایت وارد تالار بشن.احتمالا با فرمان باز شدن یک close هم در انتها اجرا میشه.یه نگاهی بندازید ببینید ماژول کپی نکردید .که این فرمان هم بیاد.البته این مشکل در صورت ارجا دو فرمان به یک کومپوننت هم پیش میاد و آخریش هم استفاده از کومپوننت آماده است که بعد از مدتی از کار میافتن و البته مال دانشجوهاست و شامل حال شما نمیشه.خدایی یه input به این لایتنر بدین دم عیدی ثواب داره

همیشه جای پیشنهاد هست. نشد نسخه بعد :wink:

الان که نداریم اینو.

باید تو نسخه جدید حل شده باشه. تست کنید.

بعید میدونم چیزی باشه که توی مجموعه لغات ما نباشه. البته الان همه لغاتو روی اپ نیاوردیم چون حجمش میرفت بالا ولی شاید بعدا اضافه‌اش کنیم.

3 پسندیده

منظورم لایتنر هست نه دیکشنری.مثلا لغات سالهای قبل ارشد و دکتری رو اضافه کنیم.بازم تشکر

1 پسندیده

من یه پیشنهاد دیگه هم دارم
سطح لغات بعد از اینکه به ۱۷ هزار رسید، تموم میشه. از اونجایی که با سیستم جدید تعداد لغات خیلی زیاد شده، فک کنم ظرفیت یک یا دو سطح دیگه رو داشته باشه

6 پسندیده

سلام خسته نباشید و تبریک میگم
فقط راجب یه سری از لغات ک به صورت عبارتی حساب میشن دیکشنری ها اونارو ترجمه نمیکنن
چه باید کرد؟
واینکه تعداد لغاتم زیاد شده:expressionless::expressionless:

2 پسندیده

از دیکشنری‌های انگلیسی به انگلیسی کمک بگیرید. اگرم متوجه نشدید توی گوگل سرچ کنید فارسیش رو میاره بعد شما به صورت دستی معنیشو وارد می‌کنید. اگه این هم جواب نداد توی تالار مطرح کنید که جواب مناسب رو دریافت کنید.
تو نسخه‌ی جدید کار با دیکشنری‌ها یه کم سخت شده. صبور باشید و هدفمند پروسه‌ی یادگیریتون رو ادامه بدید.

5 پسندیده

ممنون از راهنماییتون :hugs:

2 پسندیده

ببخشید بعضی کلماتو به حالت میدانم تغییر نمیده اینو چه کنیم😕

3 پسندیده

نمیدونم والا. منم با یه سری کلمات مشکل دارم
مثلا اصطلاح رو هایلایت کرده، یه کلمه جدا هم تو اون اصطلاح هایلایت هست، میخوام رو کلمه جدا کلیک کنم کلا اصطلاح رو میاره

3 پسندیده

راه حل این چیزی که گفتین اینجوریه

مثلا وقتی رو یه عبارت چند کلمه ای مثل این کلمه ای که تو عکس بالا دورش خط کشیدم کلیک میکنین این صفحه باز میشه:

اون عبارتی که بالای صفحه نوشته شده رو میشه ادیت کرد.به این صورت:

و در نهایت اون لغت داخل اصطلاح رو میتونین به لایتنر اضافه کنین

8 پسندیده

ممنون از توضیحات خوبتون🖒🖒

3 پسندیده

حالا اگه نخوایم به لاینتر اضافه کنیم و گزینه نمیدانم رو بزنم راه حلی هست چون بعد از این کار بازم همون مشکل اول پیش میاد با اینکه مثلا معنی کلمه مورد نظر رو نوشتم

1 پسندیده

شما وقتی توی توضیحات معنی کلمه رو با این روش که بالا توضیح دادم نوشتین چه گزینه “اضافه به لایتنر” بزنین چه گزینه "نمیدانم"رو بزنین در هر صورت دفعه بعدی که بخواین معنی کلمه رو ببینین یا باید اون کلمه رو یه جا تو متن به صورت تنها پیدا کنین و روش کلیک کنین یا اینکه باید وقتی رو عبارت چند کلمه ای کلیک کردین و اون صفحه باز شد دوباره از همون قسمت بالا اون کلمات اضافی رو پاک کنین تا دوباره معنی رو که نوشتین بتونین ببینین

2 پسندیده

درودهای بیکران ایزد به همه‌ی دست‌اندرکاران زبانشناس @golmirzaei @hnaseri
شنیده‌ها نشان‌دهنده‌ی کوشش بسیار شما در کارامدتر کردن نرم‌افزار است. دست مریزاد به شمایان، آفرین و سپاس :hibiscus:

و درود خداوند به شانس من که این اندازه دیر رسیدم تا ویرایش بروز نرم‌افزار برداشته شد. :neutral_face: :grimacing: :face_with_thermometer:

6 پسندیده