مشکل در هایلایت کردن کلمه

با سلام
پیشاپیش عیدتان مبارک
من میخوام کلمه even که معنی حتی رو میده رو به تنهایی هایلات کنم ولی نمیشه با کلمات بعدی هایلایت میشه ممنون میشم مشکلمو حل کنید

==================
این تاپیک مربوط به داستان« من بزرگترین موجود توی اقیانوس هستم » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
پکیج: « داستان های مصور صوتی »

2 پسندیده

سلام
توی همون باکسی که عبارت رو میاره، اون رو بصورت دستی ویرایش کنین بطوری که فقط کلمه even که مورد نظرتون هست باقی بمونه، اگر پایین تر کلمه رو به تنهایی آورد، که حله. اگر هم نیاورد، خود کلمه even که تنها باقی موند، روی دکمه ی سرچ بزنین، یقینا باید بتونین اینکار رو انجام بدین

3 پسندیده

سلام
همون کار رو هم کردم بازم نشد کلمه even به همراه کلمه بعدش میومد

ببینین الان یه طوری شده که سیستم هر چند کلمه رو که یک عبارت یا اصطلاح شناسایی کرده باشه، هر کجای اون عبارت که روی کلماتش تپ کنین، کل عبارت رو با هم میاره، تنها راه اینکه کلمه مورد نظرتون رو تنها گیر بندازین اینه که وقتی عبارت رو آورد، توی همون باکس جستجو که هست، روش تپ کنین و بخشها و کلمات اضافه رو پاک کنین تا کلمه مورد نظرتون به تنهایی باقی بمونه و بعد دکمه ی سرچ رو بزنین. من مواردی که اینکار رو کردم همه جواب داده، مگر اینکه در اون مورد خاص شما مشکلی وجود داشته باشه که دیگه باید اساتید @hnaseri بررسیش کنن

2 پسندیده

ممنون از توضیحاتتون ولی تا جایی که من میدونم کلمات و عبارت بعد از زدن اون علامت نارنجی رنگ بروزرسانی دو لایه شده یک لایه عبارت یا دو کلمه با هم یک لایه هم تک کلمه مورد نظر کاش همون موقع از دولایه بودن هایلایت عکس میگرفتم میفرستادم تا بهتر متوجه بشین
حالا تو مرحله تست دارم روش کار میکنم

با تشکر

1 پسندیده

شما میتونید به اینجا مراجعه کنید.یه دوست خوبمون اینی که اقا احسان میگن رو تصویری توضیح دادن

3 پسندیده