انتشار نسخه 7.1.0

سلام خسته نباشید و تبریک میگم
فقط راجب یه سری از لغات ک به صورت عبارتی حساب میشن دیکشنری ها اونارو ترجمه نمیکنن
چه باید کرد؟
واینکه تعداد لغاتم زیاد شده:expressionless::expressionless:

2 پسندیده

از دیکشنری‌های انگلیسی به انگلیسی کمک بگیرید. اگرم متوجه نشدید توی گوگل سرچ کنید فارسیش رو میاره بعد شما به صورت دستی معنیشو وارد می‌کنید. اگه این هم جواب نداد توی تالار مطرح کنید که جواب مناسب رو دریافت کنید.
تو نسخه‌ی جدید کار با دیکشنری‌ها یه کم سخت شده. صبور باشید و هدفمند پروسه‌ی یادگیریتون رو ادامه بدید.

5 پسندیده

ممنون از راهنماییتون :hugs:

2 پسندیده

ببخشید بعضی کلماتو به حالت میدانم تغییر نمیده اینو چه کنیم😕

3 پسندیده

نمیدونم والا. منم با یه سری کلمات مشکل دارم
مثلا اصطلاح رو هایلایت کرده، یه کلمه جدا هم تو اون اصطلاح هایلایت هست، میخوام رو کلمه جدا کلیک کنم کلا اصطلاح رو میاره

3 پسندیده

راه حل این چیزی که گفتین اینجوریه

مثلا وقتی رو یه عبارت چند کلمه ای مثل این کلمه ای که تو عکس بالا دورش خط کشیدم کلیک میکنین این صفحه باز میشه:

اون عبارتی که بالای صفحه نوشته شده رو میشه ادیت کرد.به این صورت:

و در نهایت اون لغت داخل اصطلاح رو میتونین به لایتنر اضافه کنین

8 پسندیده

ممنون از توضیحات خوبتون🖒🖒

3 پسندیده

حالا اگه نخوایم به لاینتر اضافه کنیم و گزینه نمیدانم رو بزنم راه حلی هست چون بعد از این کار بازم همون مشکل اول پیش میاد با اینکه مثلا معنی کلمه مورد نظر رو نوشتم

1 پسندیده

شما وقتی توی توضیحات معنی کلمه رو با این روش که بالا توضیح دادم نوشتین چه گزینه “اضافه به لایتنر” بزنین چه گزینه "نمیدانم"رو بزنین در هر صورت دفعه بعدی که بخواین معنی کلمه رو ببینین یا باید اون کلمه رو یه جا تو متن به صورت تنها پیدا کنین و روش کلیک کنین یا اینکه باید وقتی رو عبارت چند کلمه ای کلیک کردین و اون صفحه باز شد دوباره از همون قسمت بالا اون کلمات اضافی رو پاک کنین تا دوباره معنی رو که نوشتین بتونین ببینین

2 پسندیده

درودهای بیکران ایزد به همه‌ی دست‌اندرکاران زبانشناس @golmirzaei @hnaseri
شنیده‌ها نشان‌دهنده‌ی کوشش بسیار شما در کارامدتر کردن نرم‌افزار است. دست مریزاد به شمایان، آفرین و سپاس :hibiscus:

و درود خداوند به شانس من که این اندازه دیر رسیدم تا ویرایش بروز نرم‌افزار برداشته شد. :neutral_face: :grimacing: :face_with_thermometer:

6 پسندیده

خدایا مردم از خنده :rofl: :grinning: :laughing:
آرمین جان سرانجام به آرزوی دیرین تان رسیدید، شادباش ویژه به شما :blush: :wink:

4 پسندیده

سلام اقا میلاد.خدایی هم دیر اومدی.چه فرازو نشیب‌های از دیشب داشتیم ما.یعنی یه چیزهایی تو مایه های بالا تنه گریه پایین تنه عروسی بودم من.هی میرفتم تو برنامه مشکل پیدا میکردم میزدم زیر گریه بعد میومدم اساتید رفع ایراد میکردن میزفتم برای قِر ریز.این روال تا هم اکنون ادامه داره.ولی حالا همش قره.
حالا دارم برنامه میچینم برای انتشار دیکشنری یه دیجی بیارم بترکونم.
:rofl:

3 پسندیده

سلام.اقا شما میتونید تو هر درس که وارد شدید بزنید رو یه کلمه تا دیکشنری بیاد بالا.وقتی اومد میتونید لغاتی که مد نظرتون هست رو سرچ کنید و به لایتنر اضافه کنید.تقریبا هر کلمه ای که تو دیکشنری ها وجود داشته باشه رو میتونید به لایتنر اضافه کنید

3 پسندیده

همه‌ی بازخوردهای دوستان را از آغاز تا پایان خواندم، ولی هر گاه به بازخوردهای شما می‌رسیدم از شدت خنده چشمان ام پر از اشک می‌شد. :laughing: :rofl: :grin:
این ریزخنده‌ها هم که هنوز ول‌کن نیستند. :smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

خوشحالم که تونستم خنده به لبتون بیارم.ایشالا همیشه شاد باشید و خندون و با انرژی و موفق.و همیشه یه قِر ریز تو بدنتون باشه.این راز موفقیته خدایی :joy:

3 پسندیده

خدایی آقا آرمین ظرفیت اینو دارن برن تو کار استندآپ کمدی برای تالار.

(البته به انگلیسی، هم فاله هم تماشا)

4 پسندیده

اینم جالب بود.شما لطف دارید.چند وقت پیش رفته بودم به تاپیک هایی که اقا کامبیز سالهای 2017 داشتن.یکی از دوستان بهشون پیشنهاد داده بود از خودشون فیلم بگیرن و به اصطلاح کلیپ های اموزش زبان درست کنن.اونجا اقا کامبیز گفته بودن ایشالا تو برنامش هست و بلاخره الان میبینیم که ایشون بسیار موفق هست.حالا من هم شاید در هیمن راستا یه کارایی کردیم.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
:sweat_smile:

5 پسندیده

همه چیز از یه پیشنهاد شروع میشه پس :grimacing:
امیدوارم این پیشنهاد هم به ثمر بشینه

3 پسندیده

اره و انشالله بتونم کاری در راه اموزش انجام بدم

3 پسندیده

البته من که از اون آدمای اهل سوء استفاده نیستم، ولی خب دوستانی که از لینکهای بروزرسانی جا موندن، یه پیام به دایرکت من بدن، لینک نسخ جدید اپلیکیشنهای سه گانه با حداقل قیمت موجود میباشد :rofl:

10 پسندیده