انتشار نسخه 7.1.0

شما چند پست با همین لحن که برای من قابل درک به عنوان شوخی نیست اظهار نظر فرمودید، نمی دانم شاید نیاز به درک بیشتری هست که بنده فاقد اون درک هستم. به طور مثال اگر نظر شما در خصوص عدم تاثیر مثبت و نتیجه بخش بودن در پاسخگویی به سوالات کاربران در تاپیک دیگری حتی شوخی هم در نظر بگیرم به شخصه از این بعد پاسخگو به هیچ سوالی در تالار نخواهم بود. هر چند اساتید امر حاضر در تالار هستند و بودن و نبودن بنده هم تاثیری در هدف تالار نخواهد داشت.
البته لازم به ذکر است شما نظر تون رو در تاپیک مربوطه حذف کردید.

4 پسندیده

سلام عزیزم وقتتون بخیر
چه حرفیه ala خانم شما تاج سرهستیندوحضورتون گرمابخش تالارهست و هم راهنماییهاتون و پاسخهای که در تایپک ها به سوالات در تالار میدهیند وهمیشه راهگشابوده و هست واز همه مهمترحضورصمیمانه تون
چه شما و چه بقیه مربیان گرامی و جناب گلمیرزایی و جناب ناصری محترم
وبرای هیچکسی زحمات تمام دوستان پوشیده نیست و نخواهد بود
مطمئن باشید فقط سوتفاهمی بیشتر رخ نداده فقط گاهی کلماتی که بیان میشه بد انتخاب میشه همین و هیچ شخصی قصد زیرسوال بردن کسی رو نداشته و نخواهد داشت.
این‌دوست محترم هم شایدکلماتشان را برای مزاح بدانتخاب کردند وباعث چنین برداشتهای شده
برای خودم زیاد پیش اومده که در بعضی موافق کلمات درست رو بکارنبردم و یالحن پیام طوری بوده که باعث چنین سوتفاهماتی شده.
این دوست محترم هم شاید یکم با وسواس بیشتری باید کلماتشون رو انتخاب کنند که کمتراین برداشتهاازپیامهاشون بشه
موفق و پایدار و سرفراز باشید:rose::rose:

6 پسندیده

سلام خانم نیکنام
من به شخصه خواهش میکنم نزنید این حرفو
شما یکی از افراد برتر تالار در همه زمینه ها هستید و تابحال افراد زیادی از وجود شما استفاده کردن و قدر دانتون بودن و هستن، لطفا بخاطر اون ها هم که شده در این تصمیمتون تجدید نظر کنید :rose::rose::rose::rose:

10 پسندیده

الان اینجا من حرفی از تاپیک‌های قبل زدم؟ قبلا بحثی درباره هزینه زبانشناس شد که من در اون بحث هیچ شوخی و مزاحی نگفتم! هرچی گفتم جدی بود و هنوز هم میگم.

اون مطلبی هم که پاک کردم دوست عزیزی (یادم نیست کی بود) گفته بودن دلیل کمتر شدن سوالات کاربران بدلیل بهتر شدن زبانشونه (یه همچین چیزی). منم گفتم شاید هم دلیلش بیخیال شدن زبان باشه! این کجاش کنایه و توهین بود!!!
درضمن! من می‌تونستم بجای انتقاد بیام هر روز هزارتا به به و چه چه بنویسم از مسئولین و برنامه زبانشناس. قطعا تعداد لایکها و تشکرهامم بیشتر میشد و اگه اشتباه نکنم این بیشتر بودن لایک راهی هست برای استفاده رایگان از برنامه! ولی من هیچ‌وقت اینطوری زندگی نکردم و نمی‌کنم!

اگه جایی نیاز به انتقاد باشه انتقاد می‌کنم برای بهتر شدن. نه خرس‌خاله بشم با نتیجه بدتر شدن (اینو هم کنایه درنظر نگیرید باز!!!).

و در آخر: دوست عزیز قطعا وجود شما و امثال شما برای راهنمایی سایر دوستان لازمه. باید باشید و علمتون رو در اختیار بقیه بذارید. انقد ساده به‌دل نگیرید و کنار نکشید لطفا :hibiscus::hibiscus:

10 پسندیده

این قابلیت همین الانشم تو برنامه وجود داره
ولی زمانی اطلاع رسانی از طریق خود نرم افزار انجام میشه که نسخه نهایی و بدون باگ منتشر بشه
اول همین پستم آقای گلمیرزایی اعلام کردن که ممکنه مشکلاتی وجود داشته باشه و اگه زنجیره خیلی براتون مهمه فعلا آپدیت نکنید، هرچند که من همون روز آپدیت کردم و خیلی عالی شده و مشکلاتی که بعضی از بچه ها تو دانلود فایل داشتن رو ندارم اصلا

1 پسندیده

کاش تو اپدیت پیش رو لهجه دوره یا دروس هم ذکر شود تا من که امریکن میخوام یاد بگیرم بدونم که این دوره بریتیش و الکی دانلودش نکنم

5 پسندیده

سلام چند تا پیام و ایمیل فرستادم، جوابمو ندادین

هنوز از مسافرت بر نگشتم …

بله. به سلامتی…

البته یه لینک دانلود طلب کردم فقط

سلام
ممنونم از محبت شما، شرمنده ی توصیفاتی که فرمودید شدم.

سلام ممنون از لطف تون نسبت به بنده

الهی؛ خدا براتون حفظ کنه این گل پسر رو. قطعا خوش آتیه هستند و حسابشان بیش از ۲ تا خواهد بود و به موفقیت های بزرگی با حمایت شما خواهند رسید.

سلام آقا فرزاد شما همیشه من رو شرمنده محبت تون می کنید. سلامت و شاد باشید

2 پسندیده

سلام alaخانم عزیز
صبحتون بخیروشادی
دشمنتون شرمنده .مطمین باشیدتمامش از صمیم قلبم بوده واعتقاد قلبیم
وحضورتون به تالار انرژی بخش و راهنماییهاتون وتک تک پاسخهاتون به تایپکها برای همه راهگشابوده و بخصوص اینکه مشوق خوب والگوی نمونه ای برای خودم بشخصه بودیند.چه شما و چه بقیه مربیان و دوستان دیگه که دراین چندسال باچشم خودم پیشرفتهاتون رو دیدم وصوتهاتون رو گوش دادم و لذت بردم وفیلم دخترتون که واقعا برام لذتبخش بوده و کلی ذوق زده ام کردند واقعاباعث افتخار تالار زبانشناس هستیدچه شما و چه بقیه عزیزان.
لطفا به دل نگریندو حضورتون رو از تالار دریغ نفرمایند و تجدیدنظربفرمایند.
براتون بهترینهارو آرزو دارم و همیشه در اوج سلامتی و موفقیت باشید.:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

سلام.صبح همه بخیر.خوش آمدید خانم نیکنام.امیدوارم حال شما و دختر گل تون و همه دوستان خوب باشه.

1 پسندیده

دشمنتون شرمنده باشه
واقعیت رو گفتم

1 پسندیده