اشتراک دائمی یا موقت؟

دراین چندسال دوستان زیادی بااستفاده از این اپلیکیشن به حدعلا رسیدندبیشترشون الان بهترین استفاده رو دارند در کار و زندگیشون میبرند وفقط چندین نفرشون هنوز در تالار هستند ودارند به بقیه کمک میکنند برای بهبود برنامه واونهای که رفتند دلم میخواد بیایند خودشون بگند ایاازپولی که دارند درمیارند چقدرش رو حاضرند به این نرم افزار بدهندیااصلاچقدرش رو دادند برای پشتوانه ی مالی نرم افزار و یا ارتقا برنامه ویاهزینه های جانبی برنامه که کمک کننده باشه برای دست اندرکاران برنامه از اونطرف هم مبتکران برنامه بتوانند هزینه ی اپلیکیشن را ازچیزی که هست پایین تر بیاورند یااینکه هزینه اش رو دایمی کنند.برای امثال من هم همینطور زبان رو یاد میگیریم ومیریم.ونسبت به نقدار هزینه ای که کردیم هزار برابرش و بعدا برداشت میکنیم و دیگه کاری نداریم چه اتفاقی برای برنامه میفته وبرای بالا نگه داشتن نرم افزار برای افراد دیگه نیاز به خرج کردن و به روز نگه داشتنش که نیاز به هزینه کردن داره
من و امثال من استفاده ی خودمون رو میکنیم و میریم.
مثال قابل تعمیمی نیست امابااین حال ۱قسمتیش رو بااغماص بعنوان مثال در نظر گرفت اینکه
مثل وقتی میمونه که پدر و مادر خرج بچه هاشون میکنند بچه ها به۱جای که میرسندیادشون میره خرجهای که براشون شده وفقط افتخارش برای پدر و مادرمیمونه
وفقط تعداد انگشت شماری هستند از بچه ها که هوای پدر و مادرشون رو دارند
برای این اپلیکیشن هم ۱مثال خوبیه.از اون ادمهافقط۱تعداد کمشون موندند و دارند به مبتکران این آپ کمک میکنند هرچندمزدش رو میگیرنداونها هم میتونستند بروند بادرآمدهای خیلی بالاتر اماهستندباخواست قلبیشون یامثال دیگه اینکه
دوستان بروند قسمت تایپک تیم ترجمه وخودشون ببینند چقدر فایل از همه جاجمع شده ودوستان چقدر زحمت کشیدند برای خط به خط ترجمه ی فایلها و چقدر مشقت کشیدند تا فایلها رو مرتب کنند والان در قسمتهای مختلف اپلیکیشن ببینیم و ازشون استفاده کنیم
هر صفحه ی انگلیسی که بیرون بخواهند ترجمه کننددرشهربسیار کوچک ما۵الی۱۰هزارتومان میگیرند بستگی داره تخصصی باشه یانه
حالاحساب باخودتون
یاگذاشتن تصویر روی متن یا صوت روی متن ویافیلم روی متن
ویاکامل کردن دیکشنری هاویابرنامه نویسی برنامه دوستان کامپیوتری خودشون میدونند برای ۱برنامه کوچک که بخواهندبرنامه نویسی اش انجام بشه چه هزینه ی گزافی درمیاد حالا خود دوستان حساب کنند کلا سر آدم سوت میکشه ومتوجه میشیم که این هزینه در مقابل این همه کار و امکانات هیچ حساب میشه و اونوقت باارامش خیال پول رو میدهید و گله و شکایت نمیکنیم که چرا اینقدر هزینه بالاست
بااین همه برای کاهش هزینه ی اپلیکیشن برای مصرف کنندگان جناب ناصری و جناب گلمیرزایی تالار رو ترتیب دادند که بافعالیت دراینجابه مرور هزینه اپلیکیشن برای افراد پایین میاد
پس یکم منصفانه تر در مورد برنامه قضاوت کنیم واقعاخوبیهای برنامه اینقدر زیاد که این هزینه در مقابلشون هیچ و خودمون شرمنده میشیم ومیگم این هزینه انصاف نیست.جدی میگم برای اموزش و هنر هرچقدر هم خرج کنیم بازهم کم چون باعث تعالی خودمون میشیم این حرف رو بی اغراق میزنم دور و اطرافمون آدمهای هستند بااینکه نون شب نداشتند اما برای آموزششون و هنرشون هزینه ها کردند و الان در اوج موفقیت هستند و اونهای هم که پولسون رو به مصارف دیگه رسوندند بهیچ کجا نرسیدند و حسرت اونهای رو خوردندکه به اوج موفقیت رسیدند
پس نگران هزینه ای که میکنید نباشید در آینده بی اغراق میگم هزار برابرش رو به حسابتون برمیگردونید.
بازهم تمام انتقادات ونظرات عزیزان محترم وقابل احترام و درآخر تصمیم باخود دوستان برسرقیمت آپ:wink::wink::rose::rose:
ولطفاازمثالهام کسی چیزی رو به دل مهربونش نگیره تمامشون فقط و فقط مثال بودند و بس واینکه کسی رو زیر سوال ببرم یا کسی رو به اوج برسونم نداشتم فقط و فقط مثال بودند:wink::wink::wink:
بازهم عذر میخوام از پرحرفیهام دلم نیومد این حرفهارو نزنم.برای تک تک دوستان زبان آموزم بهترینهارو آرزو دارم وانشاالله درتمام زندگیشون فقط و فقط پله های موفقیت رو پشت سر بگذارند و در اوج باشند:rose::rose:عصرهمگی بخیروشادکامی

10 پسندیده

این نگاه خیلی خیلی ارزشمنده جناب ناصری عزیز
امیدوارم همیشه ادامه داشته باشه :blush::smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

سلام موضوع خوب و طولانی بود! منم سوالی در این رابطه دارم.
اگر سطحمون به سه برسه برنامه رایگان میشه. آیا بعد از رسیدن به این سطح اگر فعال نباشیم دوباره سطح میاد پایین یا دائمی خواهد بود؟

4 پسندیده

در آپدیت جدید فعلا در این رابطه نظر قطعی نگرفتیم.

بله سطح تنزل پیدا میکنه

6 پسندیده

عجب پاسخ هوشمندانه و با حوصله ای بود @YoKambiz :clap::clap::clap:
من یه نظر کلی در مورد برنامه زبانشناس :blue_heart::heart: دارم.
من تا وقتی زنده هستم، هر سال، اشتراک طلایی زبانشناس رو خریداری می کنم.

5 پسندیده

جالبه چه جور آدمهایی میگن گرونه؟!! انصاف دارن اصلا؟ اصلا هم گرون نیست مثال‌های زیادی وجود داره مثلا یه تی شرت ارزون حتی از اشتراک ماهانه این برنامه گرون تره یا یه پیتزا یعنی دوستان اندازه یه تی شرت هم نمی‌خوان هزینه کنن ، من ک ذوق زده شدم وقتی مبلغ رو دیدم با توجه به این اندازه از وسعت برنامه
بنظرم سطح بندی‌ش یذره جای کار داره اما بخاطر هزینه پایینش حتی روم نشد اینو بعنوان پیشنهاد عنوان کنم، فقط میتونم بگم ممنونیم

4 پسندیده

دقیقااااا
هزینه زبانشناس خیلییییی خیلیییی کمتر از کلاس های دیگس
همین کانون زبان ایران سه ماه ۲۵۰ تومن میگیره
ایرانمهر ک دیگه بدتررررررر
علی آقا @ali-13 میدونن
خیلی زیاد میگیرن :woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

5 پسندیده

من قیمت ها رو تو اون تاپیک دیدم، مغزم سوت کشید!!! :neutral_face::expressionless::expressionless:

4 پسندیده

سه ماه ۲۵۰ تومن :no_mouth:

5 پسندیده

سپاس بی پایان که من رو منشن کردید :pray: :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

دقیقا
چندوقت پیش با دوستم کلش بازی می‌کردم اونم ن ورژن اصلی. کلش اف زامبی،
ایشون 6 ملیون خرج بازیش کرده بود تااون موقع بطور متوسط هرما 300 تا 400 خرید میکرد ولی بمن ک کتاب نفیس چاپ قبل انقلاب رو تو حراجی 270 خریدم ک بسیار ارزون تر ازقیمت واقعیشه خرده گرفت!!!
البته ناامید نیستم خیلی امید دارم ک این روند عوض میشه و نگاه‌ها تغییر میکنه… :balloon::balloon:

4 پسندیده

خیر دوست عزیز وارد بخش سرویس ها بشین مدت اعتبار براتون نوشته شده

2 پسندیده

متشکرم راهنمایی مفیدی بود نميدونستم چطور متوجه بشم:heart::heart:

4 پسندیده

خواهش میکنم :blush::rose:

3 پسندیده