چالش وبلاگ (( دلـگُشادی ))

اتوماتیک نیست برادر :joy:

آقای ناصری @hnaseri، آقا آرمین کاربر حرفه ای شدن، میگن کو پ اکانت نامحدودمون :joy:

9 پسندیده

ای ول.من فکر کردم اتوماتیکه.تازه یک ماهه دیگه باید اکانتم رو تمدید میکردم.الان چقدر خوشحالم.
حالا بیا وسط.آ ماشالا.جونم.
تکون بده تکون بده.
الان اقای ناصری میاد میگه این بشر به درد زبان اموزی نمیخوره باید بره تو.کار کازینو و این حرفا.مبلغ اکانتمو چند هزار برابر میکنه

8 پسندیده

آقا ناصری باید تکون دادنتونو ببینه ها :joy: اگرنه اکانت نمیده

6 پسندیده

دیگه از سکوتم، شدت تشرم هویدا است. این دوستان با این سطحاشون رفتن یه گوشه کز کردن مثلا میخوان چی رو ثابت کنن؟ از این دانشجوها هستن که میگن هیچی نخوندیم و صفر میشیم؟ آخرشم نمره‌شون میاد ۲۲ شدن.
من دیگه هیچی نمیگم. قربون دلشاه خانم که اینا رو از تو کنج عزلت بیرون کشید :clap:

6 پسندیده

برا من اتوماتیک بودا
من اصلا نفهمیدم چیشد. یهو هر سه تا اپ برام فعال بود :grimacing:

4 پسندیده

:joy: :joy: :joy:
امتحانو خوب اومدین
اتفاقا امتحانام ۲ روز دیگه شروع میشه هیچی نخوندم :sweat_smile:

5 پسندیده

دوستان عزیزی که نازه زبون باز کردن تا خشم بقیه اعضا رو ندیدن خودشون یه چند تا ویس بگیرن بفرستن برای چالشای لتس تاک.

6 پسندیده

در اصل اینجا وبلاگ خانوم دلگشاست ها :thinking:
چت ها و ویس ها باید جاهای دیگه ی تالار فرستاده بشه :grimacing:

6 پسندیده

آفرین بر تک تک عزیزان بااستعداد که کم کم دارند استعدادهاشون رو نشون میدند
افرین وصدهاآفرین و هزاران آفرین برتک تکتون
منتظرم که تالار رو بترکونید باوویسهاتون در دیسکاشنها و wsd ها
میخوام غوغا کنید:rose::rose::rose::rose::rose::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

خخخ.راست میگه اومدیم خونه دیگران مهمونی داریم برای خودمون صحبت میکنیم.صاحبخونه هم که نیست

6 پسندیده

فاطمه @fatemeh74 خانم رو هم حتما باید توی همه‌ی چالش‌ها ببینیم. چون دیگه امتحاناش تموم شده. و یکی از اعضای با انگیزه و با اعتماد به نفسه که من به شخصه تحسینش می‌کنم. شجاعتش در حدی بود که توی اولین چالش کنفرانس شرکت کرد و عالی بود واقعا.

من به شدت منتظر چالش کنفرانس هم هستم :heart_eyes:

6 پسندیده

:joy: یعنی عاشق کلامتونم. قشنگ ادم تصویر سازی میکنه

یادش بخیر قدیما دست به پرچممون خیلی خوب بود :sweat_smile::rofl:

جدی؟؟؟ :star_struck:احسنت به فاطمه جان. ویسش موجود هست که بشنویم؟؟

5 پسندیده

حالا دوستان بیشتر با محیط آشنا شن، آقا ناصری با قیچیش اضافه ها رو میبره میندازه تو قسمت چت :blush:

الان نمیشه فعلا :grin:

6 پسندیده

شما لطف دارید مرسی که انقدر به من روحیه میدید:grinning_face_with_smiling_eyes::heart_eyes:بله امتحانام تموم شده حتما توی همه چالشها شرکت میکنم با کمال میل

8 پسندیده

نه قیچی فک کنم فقط برای تاپیکای آموزشی باشه که جالب نیست زیرش چت باشه. :joy:
ولی قدیما هم که گوشه تالار پنجره چت بود چقدر جالب بودا

4 پسندیده

عزیزم :smiling_face_with_three_hearts:

لینکش :point_down:

6 پسندیده

سلام ممنون از لطف شما. بله این اولین ویسی بود که گذاشتم امیدوارم بتونم ویس های بهتری قرار بدم البته با کمک دوستان.

5 پسندیده

به خاطر اینکه کاربرای جدید سوالاشونو تو چت میپرسیدن حسین آقا جمعش کرد :neutral_face:

3 پسندیده

البته اینجا هم هست هنوز

4 پسندیده

سلام تشکر از لطف شما. ان شاءالله با کمک اساتید به سطح بهتری برسیم.

5 پسندیده