یالا به انگلیسی حرف بزن(درحال حاضر متوقف شده)

@tatym
قطعا از منه.میخواستم جلب توجه کنم که خداروشکر تونستم.:rofl:

2 پسندیده

سلام دوباره به ویس منم بگوشید لطفا

5 پسندیده

U can do
Everybody can do
Just u should start and try

3 پسندیده

این دومین ویسمه کلا:expressionless::expressionless:
اگه ایرادی داره ببخشید
واینکه قبلش‌بنویسم بعد از روش بخونم به نظرتون به روند یادگیریم ضرر میزنه؟
حدودا شیش هفت ماهه دارم کارمیکنم

6 پسندیده

سلام.لذت بردم از این ویستون
شما هم لهجه بریتیش دارید و هم امریکا که این جالب بود برام.
فکر.کنم شما حتما باید کتاب اثر مرکب رو دوباره بخونید چون احساس میکنم یکم بهم ریختگی زمان بوجود اومده که با تمرین و تمرکز هواس درست میشه.امیدوارم موفق باشید.فردا میبینمتون

2 پسندیده

ممنونم از لطفتون
نمی دونستم لهجه بریتیشم دارم :laughing:
بله حتما درگیر یه آشفتگی ذهنیم این روزا
حتما فرداهم مزاحم میشم

1 پسندیده

من چند جا از دوستان مثل نسیم خانوم شنیدم که اونا هم اوایل مینوشتن و میخوندن و الان جزو بهترین افراد و.موفق ترین زبان اموزان تالار هستن.پس فکر نمیکنم مشکلی باشه.باز دوستان دیگه از تجربیاتشون میگن.یه نکته دیگه اینکه شما باید موقع گوش کردن به پادکست ها حتما تکرار کنید و تکنیک شادو رو پیاده کنید اینجوری اکسنتاتون دقیق تر و تلفظ اتون صحیح تر میشه.نمونه اشتباه تو برک فست هست

3 پسندیده

منظور از لهجه بیریتیش اینه که بعضی از کلمات رو مثل بریتیش ادا میکردید ولی بیس مکالمتون انگلیشه.ولی در کل لذت بردم.امیدوارم که پروین خانم @pari بیاد ایرادات رو اگر زمان داره برامون رفع کنه

2 پسندیده

ممنون از توضیحتون به نظرتون بعد شیش ماه دراین سطح خوبه؟

2 پسندیده

بابا خیلی خوبی اگر واقعا شش ماهه دارید زبان میخونید.البته به کیفیت هم بستگی داره ها.بعضی ها اینقدر با کیفیت میخونن که نگو و.نپرس.

2 پسندیده

Awesome. :clap:

همانگونه که دوست مان گفتند زمان کارواژه(فعل)ها را می‌توانستید با دقت بهتری بگویید:

Yesterday I woke up and ATE(not eat) some breakfast, after that I SAW(not see) some MESSAGES(message)…

Have a good day!

3 پسندیده

Your pronunciation is very nice, good job. :hibiscus:

I have a good surprise for you. You can use Google Voice typing to type fast.
‏ ‏‏I’m writing this message by using Google voice typing.

Just you need to activate the Google voice typing in your phone and speak English, it will automatically write for you.

How?!

1. First install Gboard(google keyboard) on your phone.

IF you want to do this tell me to continue…

5 پسندیده

خدای من :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: چه خبره اینجا :grin::grin::grin:
ماشالله چه همه اکتیو :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
آقا (تیکه کلاممه هاااااااااااااااا، باز خانوما نگن منظورشون فقط آقایون بود ما ویس نزاریم :wink::wink::wink:) همه تون پیش به سوی موفقیت :muscle::muscle::muscle:، منم اینجا نشستم هواتونو دارم :rofl::rofl::rofl:

5 پسندیده

@afarkhani
این که قبول نیست.بشینی و فقط همین.نه بابا نسکافه نمیخواین.چایی میوه توروخدا تعارف نکینیدا.
همین اول کاری یه ویس سند کنید حال بیایم.من خیلی خستم

4 پسندیده
  • @pari
    We are waiting for you too.
    Send a voice plzzzzzz
3 پسندیده

ممنون میشم نسکافه رو برام آماده کنید :joy::joy::joy::joy: اصلن هم رودربایستی ندارم :grin::grin::grin::grin:
فعلن دارم تمرین میکنم، تازه بعد یک مدت دوباره شروع کردم، انشالله آماده شدم حتما لتس تاک میزارم
(ما ویس نمیدیم میترسیم گوشاتون اذیت بشه با وجود این همه دوستان روان و سلیس خوان :crazy_face::crazy_face:)

3 پسندیده

No, it’s not acceptable. Do you really want to refuse our request? :disappointed_relieved:

3 پسندیده

سلام دوستان.
@R.min
@farokhvand
عذرخواهی میکنم
به دلیل ترافیک بالای این تاپیک قادر به فیدبک دادن نیستم. این روزا هم به شدت درگیر یادگیری آلمانی هستم و کمتر می‌تونم در خدمت باشم.
بازم عذر می‌خوام. سعی می‌کنم دروس تلفظ رو ادامه بدم در هر صورت. اگه این پست‌ها رو پیگیری و نکات گفته شده رو رعایت کنید، خودش یک فیدبک محسوب میشه.

3 پسندیده

پس با این اوصاف فقط میتونم بگم موفق باشید.:sob:

3 پسندیده

Ok, take it easy dear.
I’ll see you in next “let’s talk” challenges.

2 پسندیده