معرفی وب سایت rhymezone.com + رپ کردن جیمی و کامبیز

سلام به دوستان.

تا به حال به انگلیسی شعر گفتن فکر کردید؟

وبسایتی هست به نام rhymezone.com که می تونید یه کلمه بدید و بهتون قافیشو بده.

منو جیمی امروز کل انداختیم که با هم رپ کنیم. اما اون از این وب سایت استفاده کرد و تقلب کرد.

#just_for_fun

خب دوستان نظرتون درباره این سایت چیه؟ شما چه شعری میتونید بنویسید باهاش.

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

19 پسندیده

خیلی هم عالی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خداقوت به هردوتون :grin::muscle::muscle::muscle:
خیلی ایده های دوست داشتنی و نابی دارین :rose::rose::rose:
راستش من هنوز به سایت سر نزدم محو تماشای کلیپ شما بودم :wink::wink:

3 پسندیده

خخخخ ایول عالی بود:+1::+1::+1::+1:

3 پسندیده

ممنون. همچینم ناب نیس. فقط یکم جلف بازی قاطیش کردیم که اسم وب سایت بخاطر زبان آموزان بمونه

مرسی :tulip::tulip::tulip:

4 پسندیده

نفرما دادا، برا من نابه و من دوس دارم ایده هاتون رو :rose::rose::rose:

3 پسندیده

من قبلا فکر میکردم هیچوقت نمیتونم مثل کسی که توی خاک کشور های انگلیسی زبان به دنیا اومده صحبت کنم

ولی توی این چند ماه اخیر هر وقت لتس تاک هاتون و مصاحبه هاتون رو میبینم که توی این مدت زبان کم به درجه بالای استاد بزرگی رسیدید و انقدر خوب صحبت میکنید، واقعا انگیزه میگیرم هربار و دوباره با تلاش بیشتری انگلیسی رو دنبال میکنم

4 پسندیده

زنده باشید خاله دختر:tulip::tulip::tulip:

حقیقتش تنها راز من تو یادگیری این بود که هیچوقت درسخون خوبی نبودم. واسه همین هیچوقت افتخاری به نام مدرک ندارم و هیچوقت با افتخار از دوره دانشگاه و مدارس صحبت نمیکنم. بیشتر برای خندوندن مردم از اون دوره ها صحبت میکنم.
دلیل یادگیری سریع زبان من، ۱. خوش گذروندن باهاش
۲. ثبات و استمرار.

دلیل این شعرا و ساختن داستان و تغییر صدام به چند نفر، تدریس و ساختن ویدئو و پادکست و… اینه که کارکترم همینه و روزی که نتونم زبان بخونم از این مسیر زبانو تمرین میدم
شما هم اگه یکم مثل من شیطونی دارید ازش استفاده کنید. نیازی به اشتراکش با بقیه نیست. همین که برای خودتون انجام بدید و نتایجش رو بگیرید کافیه.
منو دوستم یادمه آهنگ ضبط میکردیم برای هم می‌فرستادیم میخندیدیم به صدای داغون و خوندمون.
من انگلیسی میخوندم اون فارسی
که تاثیر خیلی خیلی خوبی رو تلفظ انگلیسیم همین شیطونی گذاشت.
پس تا میتونید خوش بگذرون

7 پسندیده

واقعا عالی:rose::rose:
تبریک میگم عالی شده:rose::rose:
بخصوص کلمات عالی بیان میشه وهم شمرده شمرده است و هم پشت سرهم دیگه است وهم شفاف وهم باهیجان خاص ومجذوب کننده است.
مثل همیشه عالی:rose::rose::rose:تبریک میگم به هرجفتتون:grin::grin::grin::rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

ممنونم ازتون شما لطف دارید
جیمی هم از شما ممنونه ولی خجالت میکشه بیاد بگه

1 پسندیده

هرجفت زنده و برقرار باشید:rose::rose:
ای جاااان بچه مون برعکس زبون شیرینش خجالتیه:rose::rose:
بازهم تبریک ویژه ی ویژه
اولین بار همچین سبک آموزشی میبینم تاالان توی هیچ ویدئویی ندیده بودم واقعابرام جذاب بودوخیلی خوشم اومد
خیلی خیلی متشکرم
واقعاخلاق هستیند و۱حسن عالی که داریند اینکه خوب بلد هستیند همه رو سوپرایز کنید دست به سوپرایز کردنتون حرف نداره:rose::rose::rose:خداحفظتون کنه:rose::rose:

2 پسندیده

من هم باحنانه جون کاملاموافقم تک هستید بخصوص ایده هاتون:rose::rose::rose:
مثل عمو فردوس میمونید که باخلاقیتهاشون باعث شد خیلی بچه ها از درس خوندن لذت ببرند ومنو همیشه یاد اون میندازیند:rose::rose::rose:
بی اغراق میگم افراد خلاقی همچون شما خیلی انگشت شمار هستند که باخلاقیتهاشون باعث جذب افراد به فراگیری بشندوباعث بشندآموزشی که خیلی سخت و کسل کننده و خشک هستند بااین کارها شیرین و جذاب بشند و افراد رو سمت خودشون بکشونند.ایده هاتون واقعا ناب و تک هستند:rose::rose:تبریک میگم
موفق باشید:rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام خیلی هم عالی❤

من هیچوقت به کسی پز نمیدادم ولی توی ناخوداگاهم همیشه بخاطر نیمچه موفقیت های ورزشی و درسیم فکر میکردم " من " هستم واسه همین از تمرین کردن غافل میشدم
ولی این چند ماه که دارم تلاش میکنم فهمیدم واقعا " نیم من" هم نیستم:joy::joy::joy: لعنت بر ناخوداگاهم

اها در مورد انگلیسی. بچه که بودم لکنت داشتم واسم زشت بود کلی تمرین کردم فارسی بدون مشکل حرف زدم

ولی انگار یک درصد تاثیر هم روی انگلیسیم نزاشته. اصلا نمیتونم انگلیسی صحبت کنم:joy::joy: میخوام تمرین کنم ولی انقدر شیراز بودم که دیگه شیرازی شدم:joy::joy::joy: حوصلم نمیشه دوباره دو سه سال تمرین کنم واسه انگلیسی

خیلی ممنون از به اشتراک گزاری تجربیات ارزشمندتون:heart::heart:

3 پسندیده

من از طرف تمام شیرازی های تالار این مطلب رو کاملا تکذیب میکنم ما خیلی هم زرنگ هستیم فقط بعضی کارها رو به شنبه میندازیم همین :man_facepalming: :sweat_smile:

3 پسندیده

:joy::joy::joy:

اونو داشتم شوخی میکردم ولی شیراز واقعا مهد فرهنگه. خیلی مردمش با فرهنگن

بعد از سیل دروازه قرآن و کمک هایی که شیرازیا بدونِ هیچ چشمداشتی به مسافرا میکردن، همه اینو متوجه شدن:/

3 پسندیده

amazingggggggggg :ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:

خیلی جالب و خلاقانه بود ممنون از شما :rose::rose:
حالا بماند که تو رقابت با جیمی، همیشه جیمی برنده است :sunglasses::smirk:به افتخارش :clap::clap:
اما شما هم علاوه بر اون 4مهارت (ویدیو ، طراحی، میکس، زبان) که ذکر کردین، ارتقای مهارت گویندگیتون ، بازیگریتون، زبان بدن رو هم بهش اضافه کنید که رشد یافته :clap::clap:
keeep going

2 پسندیده