۲۵ اشتباه من در یادگیری زبان انگلیسی « اشتباه اول - هر چه منبع بیشتر، بهتر»

اقا کامبیز چکار کنیم لیسینیگمون قوی بشه

2 پسندیده

عزیزم میشه سرعت رو کم کرد …قسمت پایین که ۱ نوشته رو کلیک کن و سرعت رو انتخاب کن

1 پسندیده

ممنون از راهنماییتون خیلی مفید بود

1 پسندیده

زنده باد آقا کامبیز - عالی بود - دمت گرم

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز @YoKambiz
واقعا عالی بود
فقط سوالی برام ایجاد شد که رابطه این بحث شما با گسترده خوانی چی میشه؟؟

2 پسندیده

سلام
ببخشید من جواب میدم
اینجا بهش اشاره کردن :point_down::point_down:
همونطور که گفتن گسترده خوانی رو نمیشه منبع حساب کرد

4 پسندیده

عااااالی عاااالی عااالی
دست همگیتون درد نکنه من بی صبرانه منتظر ویدیو بعدی هستم ک بگین منابع چی انتخاب کنیم چون واقعا سردگمم
چقد این کلیپتون ب موقع بود دقیقا وقتی داشتم کلافه میشدم :hugs::hugs::sparkling_heart::sparkling_heart:
واقعا عالی صحبت میکنید👏

3 پسندیده

ممنون از پاسخ جامعتون
خیلی از سوالای بعدیمو هم جواب دادین😁
بله فکنم درسته ارزیابیم!
سطح ۴ هستم در زبانشناس!

2 پسندیده

براوو به این خلاقیت و ایده پردازی :clap::clap::clap:
سپاس بیکران از هر سه دوست عزیز بابت تولید این کار ارزشمند :rose::rose:

4 پسندیده

سلام ممنونم ازتون بله حتما

به منابع مناسب سطحتون در اپلیکیشن گوش بدید، و تکرار کنید و تکرار و تکرار.

متن هم حتما در کنار صوت داشته باشید

مرسی دوست عزیز. :rose::rose::rose::rose:

زنده باشید :rose::rose::rose:

ممنونم ازتون. البته در ویدئو بعدی انتخاب منبع نیست. ولی یکی از اونها مربوط منبعه

ایشالا سعی میشه سریع انجام بشه.

ممنونم ازتون :rose::rose::rose:

1 پسندیده

@YoKambiz با سلام … در مورد انگلیسی قدرت هم صحبت کنید … من دقیقا یک هفته ست فقط گوش میکنم بعدش باید چکار کرد ؟یعنی این فقط برای لیسنینگ هستش؟

1 پسندیده

انگلیسی قدرت برای یادگیری گرامر عمومی، مکالمه ناخودآگاه و افزایش دایره لغات در قالب لیسنینگ و اسپیکینگ خوبه. چرا که از تکنیک TPRS استفاده میکنه.

اگر درس اول رو یک هفتست بهش گوش دادید و به خوبی به تسلطش رسیدید. برید درس دوم.

یه سری توضیحات در این تاپیک داده شده:

3 پسندیده

اوکی ممنونم … اقا کامبیز من الان که درس اول رو گفتم باید خودم هم در حین صحبت ایشون صحبت کنم همزمان؟چون من فقط گوش کردم و چیزی غیر این انجام ندادم

1 پسندیده

اگه منظورتون تکنیک سایست. میتونید بزنید میتونید نزنید.
اگه بزنید بهتره

من اون موقع ک میخوندم زیاد استفاده نمیکردم پس الزامی نیست
اما بزنید هم از فوایدش بهره خواهید برد

2 پسندیده

مممنونم …ولی آقا کامبیز من چند بار با aj همزمان صحبت کردم یعنی اونجایی رو که یادم بود همزمان میگفتم و صدام رو ضبط کردم وحشتناک بود …مثل اون مکث میکردم ولی وقتی گوش کردم دیدم کلا صدای من تو یه فاز دیگه بوده خودم نمیدونستم😂من‌ وقتم زیاده اگه تنبلی نکنم میتونم تکنیک سایه رو بکار ببرم

2 پسندیده

سلام و احترام آقا کامبیز عزیز، خیلی ویدوئوی جالب و خوبی بود.من هم طراحی و تصویر سازی کار میکنم.اگر کمکی از دستم ب
اومد خبرم کن، ممنون بابت ویدئوی باحال و خوبت

2 پسندیده

Hi. my freands(mr kambiz, f.doosti,and pari. great video :pray:
Ill use of it in the English learning process. :100: and recommend it to my freands :nerd_face:
Ill waiting for other your videos. :heart:
thank youuuuuu :rose::rose::rose:

4 پسندیده

با سلام
مفهومی در روانشناسی انتخاب وجود داره به نام “دشواری انتخاب به علت ازدیاد گزینه ها” . به دلیل اینکه گرفتن هر تصمیمی یه بار ذهنی ایجاد میکنه وقتی تعداد گزینه ها زیاد میشه، انرژی ذهنی زیادی صرف تصمیم گیری در باره انتخاب گزینه مناسب میشه که باعث خستگی ذهنی و صرفنظر کردن از انتخاب یا انتخاب نامناسب خواهد شد.
در مورد یادگیری زبان متاسفانه این دلیل به همراه عدم وجود منابع لذتبخش و مفرح اموزشی ( در گذشته) باعث دلزدگی زبان آموزان زیادی شد.

3 پسندیده

سلام. از اونجایی که
من یه ذره عجولم نمیتونم منتظر ویدیوی بعدی بمونم برا توضیح راجع به منبع خوب. خلاصه و کوتاه سوالمو می پرسم اگه وقت داشتید جواب بدید😊.
من الان فقط از اپلیکیشن زبان شناس استفاده میکنم. تازه اول راهم و داستان های کودکانه رو میخونم. من میخام بدونم خوندن داستان چطوری باعث یادگیری زبان میشه؟

2 پسندیده

اول باید یه خسته نباشی بگم به کامبیز عزیز بابت تهیه این ویدیو و بگم تی دست درد نکنه پسر.(نخواستم غلیظ بگم:slight_smile:)
دوم هم بگم که این داستان کاملا برای منم اتفاق افتاده من تا همین یک ماه پیش درگیر پادکست ها و ویدیو های اموزشی بودم تا اینکه اومدم زبانشناس و با شما دوستان اشنا شدم که خالصانه به من کمک میکنید.
و سوم اینکه از تیم زبانشناس متشکرم و برای همتون ارزوی بهترین هارو دارم.خدا آبرو و عزت شمارو حفظ کنه

1 پسندیده