زبان‌پیچان Tongue Twisters : تمرین سوم

آفرین :clap:
پرچم خانوما هم بالاست، چرا نباشه
برای من یکی خانوم و آقا نداره :grinning:

6 پسندیده

9 پسندیده

:joy::joy::joy::+1:
ایضا ایول! امرِ رقابت و شوخی، متین! ولی اولا انقد خانومها، آقایون رو دیوار نکشیم! قبلا به حد کافی دیوارکشی شدیم! :grin::sob::grin:

دویُما! یه وقت یکی بینُ الحال باشه اصلا ! جفا نیس؟
#هوای_اقلیتها_را_داشته_باشیم! :grin:

نه خانوم! نه آقا! … We are humans!

#خیرات_امواتت_شعار_نده_نصف_شبی!
(شات آپ :facepunch: ) وی خودش را خاموش کرده و با عرضِ پوزش از حضار می خُُُُسبد! … Zzz

8 پسندیده

Exactly right :clap:
دوباره بفرستم استیکرارو یا نه؟ :joy:

6 پسندیده

:joy::joy::joy: مررسی میرم خودم دوباره نگا می کنم، زحمتتون نشه! :kissing_closed_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

5 پسندیده

توی زبانشناس از این خبرا نیست اصلا. بحث فقط شوخیه، حالا بیشتر با اعضا آشنا بشی کلا همه‌چی دستت میاد. یکی از دلایل همیشه فعال بودن تالار، وجود ارتباط خوب اعضاش با همه. پسرامون همه بااخلاق و باظرفیت و متینن، دخترامونم که ماهن :grimacing:

7 پسندیده

در جریانم که چه ماهیــن همه تون :kissing_closed_eyes: :crescent_moon:
من یه عادتِ کثیفی که دارم اینه که تا منبرِ خالی می بینم می پرم بالاش!
خدا خوبم کنه ایشالا! :pray::grin::pray:

7 پسندیده

سلام پری جان:cherry_blossom::cherry_blossom:روز بخیر
زبان پیچان تمرین چهارم رو کی میذارید:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:مشتاقانه منتظرم:+1::+1::blush::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes_cat:

6 پسندیده

فاطمه جونم چه عجله ای :blush::blush::blush:
فکر کنم پری جون گفته بودن هر دو هفته یک زبان پیچان داریم الان تازه سه روز گذشته

6 پسندیده

عه واقعا:frowning::frowning::frowning::frowning:
وای نمیدونید که بعضی وقتا چقدر عجله دارم:joy::joy:
البته بعضی وقتام انقد صبر میکنم:joy::joy:
آدم نرمالی نیستم:joy::grin::grin::rofl:
ولی خب این دفعه انقد صبر میکنم

5 پسندیده

:joy::kissing_heart: … داره کم کم این تاپیک تبدیل میشه به تاپیکِ اعترافات! :clap::clap:
به خداااا اگه کسی همچین تاپیکی بزنه دلخور میشم! سر قفلیش مالِ خودمه! :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

5 پسندیده

آره :joy::joy::joy::joy:اعتراف پیچان تمرین سوم

5 پسندیده

اشکال نداره بزرگ میشی یادت میره حالا دلخور نباش من نمیزنم:rofl::rofl::joy:

4 پسندیده

اشکال نداره عزیزم
تو به زبان پیچان خودت ادامه بده، چون زمانی زبان پیچان میتونه برای تلفظ خوب باشه که تمرین و تکرار باهاش باشه، یکجا خوندم گفته بود با یکبار یا دو سه بار گفتن تلفظت قوی نمیشه باید بارها تکرارش کنی

6 پسندیده

بله بله بنظرم همچیز نیاز به تمرین داره چون اگه تمرین نکنیم مدتی بعد یادمون نیره:+1::clap::clap::clap:

5 پسندیده

سلام عزیزم. اندکی صبر، چهارمی نزدیک است :hugs:

بین دومی و سومی چند ماه فاصله افتاد :grimacing:
بخاطر مشغله‌های مختلف نتونستم ادامه‌ش بدم. ولی سعی می‌کنم از این به بعد مرتب ادامه بدم این تاپیک رو

دقیقا همینطوره. و زبان‌پیچان هم خودش مقوله‌ای سخته و زمان میبره تا بهش مسلط شد و همین خودبخود باعث تمرین بیشتر میشه. وقتی تمرین‌ها زیاد بشه، زبان عادت می‌کنه به اون تلفظ و قطعا باید تمرینش درست باشه که زبان به تلفظ درست تسلط پیدا کنه

7 پسندیده

هستیم در خدمتتون :wink:

منم برای اینکه ثابت کنم مشکلی با بالا رفتن پرچم خانوم ها ندارم، با احترام رکورد 6 ثانیه ایم رو قرار نمیدم :upside_down_face:

9 پسندیده

اوو گاااد! :heart_eyes:
شما قرار بدین عجالتا، ما مامورِ تعویضِ پرچمو میفرستیم مرخصی اگه بحثِ پرچمه!:grinning_face_with_smiling_eyes:

6 پسندیده

درود
من در نوشتن اش هم به دشواری برخوردم، هنگامی که خواستم روی کاغذ بنویسم همه‌ی chuckها را یا chuch نوشته‌ام و یا chulk . :grimacing::grinning::joy:
گفتم این پیش‌زمینه را داشته باشید که به من سخت نگیرید. :grinning::hugs:

6 پسندیده

ما به هیچکس سخت نمی‌گیریم. کلا هرجور که دوست دارید اجرا کنید :crazy_face:

5 پسندیده