انتشار نسخه 7.1.2

اینکه میفرمایید ۶۰۰ لغت بلدید را کجا مشاهده میکنید؟ چون بنده فایل پشتیبانتون رو بررسی کردم نزدید 2.1k لغت بود

در صورتی که در ابتدای باز کردن تاخیر دارید مربوط به همگام‌سازی اطلاعات بین برنامه‌ها هست (زیبوک - زوم - زبانشناس). متاسفانه این یه خطا نیست. در واقع انتقال اطلاعات از طریق روش استاندارد سیستم عامل گوشی شما انجام میشه و اگر این فرآیند کند باشه شما این مشکل رو خواهید داشت و فقط در صورتی این مشکل حل میشه که ما کلا روش انتقال اطلاعات رو عوض یا حذف کنیم.

@hnaseri

حقیقتش قرار بود کلا حذف بشه.

چشم بررسی کنم

3 پسندیده

قبل از آپدیت جدید خیلی سریع بالا می آمد حالا نمیدونم چرا اینجورشده
نیاز نیست از داخل اپ بهتون پیام بدم؟

1 پسندیده

چون اخه زده سطح دو
و سطح یک که صدتا
سطح دوام پونصدتا
روهم رفته میشه ۶۰۰

1 پسندیده

به خاطر عبارات حجم زیادی به برنامه اضافه شده. بعد از اینکه یک کندی زیاد مشاهده کردید یک پیام بفرستید تا بررسی کنم.

نه. اولن سطحا به هم اضافه نمیشن پس ۵۰۰ همون ۵۰۰. دوما در ابتدا سطح صفره یعنی الان شما که سطح ۲ ای بیشتر از ۵۰۰ لغت بلدید اگه داخل صفحه اصلی نگاه کنید حدودا ۱۳۰ تا لغت مونده تا سطح ۳ یعنی حدود ۱۸۷۰ تا لغت سفید دارید.
بهتره داخل صفحه آمار این اطلاعات رو نگاه کنید

1 پسندیده

سلام چجوری میشه به همون ورژن قبل از این تغییرات برگشت این ورژن های جدید یسری حذفیات داره که من قبلا استفاده می کردم مثل خط چین کشیدن زیر کلماتی در توضیحاتش مطلبی نوشتیم و علامت کپی در کلمات

3 پسندیده

ممنون بابت توضیحتون و وقتی ک گذاشتید🌷

2 پسندیده

متاسفانه امکان برگشت وجود نداره. در نسخه بعد خطچین را اضافه میکنیم. اگر مشکل دیگه‌ای هم دارید بفرمایید.

2 پسندیده

سلام
برنامه زبانشناس امروز من باید یکساعت و نیم آمارم باشه ولی کمتر از یکساعته؟ چرا اینجوریه؟

1 پسندیده

باید بیشتر از یکساعت نیم باشه صبح که چهل دقیقه گوش دادم حساب نکرد الآنم نیم ساعتی گوش دادم بازم همینه

1 پسندیده

ایول تعداد لغات آبی حداقل چهار برابر شدن :grin:
نمیدونستم تو هر درس اینقدر افعال عبارتی وجود داره!
بعضی جملات رو به اشتباه عبارت تشخیص میده

2 پسندیده

بله حتما خیلی ممنونم

1 پسندیده

احتمالا اگه درس رو بازش کنید متوجه میشید که تک تک لغات رو لغات جدید به حساب آورده.
برای منم یه بار اینجوری شده بود بعدش خودبخود درست شد!!

1 پسندیده

ممنون و خدا قوت, من فعلا مشکلی تو برنامه ندیدم جز همون تغییرات و شمارش لغتها که سطح رو تغییر داده. ولی مهم نیست

2 پسندیده

واقعا کار ارزشمندی انجام دادین با این سیستم چقدر میتونه آدم فریزال ورب ها و عبارت ها رو یاد بگیره
فقط اینکه چطور میشه بدون در نظر گرفتن یا احتساب افعال عبارتی یک لغت در متن رو بصورت مجزا از فعل عبارتیش هایلاتش کرد؟
مثلا تو این اسکرین شات من عبارت slam dunked که dunked رو قبلا هایلایت کردم ولی بصورت مجزا نشون داده نمیشه

3 پسندیده

روی فریزال ورب کلیک کنید و توی قسمتی که باز میشه لغات اضافی رو پاک کنید و گزینه نمیدانم رو بزنید
مثلا توی همین اسکرین شات شما روی slam dunked کلیک کنید و اگه میخواید مثلا فقط slam توی لایتنر باشه لغت dunked رو پاک کنید و روی گزینه نمیدانم یا اضافه به لایتنر بزنید

کلیپ تکمیلی :point_down::point_down:

4 پسندیده

سلام شبتون بخیروشادی
تشکر ویژه بخاطر زحمات و تلاشهاتون برای بهتر و بهتر کردن برنامه ممنون و سپاس فراوان
اما مشکلی که در درس داستانهای بچه گانه وجود داره دور کلماتی که خط قرمز کشیده بهیچ عنوان نمیشه کلمات رو گرفت و در دیکشنری پیداشون کرد و اصلا دیکشنری رو براشون باز نمیکنه چه بسه بخوام که وارد لایتنر قرارشون بدم.
ممنون میشم راهنمایی بفرماید.بازهم ممنون بخاطر تک تک زحماتتان:rose::rose::rose:

3 پسندیده

اگر از چند برنامه استفاده میکنید و تو این نسخه جدید پیام مشکل در همگام سازی در ابتدای برنامه مشاهده کردید احتمالا مشکل از اینجا بوده. شما میبایست همه برنامه‌ها را به‌روز میکردید.

بله لغاتی که بیمعنی تشخیص داده بشن قابل انتخاب نیستن. بیمعنی بودن این لغات از عدم وجودشون داخل چند دیکشنری معروف سنجیده میشه.

2 پسندیده

درست خیلی لطف کردیند باتشکرات فراوان:rose::rose:

درسته
ولی خب اینکار وقتی که می‌خواهیم معنی واژه رو جدا از فریزال ورب چک کنیم وقت گیر نیست؟

1 پسندیده

بله هم زیبوک و هم زبانشناس استفاده میکنم پس باید هر دورو به روز میکردم ممنونم از راهنماییتون خداقوت