دوستان بعد از یک سال میخوام یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کنم کاملا گیجم

سلام
یه نسخه دردناک ولی کار راه انداز دارم. صبح ها نیم ساعت قبل از زمان بیدار شدن فعلی، بیدار شید و هر روز یه درس از پکیج Power English رو مرور کنید. البته اگر قبلا این دوره رو خوندید.

4 پسندیده

منظورتون از مرور کردن را میشه توضیح بدین ممنون میشم🌸
هر چقدر دردناک باشه انجام میدم

3 پسندیده

اگه قبلا دوره انگلیسی قدرت رو خونده باشید میدونید که A J پیشنهاد داده تو یه محیط خصوصی قرار بگیرید و سوالات درس داستان کوتاه رو با سری افراشته، سینه رو به جلو، لبخند روی صورت و اصطلاحا با فیزیولوژِی اعتماد به نفس با صدای بلند جواب بدید. تقریبا یکماه وقت میگیره اما اعتماد به نفستون برای زبان خوندن برمیگرده.

5 پسندیده

تا داستانهای واقعی خوندم قبلا
داستانهای واقعی را کامل تموم کنم برم برای داستانهای بعدی؟
کی برم انگلیسی بدون تلاشو بخونم ؟
انگلیسی قدرتو کی شروع کنم؟:sweat:

2 پسندیده

هر دوره ای رو که قبلا خوندی با روشی که گفتم مرور کن.

3 پسندیده

شما داستان‌های واقعی رو باید به صورت مکمل بخونید. یعنی چی؟
یعنی اگه دارید دوره‌ی دروس پایه رو می‌خونید کنارش داستان‌های واقعی رو هم اگه وقتشو دارید بخونید. یا اگه توی دوره‌ی قدرت هستید، در کنارش، داستان‌های واقعی رو هم بخونید.

و اما برنامه‌ی من برای شما:
این تابستون رو به دوره‌ی دروس پایه اختصاص بدید. یعنی با تمرکز روی این دوره جلو برید. و در کنارش اگه وقت بود داستان‌های واقعی رو بخونید.
ده درس اول دروس پایه رو با تمرکز کامل و با قدرت بخونید. بعد از این ده درس می‌تونید دوره‌ی انگلیسی قدرت رو شروع کنید. حتما حتما نظم و دقت توی کارتون باشه. نظم و و دقت هم توی خوندن (با دقت گوش بدید هم به ساختارها هم به تلفظ هم به لحن و تن صدا)، هم توی برنامه‌ریزیتون. اینطور نباشه که دو روز بخونید یه روز بی‌خیال شید، دو هفته بخونید یه ماه بی‌خیال شید.
اگه نظم توی کارتون نباشه قطعا پیشرفت چندانی رو شاهد نخواهید بود.

جمع‌بندی مطالب: دوره‌ی دروس پایه + داستان‌های واقعی (optional)

5 پسندیده

ممنون از راهنماییتون
من دوره پایه (جوجه اردک زشت و هملت و غیره) را خوندم
یعنی دوباره شروع کنم؟

3 پسندیده

شما درس اول از پکیج دروس پایه رو شروع کنید. ببینید آیا براتون قابل فهمه. اگه قابل فهم بود که ادامه‌ش بدید، اگرم نه که برگردید به داستان‌های کودکانه. البته من با توجه به اینکه شما گفتید داستان‌ها واقعی رو می‌خونید گفتم که دروس پایه رو بخونید. چون شما که داستان‌های واقعی رو می‌خونید، دروس پایه هم براتون قابل فهم خواهد بود. وقتی توی این سطح هستید لزومی نداره زمانتون رو صرف خوندن داستان‌های کودکانه بکنید.

5 پسندیده

سپاس برای راهنماییتون بانو🌹

2 پسندیده

خواهش میکنم. موفق باشید

1 پسندیده

مرررسی پروین جان

مرررسی نسیم جان

تجربیات و اطلاعاتتون برای منم خیـــلی خیلی مفید بود :kissing_closed_eyes: و یه جورایی الان تعیین کننده :blush::ok_hand::pray:

3 پسندیده

این دوره‌ی داستان‌های بچگانه ست.‌ منظور من دوره‌ی دروس پایه‌ی انگلیشی بدون تلاشه :point_down:

5 پسندیده

ممنون که عکس گذاشتین الان متوجه شدم سپاس🌹

3 پسندیده

میتونم خواهش کنم در این مورد و نحوه خوندنش توضیح بدین
الان اینجا یه سری چیزها نوشته که نمیتونم بفهمم
مثلا دسنامه لغات به چه معنیه و چه زمانی باید بخونیم و چکی باید بخونیم همینزور به ترتیب
و درضمن ترجمه هم نداره .

3 پسندیده

شما باید از درس اول شروع کنید. یعنی دختر زیرک
اول درسنامه‌ی اصلی رو چند بار گوش می‌دید. بعد درس واژگان، و واژه‌هایی رو که بلد نیستید میذارید تو لایتنر، بعد داستان الف و ب رو گوش میدید و به سوالاتش پاسخ می‌دید. (درس مکمل رو هم گوش بدید که چه بهتر). این کار رو به مدت یه هفته تکرار می‌کنید و اگه دیدید کامل مسلط شدین میرین درس بعدی و به همین صورت چرخه‌ی قبلی رو تکرار می‌کنید.

5 پسندیده

سپاس برای راهنمایی تون بانو:tulip::tulip:

3 پسندیده

ببخشین بانو من الان انگلیسی قدرت را نگاه کردم 80درصد متوجه میشه چی میگم حالا میتونم بیام انگلیسی قدرت را شروع کنم ؟
و سوال دیگه اینکه به چه شکل بخونمش همون روش سایه را روش اجرا کنم؟
همچنین پیاده رویه روزانه؟؟؟

2 پسندیده

خیلی هم خوب. می‌تونید این دوره رو شروع کنید. نحوه‌ی مطالعه‌ش رو توی لینک زیر می‌تونید بخونید

5 پسندیده

سلام دوست عزیز. بنده هم تجریباتم رو اینجا گذاشتم…یه سر بزنید…

3 پسندیده

عالی بود
سپاس که تجربتون را به اشتراک گذاشتین:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده