دوستان بعد از یک سال میخوام یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کنم کاملا گیجم

دوستان میتونم ازتون خواهش کنم تجربیاتتون را در اختیارم بزارین بعد از یک سال دوباره شروع کردم والان کاملا گیج گیج هستم😣 چکار کنم از کجا شروع کنم؟ انگلیسیم در حد متوسط رو به پایین هست ولی تو صحبت کردن مشکل دارم
خواهش میکنم یه چیزی بگین امیدی باشه:sob: تا دوباره بتونم استارت بزنم با قدرت زیاد دوستون دارم:rose::rose::rose:

5 پسندیده

ســـلاام بر شروع کنندۀ دوباره! :v:
حتماااا می تونین! چرا نه!؟ قبلا چقد با این نرم افزار و سایت کار کردین؟ چرا میخواین زبان یاد بگیرین و هدفتون توی زبان آموزی چیه؟ صحبت کردن؟ @DaniyalKalhor47

4 پسندیده

سلام خانومی .بازم مثل همیشه یکی از مهربونترین ها جواب داد

4 پسندیده

عزیـــزممم :kissing_closed_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: مهربونی از خودته! @zaara1 … شما بفرمایین: )

2 پسندیده

این لینکایی که براتون گذاشتم رو بهتره یه نگاهی بندازین، بعضیاش تکنیکیه و بعضیش هم انگیزشی! و همچنین میتونین موضوع مورد نظرتون رو توی تالار سرچ کنین تا ازبینِ انبوهِ مقالات مفیدی که اینجا هست انتخاب کنید!

@DaniyalKalhor47

7 پسندیده

سلام دوست گرامی من به شخصه تجربیاتم رو در اینجا گفتم. یسر بزنید اگه باز سوالی بود بپرسید.

5 پسندیده

سلام ممنون برای امید دوبارتون
قبلا 6ماه با زبانشناس کار کردم و الان میبینم از تمام روشهای یادکیری خیلی بهتر حتی اینجا کالج برای کلاس زبان رفتم ولی هیچ نتیجه مطلوبی نگرفتم .
زبان هم برای این یاد میگیرم
اول این که خیلی علاقه دارم و دوم این که مجبورم چون تو کشوری زندگی میکنم که انگلیسی زبانه
والان به مشکل بزرگی خوردم چونبعد از سه سال نمیتونم روان صحبت کنم و این تو مصاحبه کاریم میترسم مشکل ایجاد کن.

4 پسندیده

سپاس گذارم بانو :rose:lllllll

3 پسندیده

سلام
یه نسخه دردناک ولی کار راه انداز دارم. صبح ها نیم ساعت قبل از زمان بیدار شدن فعلی، بیدار شید و هر روز یه درس از پکیج Power English رو مرور کنید. البته اگر قبلا این دوره رو خوندید.

4 پسندیده

منظورتون از مرور کردن را میشه توضیح بدین ممنون میشم🌸
هر چقدر دردناک باشه انجام میدم

3 پسندیده

اگه قبلا دوره انگلیسی قدرت رو خونده باشید میدونید که A J پیشنهاد داده تو یه محیط خصوصی قرار بگیرید و سوالات درس داستان کوتاه رو با سری افراشته، سینه رو به جلو، لبخند روی صورت و اصطلاحا با فیزیولوژِی اعتماد به نفس با صدای بلند جواب بدید. تقریبا یکماه وقت میگیره اما اعتماد به نفستون برای زبان خوندن برمیگرده.

5 پسندیده

تا داستانهای واقعی خوندم قبلا
داستانهای واقعی را کامل تموم کنم برم برای داستانهای بعدی؟
کی برم انگلیسی بدون تلاشو بخونم ؟
انگلیسی قدرتو کی شروع کنم؟:sweat:

2 پسندیده

هر دوره ای رو که قبلا خوندی با روشی که گفتم مرور کن.

3 پسندیده

شما داستان‌های واقعی رو باید به صورت مکمل بخونید. یعنی چی؟
یعنی اگه دارید دوره‌ی دروس پایه رو می‌خونید کنارش داستان‌های واقعی رو هم اگه وقتشو دارید بخونید. یا اگه توی دوره‌ی قدرت هستید، در کنارش، داستان‌های واقعی رو هم بخونید.

و اما برنامه‌ی من برای شما:
این تابستون رو به دوره‌ی دروس پایه اختصاص بدید. یعنی با تمرکز روی این دوره جلو برید. و در کنارش اگه وقت بود داستان‌های واقعی رو بخونید.
ده درس اول دروس پایه رو با تمرکز کامل و با قدرت بخونید. بعد از این ده درس می‌تونید دوره‌ی انگلیسی قدرت رو شروع کنید. حتما حتما نظم و دقت توی کارتون باشه. نظم و و دقت هم توی خوندن (با دقت گوش بدید هم به ساختارها هم به تلفظ هم به لحن و تن صدا)، هم توی برنامه‌ریزیتون. اینطور نباشه که دو روز بخونید یه روز بی‌خیال شید، دو هفته بخونید یه ماه بی‌خیال شید.
اگه نظم توی کارتون نباشه قطعا پیشرفت چندانی رو شاهد نخواهید بود.

جمع‌بندی مطالب: دوره‌ی دروس پایه + داستان‌های واقعی (optional)

5 پسندیده

ممنون از راهنماییتون
من دوره پایه (جوجه اردک زشت و هملت و غیره) را خوندم
یعنی دوباره شروع کنم؟

3 پسندیده

شما درس اول از پکیج دروس پایه رو شروع کنید. ببینید آیا براتون قابل فهمه. اگه قابل فهم بود که ادامه‌ش بدید، اگرم نه که برگردید به داستان‌های کودکانه. البته من با توجه به اینکه شما گفتید داستان‌ها واقعی رو می‌خونید گفتم که دروس پایه رو بخونید. چون شما که داستان‌های واقعی رو می‌خونید، دروس پایه هم براتون قابل فهم خواهد بود. وقتی توی این سطح هستید لزومی نداره زمانتون رو صرف خوندن داستان‌های کودکانه بکنید.

5 پسندیده

سپاس برای راهنماییتون بانو🌹

2 پسندیده

خواهش میکنم. موفق باشید

1 پسندیده

مرررسی پروین جان

مرررسی نسیم جان

تجربیات و اطلاعاتتون برای منم خیـــلی خیلی مفید بود :kissing_closed_eyes: و یه جورایی الان تعیین کننده :blush::ok_hand::pray:

3 پسندیده

این دوره‌ی داستان‌های بچگانه ست.‌ منظور من دوره‌ی دروس پایه‌ی انگلیشی بدون تلاشه :point_down:

5 پسندیده