آپدیت جدید زبانشناس (۷.۱.۳) منتشر شد - توضیحات امکانات

سلامی دوباره خدمت دوستان گرامی.

بالاخره نسخه نهایی آپدیت جدید نرم افزار زبانشناس، زیبوک و زوم منتشر شد.

نصب زبانشناس
نصب زیبوک
نصب زوم

امکانات این آپدیت شامل:

بهبود‌های اصلی

اضافه شدن عبارات و افعال چند بخشی به برنامه
بهبود پنل لغات و اضافه شدن قابلیت سرچ و هایلایت کردن لغات، عبارات و افعال چند بخشی در آن
افزایش پوشش لغات در دیکشنری‌های آفلاین و امکان دسترسی به این دیکشنری‌های به صورت آنلاین (به دلیل حجیم شدن دانلود اونهای خیلی طول میکشه و تو این مدت میتونید از نسخه آنلاین‌ اونها استفاده کنید)
اضافه شدن دو دیکشنری آفلاین جدید. Longman و Collins
بهبود وسیع سیستم تراز کردن صوت و متن
بهبود دانلود‌های گروهی و رفع مشکل دانلود در پس‌زمینه

بهبود‌های کوچک‌تر

قابلیت نمایش زمان پخش کننده به صورت معکوس
ذخیره سرعت پخش و استفاده از آن به صورت پیش‌فرض در پخش بعدی
قابلیت خروج از برنامه
قابلیت به روز کردن دستی دوره‌ها
اضافه شدن امکان مرتب سازی لیست درس‌ها بر اساس سختی
اضافه شدن دسترسی به تالار در لیست دروس
نمایش جمله مرتبط به لغت اضافه شده به لایتنر در پخش کننده
بهبود نمایش اسکرول خودکار
قابلیت به اشتراک گذاری برنامه
حذف کردن عبارات از سطح بندی و افزایش تعداد لغات مورد نیاز برای رسیدن به هر سطح. سطوح جدید: ۱۰۰، ۵۰۰، ۲۰۰۰، ۶۰۰۰، ۱۲۰۰۰، ۲۰۰۰۰
جدا سازی شمارش عبارات و فعل‌های عبارتی در قسمت آمار

رفع مشکلات

رفع مشکل خطای جمع شونده در همترازی صوت و متن در برخی از کتاب‌ها
رفع مشکل انتخاب حداقل مطالعه مستقل در مجموعه برنامه‌های
رفع مشکل ادامه پخش در صورت قطع اتصال هندزفری
رفع مشکل پخش موتور متن به گفتار در لایتنر
رفع مشکل بارگزاری عکس توسط صفحات تالار در برنامه
رفع مشکل بارگذاری طولانی در برنامه
رفع مشکل ذخیره موقعیت پخش قبلی
رفع مشکل انتخاب نشدن عبارت شامل لغات بی‌معنی
رفع مشکل قابل اسکرول نبودن آیکون‌های دیکشنری

لینک اینستاگرام
لینک تلگرام

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

27 پسندیده

خیلی فیلم جالبیه. :+1:
دست مریزاد
لطفا توی تلگرام هم بذارید که انتشارش بدیم

5 پسندیده

بسیار عالی و خداقوت به تیم زبانشناس :rose::clap::clap:
خیلی یونیک شده برنامه.
فقط کاش در اپدیت های بعدی این قابلیت که بشه به صورت جداگانه به هر جعبه از لایتنر دسترسی داشت هم اضافه شه.

4 پسندیده

با سلام
ضمن تشکر از زحمات تیم خیلی خوب زبانشناس یه مشکلی رو من بهش برخورد کردم گفتم عنوان کنم .در ورژن قبلی بعضی کلمات رو به لایتنز اضافه کردم و در این ورژن تبدیل شدن به عبارت (البته اگر اشتباه نکنم) به عنوان مثال در عکس پایین کلمه tradeکه تبدیل به عبارت international trade شده .من هر کاری کردم نتونستم وضعیت trade رو دیگه عوض کنم.

4 پسندیده

با سلام و تشکر
یه مشکلی هست تو لایتنر کلامات چند بخشی رو تلفظ نمیکنه

2 پسندیده

عالیه :heart_eyes:
امیدوارم قدم بزرگ بعدی لایتنر باشه

2 پسندیده

درود بر تیم زبانشناس مخصوصا آقا کامبیز🌹تبریک و خداقوت میگم. امیدوارم همیشه مثه خورشید تابان تک باشید و بدرخشید😊

5 پسندیده

به به سلام بر زهره خانم عزیز و دوست‌داشتنی و هنرمند. یعنی میخواستم یه تاپیک جدا بزنم برا بازگشت بعضی از اعضا، یکی شما یکی هم آقا منصور @mansour1978
امیدوارم این تابستون بیشتر شاهد حضورتون باشیم و مینی‌ستوری‌هاتون رو ادامه بدین

3 پسندیده

زنده باشید :rose::rose::rose:

سلام قرار گرفت

ممنونم ازتون :rose::rose::rose:

اول از همه اون دکمه نارنجی رو حتما بزنید که دروس بروز رسانی بشن.

دوم اینکه وقتی عبارت شناسایی میشه و شما می خواید تک کلمه هایلایت کنید وقتی روش می زنید اون بالا تو سرچ باکس نوشته international trade

کلمه international رو حذف کنید و trade رو انتخاب کنید. سپس هایلایت کنید.

فک کنم دوره رو باید آپدیت کنید

@hnaseri

درسته؟

منم بی صبرانه منتظر اونم :grin:

مرسی زهره خانوم عزیز :rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام پروین خانم وفادار:rose::blush:خوبید شما عزیزم? مرسی که به یادم هستید! من شرمنده ام! اتفاقا زبان رو کار میکنم و دیروز میخواستم مینی استوری عامل کشش از پاورانگلیش رو بذارم ولی درگیر شدم نتونستم وویسم رو ضبط کنم! امروز حتما میذارم. زنجیره 112 روزه زده بودم با حداقل روزی نیم ساعت:blush: زمانش رو کردم یک ساعت ولی فقط ده روز تونستم پیش ببرم. درگیر هنر مجسمه تراشی با سنگ هستم (کاروینگ). یه پروژه بهم پیشنهاد شده که خیلی توپه ولی باید مدرک فنی حرفه ای کاروینگ رو بگیرم که سیزدهم تیر امتحان دارم و از شما چه پنهون پروین خانم که هنر بسیار سختیه!:disappointed:پوستم کنده شد:wink:چون هم باید طراحی بلد باشم و هم تجسم سه بعدی!!! که من کلا توی اینها ضعیف بودم و اصلا ذهنیت نداشتم و بخاطر همین خیلی بهم فشار اومد!! زبان انگلیسی توی کارم به شدت مفیده و عامل موفقیتم هست برای نمایشگاه های بین المللی! یه مقطع کوتاهی پارتنر نسیم جون و آقا کامبیز بودم ولی متاسفانه نتونستم ادامه بدم ولی راهنمایی های آقا کامبیز رو تقریبا اجرا میکنم! اصلا و به هیچ وجه زبان رو رها نمیکنم ولی با شیب بسیار ملایم دارم جلو میرم و تمرکزم بیشتر روی هنر کاروینگ هست:blush:البته به تالار سر میزنم و تاپیک ها رو می بینم!
آرزوی موفقیت براتون دارم و شما هم منو دعا کنید تا بزودی و با تمام وجود برگردم تالار و زبانشناس:blush::rose:

6 پسندیده

فدات شم عزیزم.سلامت باشید

خیلی هم عالی. واقعا کارتون سخت ولی لذتبخشه. صدالبته نتیجه‌ش هم شیرینه. براتون آرزوی موفقیت می‌کنم و با پشتکار و شوقی که ازتون دیدم مطمئنم که موفق می‌شید.

چقد خوب که این اهرم رو در اختیار دارید و همین می‌تونه مسیر رو براتون هموارتر کنه.

مشتاقانه منتظر بازگشتتون با خبرهای خیلی خوب هستم. :smiling_face_with_three_hearts:
همیشه سالم و در اوج بمونید

2 پسندیده

سلام
با تشکر از زحمات تیم زبانشناس و مخصوصا آقا کامبیز در رابطه با بروزرسامی اپلیکیشن و بهبودهای انجام شده.
تنها مشکل من فقط با این رنگهای لایتنر هستش . یکم گیج شدم با این رنگهای نارنجی و زرد و آبی پررنگ و کم رنگ

3 پسندیده

سلام آقا @YoKambiz عزیز
ممنون و خسته نباشین…
دست مریزاد جناب @golmirzaei و @hnaseri.
واقعا عالی.:muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:
گل کاشتید.:clap::clap::clap::clap::clap::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام وقت عزیزان بخیر و شادی
خداقوت وحسابی خسته نباشید
۱دنیاتشکر بابت تک به تک زحماتی که برای ارتقا آپ زبانشناس کشیدیند.
جناب گلمیرزایی وجناب ناصری و جناب کشاورز واقعا خسته نباشید و دست مریزاد :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

download1

Safe6345272058270

5 پسندیده

سلاااام😊 من آپدیت جدید رو دانلود کردم ولی برنامه تغییری نکرده… کاری باید انجام بدم که آپدیت اعمال بشه؟

1 پسندیده

سلام
و یه خدا قوت بززززرگ

@hnaseri
@golmirzaei
@YoKambiz

هنوز اپدیت نکردم
خیلی هیجان دارم😊
انرژی مثبت ما زبانشناسی ها همیشه برای شما جاریه…
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
فیلم هم عالی بود :rose::tulip:
کارتون حرف نداره :clap::tulip::heart::rose:

4 پسندیده

منظورتون اینه افعال عبارتی و عبارات رو نمیبینید؟ لطفا در صفحه اول روی یک دوره کلیک کنید و نگه دارید و بروز رسانی رو بزنین ببینین چی میشه.

3 پسندیده

الان از طریق گوگل پلی خواستم نصب کنم که پیغام داد برنامه نصب نمیشه
از طریق مستقیم هم اپدیت کردم ولی باز نصب نشد!
:neutral_face:

2 پسندیده

از داخل برنامه بخش ارتباط با ما پیغام بدین بررسی کنیم.

1 پسندیده

منم همین مشکل رو دارم!!!

1 پسندیده