نرم افزار/ سایتی جهت تبدیل فایل صوتی انگلیسی به نوشتار

صبح تون به خیر و شادی :partying_face:

برا تبدیل فایل صوتی انگلیسی به نوشتار

، نیاز به سایت/ نرم افزاری داریم که بتونیم باهاش براحتی این کار رو انجام بدیم و صد البته، دقت بالایی رو هم داشته باشه.
چند تا سایت تونستم پیدا کنم ولی خب، هنوز نتونستم به اون چیزی که مطلوب هست، برسم

ممنون میشم اگه بتونید در این زمینه بهم کمک کنید.

همچنان منتظر گزینه های پیشنهادی خوب تون هستم.

با تشکر

2 پسندیده

سلام طبق تجربه ای که بنده دارم و استفاده کردم میتونید از سیستم گوگل داکس (Google Docs ) استفاده کنید یه سرویس آنلاین هست که شباهت های بسیاری به ورد آفیس داره و تو این سیستم قسمتی وجود داره که شما میتونید ویس ها تون رو به متن تبدیل کنید .
زمانی که شما یک سند جدید اجاد کردید تو قسمت نوار دسته بندی tools و سپس voice typing رو انتخاب کنید ومیتونید مستقیم از ورودی میکروفن خودتون این عمل رو انجام بدید .

این سیستم بسیار قدرتمنده به دلیل اینکه مربوط به شرکت گوگل هست و درصد خطای بسیار پایینی داره و تقریبا زیرنویس های شرکت یوتیوب هم که متعلق به کمپانی مادر یعنی گوگل هست به همین شکل آنلاین زیرنویس هاشون ساخته میشن و خوبیش اینه که به نسبت نرم افزاری وسایت های دیگه که پولی هستن با هزینه های بسیار زیاد این سیستم رایگان هست .
برای استفاده حتما باید از مرورگر خوده گوگل استفاده کنید (google chrome ).
شما میتونید حتی ی فایل صوتی یا هرچیزه دیگه ای که محتوای صوتی اون مدنظرتون هست رو تبدیل کنید که نیاز به نصب یه نرمافزاره جانبی دیگه هم هست که مسیر ورودی میکروفنتون رو به خروجی صداتون تبدیل میکنه .
قطعا نرم افزارهای دیگه ای هم برای این کار وجود داره ولی من تجربه استفاده نداشتم که خدمت دوستان عرض کنم .
توضیحات تکمیلی

4 پسندیده

سلام.
خیلی خیلی لطف کردید. حتما امتحانش می کنم.

2 پسندیده

لطفا نتیجه رو حتما با ما در میون بذارین چون خیلی به درد میخوره.

3 پسندیده