قفل، قفل کردم هرچند راهی هست

عزیزم هیچ وقت این حس رو نداشته باش. همه ما یک تیم هستیم به اسم زبانشناس که باعث افتخارمونه به همدیگه کمک کنیم. :muscle::muscle:

قطعا موفق میشی عزیزم. شک نکن.
به هر حال این یه پروسه زمان بره. همین الانشم خود من کلی اشتباه ممکنه داشته باشم تو حرف زدنم.
یجورایی مثل این میمونه میخواین چیزی بسازید اول پایه ریزی میکنید بعد سمباده میکشید جزئیاتشو و صیقلش میدید. شما در مرحله پایه ریزی هستی پس نگران نباش. مطمعن باش تا الان هر چی هم که خوندی ضمیر ناخوداگاهتو مهیای این پروسه کرده. منم تو مرحله صیقل سازی ام واسه همین گهگاهی سعی میکنم نکات گرامری رو بخونم یا بحث تلفظ و … متناسب با نقاط ضعفم.

با انرژی منتظرتیم :muscle::muscle::muscle:

6 پسندیده

دقیقا منم با آقای ناصری موافقم میترا جان
چرا تعداد مطالعه مینی استوری همون داستان کوتاه اینقد کمه، اتفاقا شما درست زمانی گوش دادن به مینی استوری رو متوقف کردی که کم کم میخوای برای جواب دادن خودکار راه بیوفتی
بعدشم قبلش چک کن با چه حالتی به سراغ زبانشناس میری، خسته ای و به اجبار میری یا برا گوش دادن به زبانشناس مشتاقی؟؟؟؟ لطفا قبل باز کردن اپ زبانشناس قبلش یک موزیک شاد گوش بده حس خوب بگیر و با انرژی برو :muscle::muscle::muscle::muscle::muscle:

نکته آخر لطفا زمانی به زبانشناس گوش بده که حواست هیچ جا نباشه فقط و فقط روی درس باشه، فکر میکنم دلیل اصلی احساس بدی که در شما ایجاد شده هم عدم تمرکز باشه، من امتحان کردم وقتی حواسم پرته نمیتونم به سوالا جواب بدم و مِن مِن میکنم اما وقتی حواسم فقط رو مینی استوریه راحت جواب میدم

4 پسندیده

فدای محبتتون
به امید خدا ببینم چی میشه
انشاالله که خوب پیش بره
دلگرمیتون و راهنماییهاتون واقعاانرژی بخش.
انشاالله تا۱ماه آینده باموفقیت برمیگردم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 پسندیده

سلام حنانه جان عزیز
شبتون بخیرخانم گل
شرمنده ی محبتتون شدم
عزیزم میدونم حق باجناب ناصری و شما و بقیه دوستان گل
اون بالا توضیح دادم من چیزی که از راهنماییها و توضیحات و مقاله ها دست گیرم شداین بود
وقتی توضیح داده شده بود که تا۱درس رو یادنگرفتی خوب نتونستی بیانش کنی سراغ درس بعد نرو
واقعاطی این دوباری که سعی کردم از آپ درست استفاده کنم خب اینطور متوجه شدم که الان دارم درس اصلی رو میخونم اجازه ندارم سراغ زیر مجموعه هاش برم
اون چندباری هم که زیر مجموعه ها رو گوش کردم واقعا درس اصلی دیگه حالم رو بد میکرد از بس گوشش داده بودم و نمیتونستم۱جمله اش هم بگم اونها رو تنوعی گوش میکردم.
بعدش هم دیدم نمیتونم چیزی رو بیان کنم برای خودم قید حرف زدن رو زدم و امروز هم پیام دادم تازه بعد۳روز خودخوری کردن:wink::wink::wink:عذاب الیم بود برام
بعدش هم تازه امروز متوجه شدم که باید کل فایل دختر زیرک رو کامل گوش میکردم نه فقط درس اصلی رو
۱سری نکات هم بچه هالطف کردندگفتند که من هیچوقت اصلابه ذهنم نیومده بود و اونهم تیکه تیکه خوند درس من همیشه تمام درس رو کامل گوش میکردم
و اما در مورد زمان اجبار برای زبانشناس حق باشماست روزهای اول با شوق زبانشناس رو باز میکردم امابعدش دیدم واقعا لنگ میزنم فقط درس رو فقط گوش میکردم حداقل ۱چیزی توی ذهنم بره بخصوص اینکه از زبان خوندن دلخوشی نداشتم اماچون محیط اینجارو دوست داشتم و بچه ها رو میدیدم و صداهاشون رو میشنیدم خب از اونطرف هم خودم درس رو گوش میکردم
ولی واقعازبان خوندن برام عذاب والا باخود آپ زبانشناس هیچ مشکلی ندارم و واقعابرنامه ی خوشایندی است
الانم باحرفهای شما و بقیه دوستان دید بهتری پیدا کردم تقریبا ۱چیزهای اومده توی دستم حداقل این رو متوجه شدم ۱روز باید کل فایل درس دخترک زیرک رو بخونم
یعنی خسته نباشم:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
۱اسپند برای خودم باید دود کنم والا بااین هوش ماهی که من دارم والا :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

بازهم از همه تون ممنونم خیلی کمکم کردیند شرمنده ی روی ماه تک تکتون شدم:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
روی سر تک به تکتون هزاران شاخه گل:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
فدای محبتهاتون:rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

ببخشید سلام عزیزم :grin::grin:

این لینکم چک کن به درد میخوره

2 پسندیده

سلام به روی ماهتون
خواهش میکنم عزیزم
حتما۱سربهش میزنم
خیلی خیلی لطف کردیند:rose::rose::rose::rose:۱دنیاتشکر:rose::rose:

2 پسندیده

سلام
فقط خواستم بدونید شما تنها نیستین که اینجورین:joy::joy:
منم در ارزوی زبان به سر میبرم کماکان
متاسفانه بدلیل مشغله کارو زندگی فک میکنم برخلاف علاقم که خیلی زیاده تمرکزم کمه
بهرحال همه دوستان راهنماییتون کردن
منم خواستم بهت امیدو انرژی بدم که نگران نباش از شما ضعیف ترم هست
فقط این جمله رو همیشه به خودم میگم
من میتونم
دیروز داشتم فک میکردم تنها ارزوم قبل از مرگم چی میتونه باشه
دلم داشت فریاد میزد زبااااااان :joy:

5 پسندیده

سلام آقا
وقتتون بخیر
خیلی لطف کردیند شرمنده ی محبتتون شدم:rose::rose:محبت کردیند تک به تک پیامهارو مطالعه کردیند
چه حرفیه انشاالله هزارسال ودر نهایت خوشبختی و سلامتی زندگی کنید ودر کنار زبان انگلیسی۱۰تا زبان دیگه هم باتسلط کامل صحبت کنید
ممنون ازدلگرمیتون
واقعاخوشحال و امیدوارم کردیند در کنار دوستان دیگه
عاشق همین صمیمیتها و پشتوانه های قشنگ بچه های زبانشناسم
حمایتهای تک تک عزیزان حرف نداره و نمیذارند آدم از یادگیری ناامید و دلسرد بشه
محبتها و کمکها و راهنمایی ها بی دریغ
از شما و بقیه ممنونم:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
انشاالله به زودی زود در یادگیری زبان راه میفتم بااین همه پشتوانه ی شماعزیزان:rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

فقط این چندتااسکرین شات شماعزیزان رو دیدم
خنده ام گرفت که میبینم فقط من هستم درست متوجه نحوه ی مطالعه ی درسها نشدم و بقیه همه ی فایل دخترک زیرک رو درکنارهم مطالعه کردند:joy::joy::joy:
یعنی واقعاچشم نخورم والا:joy::joy::joy::joy:
برم در افق محو بشم واقعاخجالت کشیدم

1 پسندیده

میترا جون دیدگاه منفیت رو نسبت به مهارت زبان خودت و سرزنش کردنش بریز دور، این اتفاق ممکنه برای هر کسی دیگه هم تو مسیر افتاده باشه اما مثل شما صادقانه نیاد بگه، فراموشش کن و با قدرت به کارت ادامه بده :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

به قول Mr Aj تو درس Belief انگلیسی قدرت

You must create a new incantation
develope a new empowering belief

Try…You can
Step by step, Don’t hurry/rush.

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر دوستان. الان که صحبت از نحوه مطالعه صحیح هست فرصت رو مناسب دیدم که سوالم رو بپرسم.

من دارم دوره پادکست ESL رو میخونم . پادکست ها به این شکله که هر اپیزود حدود ۲۰ تا ۲۵ دقیقه است، گوینده ابتدا در حد ۲ دقیقه با سرعت آهسته و شمرده راجع به یک موضوع صحبت میکنه و بعد درباره کلمات و اصطلاحات اون قسمت توضیح میده و در نهایت همون متن ۲ دقیقه ای رو اینبار با سرعت نرمال تکرار میکنه و تمام. من یکبار به کل اپیزود گوش میدم و کلمات رو میفرستم لایتنر و مطلب رو درک میکنم. از دور دوم به بعد فقط ۲ دقیقه اول و آخر رو به این شکل گوش میدم که اول چند بار قسمت آهسته رو سایه میزنم و بعد که روان تر شدم میرم ۲ دقیقه آخر با سرعت نرمال و وقتی تونستم سایه رو با اون هم بزنم میرم اپیزود بعد. یکبار هم در این مدت، همونطور که دارم گوش میکنم کلمات کلیدی رو یادداشت میکنم و بعد با استفاده از کلمات کلیدی جمله بندی میکنم و متن رو میگم و صدام رو ضبط میکنم و بعد گوش میدم و با متن چک میکنم و اشکالاتم رو یادداشت میکنم. با توجه به اینکه روزی نیم ساعت زمان گذاشتم برای زبانشناس و این دوره خیلی کامل و طولانی هست با این روش فکر کنم حالا حالاها طول بکشه که اشکالی هم نداره فقط میخواستم ببینم روشی که در پیش گرفتم درسته؟ ممنون میشم راهنماییم کنین چون ته دلم همیشه این نگرانی هست که نکنه دارم اشتباه میکنم و وقتم رو تلف میکنم. هدف نهاییم هم تقویت Speaking هستش که واقعا برام مهمه. سپاسگزارم :rose:

3 پسندیده

منم اولش نمیدونستم چجوری باید بخونم
تا اینکه اقا کامبیز زحمتشو کشیدن یه توضیح کامل و جامع در مورد نحوه مطالعه دوره ای جی در اختیارمون گذاشتن
متاسفانه بلد نیستم چجوری لینکشو بفرستم اینجا ولی سرچ کنید میتونید پیداش کنید تو تالار هست
اونو مطالعه کنی قشنگ هلت میده سمت موفقیت بیشتر…
راستی
شعار جدید زبانشناسی ها
چقد خوبیم ما:blush:

4 پسندیده

سلام عزیزدلم وقتتون بخیر
دیدگاهم رو نسبت بخودم قبول دارم:wink::wink::wink:
چشم سعی کردم بیشتر سعی میکنم فداتون بشم:kissing_heart::kissing_heart::rose::rose:

سلام وقتتون بخیر به روی چشم حتما
ممنون زحمت کشیدیند پیامهارومطالعه کردیند و برام وقت گذاشتیند شرمنده ی محبتتون شدم:rose::rose::rose:

1 پسندیده

چشم ۱قسمتش رو حنانه جان برام فرستادند اونهم حتمامیگردم پیداش میکنم جالب تاالان ندیدمش چشمام ضعیف هست بخاطر پیری هم فکرکنم پیرچشمی هم گرفتم:joy::joy::joy::joy::joy::joy:والای ننه دستت درد نکنه پیربشی
از شوخی گذشته خیلی محبت کردیند حتماجستجو میکنم
واقعا هم شعار برازنده ای انتخاب شده
واقعاشمابچه های زبانشناس از خوب هم خوبترهستیند
تک به تکتون ماه و گل هستیند:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
همه تون پیر بشیند ننه:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام عزیزم سوالت روباید مربیان و بچه های دیگه که دراین سطح هستند جواب بدند
مثل @mehdi24666
@afarkhani
@zo.bahrami58
@pari
@a.bayani
@hnaseri
@farokhvand
جناب فرزاد پودینه
جناب کشاورز

من شرمنده ات هستم
میبینید که خودم از صفر هم زیر صفر تر هستم
ببخشید

2 پسندیده

خیلی ممنون … شما بزرگوارید :rose:… بسیار خوب ، منتظر راهنمایی دوستان هستم :blush:

1 پسندیده

کافیه لینک اون پیج رو کپی کنید و اینجا paste کنید…این یکی از راه هاشه

2 پسندیده