سن ایده ال برای اموزش زبان به کودکان ؟

سلام
خواستم نظر اساتید و دوستان رو در مورد بهترین سن برای یادگیری زبان جویا بشم
و اینکه اصلا رفتن به کلاس زبان رو پیشنهاد میکنید یا نه
اخه من از خیلیا شنیدم که کلاس بدرد نمیخوره
مثلا برا بچه ها ی من که پنج ساله و هشت ساله هستن ایا رفتن ب کلاس زبان از الان مفیده؟ یا باید بزارم یکم بزرگتر بشن که خودشون با علاقه خودشون برن کلاس
چون حس میکنم الان خیلی علاقه ندارن به رفتن ب کلاس
راستش وقتی میبینم خیلیا میگن ما اون همه کلاس رفتیم نتیجه نگرفتیم خودمم مردد میشم که ایا کلاس رفتن و هزینه کردن خوبه یا نه؟
اگر نیست جایگزینش چیه
با دیدن فیلم و بازی اموزشی نتیجه میگیرن؟
وظیفه من چیه که بتونم بهترین راهو جلو پاشون بزارم؟
ببخشید طولانی شد
ممنون میشم تجربیاتتونو به اشتراک بزارید

:rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام، میتونید از سی دی های کارتون زبان دکتر امینی استفاده کنید که بچه ها به روش طبیعی زبان رو یاد میگیرن، تو نت سرچ کنید کانال تلگرام و اینستاگرامشون رو پیدا میکنید،ولی برا کلاس بنظر من سن ده سالگی یعنی بعد کلاس سومشون مناسبتره،البته اینا نظر شخصی منه و ممکنه دوستان نظرات بهتری داشته باشن

4 پسندیده

اینجا :point_down: می‌تونید جواب سوالتون رو بگیرید.

4 پسندیده

سلام وقت بخیر
به نظرم برای آموزش زبان دوم نیازمند بودن به اون و شرایط هم مهمه زبان انگلیسی چون برای بچه های ما در خانه تکرار نمیشه فرارهست و اگر قصد رفتن به کشورهای خارجی رو ندارید بنظرم ضروری نیست چون یکی از مواردی که باعث بهبود زبان میشه قرار گرفتن در محیطه که خب اگر قصد رفتن ندارید پس احتمال اینکه بچه ها به سرعت اون رو فراموش کنند هست.
من فکر میکنم ۹-۱۰سالگی برای شروع آموزش زبان مناسب باشه.اما در حال حاضر موزیک انگلیسی ،کارتونهایی مثل پپاپیگ و مگی و…میتونه به شناخت این زبان به کودکان کمک کنه که شنیدارشون تقویت بشه یا حتی تایم کوتاهی با شما دروس بچگانه رو البته اگر خودشون استقبال کنند مرور کنند.
از اونجایی که طریقه تلفظ درست کلمات مهمه و بچه ها بهتره از همون ابتدا این رو درست یاد بگیرند پس بهتره تا خودمون مطمئن نشدیم که راه افتادیم و درست تلفظ میکنیم با بچه ها صحبت نکنیم همون ویدئو های آموزشی کفایت میکنه

2 پسندیده