وبلاگ mitra💞

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

باآرزوی دنیای پر از سلامتی، شادی، مهر و محبت :revolving_hearts::rose::revolving_hearts:

11 پسندیده

سلام میترا جونم صبحت بخیرر :heart_eyes: با ارزوی یه دنیا محبت و شادی برای امروزت :heart_eyes:

6 پسندیده

سلام خانم گل دوست داشتنی :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::cherry_blossom::tulip::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:صبحت سرشار سلامتی،عشق،محبت باشه عزیزدلم :sunflower::hibiscus::bouquet::bouquet::cherry_blossom::tulip::blossom::tulip::blossom:فدای محبتت خانم گل :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::bouquet::rosette:همچنین نازنیینم :sunflower::hibiscus::bouquet::cherry_blossom::tulip::blossom::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

6 پسندیده

عججججب، وبلاگا دارن قفل میشن چرا :thinking:

4 پسندیده

سلام دوست عزیزم …سوالی داشتم به نظرتون لازمه حتما بچه ها برن کلاس زبان …یا میشه تو خونه خودمون باشعر و داستان و تلویزیون و…یادشون بدیم دخترم ۳ سال ونیم …

3 پسندیده

سلام دوست گرانقدر خانم @mahsa228 :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette:صبح بهاریتان بخیرونیکی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower:
نظر شخصی من اینکه با همین ابزار می توانید ناخودآگاه به کودکتان زبان را بیاموزید بدون هیچ اجبار و فشاری برای یادگیری فقط باید برای کودک دلبندتان زمان صرف کنیدو وحوصله بخرج بدهیند و او را فقط در معرض یادگیری زبان قرار دهید :ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:

به تاپیکهای ذیل مراجعه فرمایند چرا که جوابهای تخصصی تر وعلمی تر و تجربیات دوستان بیان شده پس با حوصله تک تک پیامهای دوستان را مطالعه فرمایند. :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:

باآرزوی موفقیت برای شما و کودک دلبندتان :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rosette::rosette::rosette::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip:

بهترین روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان

8 پسندیده

خونه ما همیشه شبکه جم کیدس …دخترم اعداد تا ۲۰ …الفبا کامل …نام میوه ها نام حیوانات یاد گرفته … الان ۶ ماهه که تلویزیون شبکه جم کیدس تا بچه بیداره …خودم تصمیم گرفتم با زبان شناس آرام آرام زبان برم جلو … تصمیم من اینه که زبان رو آروم آروم تو خونه با بچه ام کار کنم که وقتی کلاس هفتم رسید که زبان دارن مشکلی نداشته باشه …بدون اینکه کلاس ببرمش نمی‌دونم فکر خوبیه یا نه …نظر شما میخواستم بدونم چون مطالب شما که میزارین عالی هست

4 پسندیده

کار خوبی انجام می دهیند و در مورد آموزش زبان دوم بچه ها واقعا سررشته ای ندارم حتی تجربه ی کافی ندارم طبق مطالبی که دوستان گذاشتتند همینقدر متوجه شدم که برای کودکان مثل یادگیری زبان فارسی که ناخودآگاه یاد میگیرند آنهم بخاطر بودن در جو مثل دیدن کارتون بدون اینکه هدف در نظر گرفته بشه بصورت غیرمستقیم و اینکه کودک را بدون تحت فشار یادگیری قراردادن میتوان اموزش داد.
جناب ناصری و خانم نیکنام عزیز و جناب کشاورز خیلی خیلی بیشتر از من میتوانند در این مورد خاص راهنماییتان بکنند من هم مثل شما ۱کاربر هستم ولی این عزیزان اساتید درجه یکی هستند بخصوص خانم نیکنام عزیز که خودشان ۱دختر ناز دارند که از سنین خیلی پایین زبان را فراگرفته اند میتوانید باایشان مشورت بفرمایند مطمئنن باایشان و دیگر مربیان عزیزصحبت کنید در این راه کمکتان خواهند کرد :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:ببخشید من بیشتر از این نمیتوانم کمکتان بکنم و واقعا شرمنده تون شدم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::blossom::sunflower:
این تاپیک مربوط به مصاحبه ی خانم نیکنام عزیز می باشد:

6 پسندیده

سپاس سپاس درود بر شما

5 پسندیده

سلام‌میترا جان‌
امیدوارم حالتون عالی باشه
متاسفانه من نتونستم اولین ویستون رو گوش بدم
بارگذاری نشد
خیلی مشتاق بودم گوش بدم بهش :frowning::frowning::frowning::cry:

5 پسندیده

سلام عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::tulip::hibiscus::hibiscus::rose::sunflower:عصرت به زیبای و لطافت گلبرگهای گل سرخ نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::tulip::rose::hibiscus::sunflower:خیلی خوشحالم به تاپیک‌ سرزدیند لطف و‌محبت کردی خانم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::tulip:متاسفانه وویس اول بعد ۱مدت اینطوری شده و مشکل از سیستم تالار انشاالله درست بشه هرچند صدای حقیر بسیار گوش خراش و چیز خاصی نداره :wink::wink::wink::wink::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower:

7 پسندیده

نه عزیزم این چه حرفیه
برعکس خیلی مشتاقم صدای نازنینتون رو هر چه زودتر بشنوم
:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::heart::kissing_heart::kissing_heart:

6 پسندیده

سلام ممنون که کتاب هارو ترجمه کردی،خیلی خیلی عالی،خسته نباشی عزیزم :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::heart::heart::heart::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

5 پسندیده

سلام به روی ماهتون عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet:عصر آدینه ی عیدانه تون بخیروشادی نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet:ارادت خانم گل :pray::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip::rose::rose: هرچه بوده انجام وظیفه و واقعا کار خاصی هم انجام ندادم عزیزدلم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::hibiscus::sunflower:ممنون از نگاه قشنگتون و وقت گذاشتیند و ترجمه های پر از ایراد من را مطالعه کردیند شرمنده ی مهر و محبتتون :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette:

4 پسندیده

نفرمایید لطفأ،:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:واقعأ زحمت داره که یه کتاب رو ترجمه کنی چه برسه چندین کتاب:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:دستمریزاد عزیزم و خسته نباشی خیلی زیاد:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

وای شما آلمانیت چقدر خوبه ماشاالله ، :heart_eyes: :clap: :clap: :clap: برای یادگیری آلمانی هم از نرم افزار خاصی استفاده میکنی؟
کلا این زبان رو چه جوری استارت زدی به اینجا رسوندی؟

6 پسندیده

مرسی عزیزم. لطف داری :smiling_face_with_three_hearts:

اینجا توضیح دادم که چه منابعی رو می‌خونم.

قبلش ده تا درس پیمزلر رو خوندم و همون شد پایه که بتونم منابع بالا رو بخونم.

الان دوباره این وویسو گوش دادم وای چقد بد بود :see_no_evil: :joy:

چرا آخر بعضی از کلماتو حذف کردم؟ :woman_facepalming:

8 پسندیده

سلام عزیزم بد نبوده فقط اول راه بودی الان که پیشرفتتو میبینی فک میکنی چی بوده واسه همین گفتم پیشرفتت خیلی خیلی زیاد بوده :heart_eyes::clap::clap::rose::heart:

دقیقا حس منم نسبت به اولین ویسم همینه خودم خجالت میکشم گوش بدم :rofl::rofl:

5 پسندیده

منم تازه درس جوجه اردک زشت رو روخوانی کردم ضبط کردم گوش دادم نمیدونم شگفت انگیز ناکه! یا نه:smile::smile::smile:
به نظرم واسه یه صفر کیلومتر قابل قبول باشه

4 پسندیده