آموزش زبان به کودکان به روش زبان مادری

سلام دوستان عزیز
نتایج حاصل از آموزش زبان به روش زبان مادری

زبان‌آموز: خزان (برادرزاده‌م)

پیج اینستاگرام: https://instagram.com/pardislanguageschool?utm_source=ig_profile_share&igshid=7fh7la018afa

19 پسندیده

سلام پروین جان
به به آفرین به این برادر زاده با استعداد :clap::clap::clap:
میشه لطفا ی توضیح مختصر در مورد روششون اینجا بفرمایین؟
من اینستا ندارم :relaxed:

4 پسندیده

چقد خوب و عالی بود واقعا ،:heart_eyes:ماشالله:heart_eyes:

2 پسندیده

شیرین شمامه😍 مال خود قلاس؟ اگه اینجوریه لطف کنید ادرسش رو بدین تا به دوستام که اونجان بگم

1 پسندیده

سلام عزیزم. ایشون با جملات خیلی ساده کارهای روزمره رو با حرکات و تصاویر و گاهی ویدئو براشون میگه و اونا هم همین جملات رو با هم کار میکنن. یه دفترچه هم از تصاویر بهشون میده که تو خونه اینا رو کار کنن. براشون انیمیشنهای کوتاه پخش میکنه. باهاشون شعر کار میکنه. آخر سر هم به جای آزمون یه سناریو از اونچه که یاد گرفتن انجام میدن. کم کم تفاوتهای گرامری ساده مثل مذکر و مونث و مفرد و جمع رو به طور ناخودگاه بهشون یاد میده. گاهی برای اجرای سناریو، میبرتشون پارک. کاری میکنه که زبان آموزایی که سطحشون بالاتره با هم تعامل داشته باشن. بهشون فشار الکی هم نمیاره. بخاطر همین بچه ها اشتیاق زیادی دارن برا کلاساش. یه مدتی آموزشگاهها ازش شکایت کردن و کارشو تعطیل کردن ولی الان خوشبختانه دوباره راه افتاده

مرسی عزیزم :smiling_face_with_three_hearts:

کوچه ی پشت داروخانه ی دکتر میرزایی (دکتر خالدی سابق)

13 پسندیده

چه روش جالبی
دقیقا کپی یاد گیری زبان مادریه
خوش بحال بچه هایی که دارن با این سیستم آموزش میبینن
امیدوارم بزارن فرا گیر بشه این روش

2 پسندیده

آفرین
خدا حفظش کنه :pray:

خیلی خوبه که از این سن دارن انگلیسی صحبت می کنن، در آینده هم راحت تر کار پیدا می کنن و هم ذهن باز تری دارن. تبریک به خودش و عمه ی خوبش :rose:

4 پسندیده

سلام خانم پری بزرگوار، خوشحال شدم از این خبر؛ واقعا دیدن شکسته شدن طلسم سبکهای آموزش سنتی جای بسی خوشحالی داره. تبریک می گم به شما و برادرزاده عزیزتان :rose:

2 پسندیده

ممنون آقا فرزاد عزیز :hibiscus:

نهایت لطف شماست. سپاسگزارم :heart:

3 پسندیده

سلام
بسیار شیرین و تاثیرگذار بود.
تبریک میگم و برای برادرزاده ی نازنینتون آرزوی بهترینها رو دارم.

نوپای چهل ساله هم قبول میکنن ایشون؟
قول میدم ناامیدشون نکنم :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

گفتید عمه یاد عزیزی (میس مژده :slightly_smiling_face:) افتادم. هر جا باشند شاد باشند و سلامت

5 پسندیده

مژده ک همیشه جاش خالی هست :sparkling_heart::sparkling_heart:

3 پسندیده

ممنونم آقا احسان :hibiscus:

:sweat_smile:
شکسته نفسی میکنید

3 پسندیده

عه منو اینو تازه دیدم
احسنت به این برادرزاده :clap::clap::clap:
خدا حفظش کنه پروین جون، چقد ماشالله خوش لهجم هست :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

فدات شم عزیزم. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart: اینقد سر به هواست هیچ کاری رو تا آخر انجام نمیده ولی خوشبختانه شیفته‌ی کلاس زبانشه.
تازه گاهی با من درگیر میشه سر تلفظ اونقد که به خودش اعتماد داره :joy:

4 پسندیده

عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
قطعا آینده روشنی منتظرش هست ایشالله هر جا باشه سالم و تندرست و موفق باشه

3 پسندیده

چه روش جالبییی
افرین به برادرزادتون،واقعا عالیه:rose::rose::rose::rose::rose:
کاش این روش ها فراگیر بشه تا بچه ها زودتر زبان یاد بگیرن،ذهنشون بازتره راحت یاد میگیرن

3 پسندیده

خیلی هم عالی ، امیدورارم سالم و سلامت باشه برادرزادتون و روز به روز بیشتر پیشرفت کنه
اون معلم هم جای تقدیر داره کارش از همه نظر

واقعا بدتر از حماقت ، اصرار به حماقته !
منظورم اموزشگاهایی هستن که شکایت کردن

2 پسندیده

خیلی ممنونم عزیزم.

سپاسگزارم :pray:

ایشون هرموقع من می‌بینمش جلوی آموزش پرورشه از بس که ازش شکایت میشه. طرف به‌جای اینکه کار خودش رو درست و به‌روز کنه، از این معلم شکایت می‌کنه. نصف مردم شهر بچه‌هاشونو میبرن پیش ایشون برا همینه همه معترض هستند.

5 پسندیده

ماشاالله به برادرزاده خوشگلتون چقدر قشنگ صحبت کردند :star_struck:
کاش کلا آموزشگاه ها اینجوری بود چه کودکان چه بزرگسالان، من هرروز و هر ثانیه میرفتم آموزشگاه :heart_eyes:

4 پسندیده