چیجوری میشه به یک بچه مدرسه ای ابتدایی زبان یاد داد؟

با سلام
امروز می خواستم راجع به موضوعی حرف بزنم که شاید دغدغه خیلی هاست…
من یک برادر کلاس دومی دارم که امسال قراره بره کلاس زبان.
خودمم می دونم کلاس چیز زیاد موثری نیست در مقایسه با زبانشناس…
توی همین تالار مطلبی بود مبنی بر نحوه اموزش زبان جدید توسط زبانشناسان مطرح…
گفته بود فقط و فقط با تکنیک های زبانشناس میشه یک زبان رو از صفر آغاز کرد ولی اینگار این برای برادرم امکان پذیر نیست چون نمی تونه خیلی زیاد گوش بده و حتی ممکنه انگیزشو از دست بده.
آیا شروع کار با کتاب های Let’s go بهتره یا استفاده از مجموعه Walt Disney Magic English ؟ البته به این مجموعه خیلی علاقه داره ولی بیشتر از اینکه به زبان توجه کنه، به شخصیت های والت دیزنی مثل میکی موس و … توجه می کنه. چه راه حل یا راه بهتر و جایگزین سراغ دارید؟
در ضمن برادر من در حد Hello و Hi و Happy birthday بلده که اونم از همین سری یادگرفته.
با تشکر

2 پسندیده

دوست عزیز چونکه سنش کمه باید آهنگهای جذاب براش بزاری یا مثلا خودتون براش ی داستان کوتاه تعریف کنی که تقلید صدا توش باشه . خیلی باید مراقب باشید که زده نشه خیلی ویدیو ها هست که هم یاد میدن زبانو و هم بچه ناخودآگاه یاد میگیره چون اهنگه

2 پسندیده

سلام
منم منبع خاصی نمیشناسم
فقط یه کانال تلگرام میشناسم که اکثر اوقات از ویدیوهاش واسه خواهرزاده ام میزارم
و شعراش خییییلی مبتدی ان
بااجازه ی استاد @hnaseri لینکشو میزارم :point_down:

https://t.me/Teela

3 پسندیده

با تشکر از شما. برادرم از آهنگ زیاد خوشش نمی یاد البته من هم هنوز تازه سطح 2 زبانشناسم و صدای طبیعی هنوز ندارم.

بله کاملا درسته

بسیار سپاسگزارم. امیدوارم مثمر ثمر واقع شه.

3 پسندیده

سلام دوست عزیز نوجوان

من هم ابتدا ء از اقای ناصری اجازه می خوام برای اینکه میخوام یک لینک قرار بدم :slight_smile:

یک فردی هست که روش کارش تقریبا مطابق چیزهایی ست که اقای ای جی گفته منتها برای بچه ها .
بچه که میگم بچه تازه به دنیا اومده رو شامل میشه تا سن 8 …بالاتر رو نمیدونم تا چه حدی هست … الان معرفی میکنم شما برید خودتون پیگیری کنید .
روش ش این طوریه که با انیمیشن پیش میره و تا حدود زیادی هم نتیجه گرفته … حتی مادرهایی که قصد دارن بچه شون دو زبانه بشه راضین ازش .
کانال مشاوره هم داره …

Telegram :
@dozabaneh
@aminicartoons

aparat :

instagram :slight_smile:
https://www.instagram.com/dozabaneh/

2 پسندیده

ای کاش میشد یه جوری از کلاس زبان منحرف ش کنی شما که با زبانشناس اشنا شدی و کلاس هم قبلا رفتی …

قراره دوباره بهش گرامر یاد بدن … لهجه ش بد تربیت بشه و افاتی که از من بهتر میدونید …

ادم بعضی وقت ها چیزی رو میدونه و دلش هم برا بقیه میسوزه که ای فلانی داری مسیر اشتباه میری … ولی عملا کاری هم نمیتونه بکنه …:disappointed_relieved:

1 پسندیده

بسیار ممنونم اما برادر من کلاس دومه و موندیم تابستون برا اولین بار بفرستیمش کلاس یا نه؟ آخه من هنوز باور ندارم همین جوری یهو شروع کنم و بهتره با همون سی دی های والت دیزنی شروع کنه.

1 پسندیده

الان براش زبانشناس رو نصب کردم شاید از فیلم جوجه اردک زشت اولین داستان بچگانه خوشش بیاد

1 پسندیده

بله میدونم کلاس دوم هست .
ممنون از تذکرتون .

حالا یه مشااوره ازش بگیرید … راهنمایی تون میکنه …

1 پسندیده

خواهش میکنم خب میتونین مثلا با بازی کردن بهش یاد بدین مثلا چندتا اسباب بازی رو بیارین و بگین میخواین براش داستان بگین اول سلام احوالپرسی کنین با عروسکا و اسماشونو بگن و داستان براش بگین ببینین دوست داره.
و یک جا گفتین نمیدونین بزارینش کلاس زبان یا نه له نطر من نه حالا زوده بزارین بشه 10-11 سالش بعد

2 پسندیده

فعلادر حد نام اعداد ورنگها و فقط بعضی از اشیا وحیوانات در ذهن برو وساده میتواند مفید باشد

1 پسندیده

سلام دوست عزیز جدا از تلاش های زبان اموز جوان شما باید به این مطلب توجه داشته باشید که مهارت های شما در کمک کردن به ارتقا و بهبود سطح یادگیری و از همه مهم تر ایجاد اعتماد به نفس خیلی ضروری و حیاتیه.توصیه میکنم مقاله زیر را مطالعه بفرمایید

3 پسندیده