وبلاگ mitra💞

سلام وقت دوستان گلم بخیر
اولین وویس خودم رو باکلی وحشت و استرس تقدیم میکنم.:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::confounded::confounded::confounded::fearful::fearful::fearful::astonished::astonished::astonished::astonished::sob::sob::sob::sob:
انگاری میخوام سرود بخونم :joy::joy::joy::wink::wink::wink:
میدونم کلی ایراد تلفظی داره به بزرگی خودتون ببخشید تروخدا :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:بحق کارهای نکرده :speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil:
واقعاببخشید
لطفا ایراداتش رو مرقون بفرماید باتشکر :bouquet::rose::bouquet::rose:

https://talk.zabanshenas.com

66 پسندیده

میترا جون سلام
بابا ترس نداره که
همین که اولین قدم رو گذاشتین عالیه :+1::+1:
بیشتر بشنویم شما رو :rose::rose:

12 پسندیده

فداتون که وقت گذاشتیند وگوشتون رو بابیان افتضاحم آزار دادیند و گوش کردیند :bouquet::rose::bouquet::rose:
وای نگو فاطمه جوون آدم شرمنده میشه در کنار تمام این همه زبان آموز بااستعداد که وویسهای عالی داشتنداین وویس افتضاح رو قرار دادن.
امیدوارم روزی برسه که خودم افتخارکنم به صحبت کردنم ووویسهام :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::pray::pray:
۱دنیاتشکراز لطفتتون عزیزدلم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:محبت کردیند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::revolving_hearts::heart:

8 پسندیده

هییچ وقت دیگه اینو نگین :expressionless:
هیچ فردی کامل نیست و اگه میبینید کسی پیشرفت کرده زمان گذاشته و خودشو باور کرده. پس معجزه ای رخ نداده قطعا
شما هم بخواین حتما میتونید

10 پسندیده

به روی چشم :bouquet::rose::bouquet::rose:
فداتون عزیزیند :bouquet::rose::bouquet::rose:
تمام سعیم رو میکنم :bouquet::rose::bouquet::rose:
ممنون بخاطر محبتتون که نسبت بهم داریند :bouquet::rose::bouquet::rose:

9 پسندیده

سلام‌میتراجون مبارکه شما راه اندازی کردید :yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::heartbeat: چه ویس خوبی مرسی بابت آرزوی خوبتونم
ویس بیشتری بذارید مشتاقانه منتظرم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::tulip:

7 پسندیده

میترا جوونم چه صدای خوشگلی عاالیه عزیزم .به این خوبی حیف نیست حرف نمیزنی :kissing::kissing::kissing::kissing:

9 پسندیده

فدای محبتت عزیزدلم :kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:سلامت باشی عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose:
دیدم بخوام دست دست کنم به هیچ نتیجه ای نمیرسم واسه همین بخودم پاتک زدم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:
انشاالله باید بیشتر کارکنم تاروانتر بشه حرف زدنم :pray::pray::pray:
بازهم ممنون که زحمت گوش دادنش رو کشیدی خوشگل من :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

10 پسندیده

محبت داری شرمنده ام میکنی بخدا :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
تااین حدها هم نیست
اما حرف زدن در کنار شما اساتید گل واقعاجسارت میخواد آدم خجالت میکشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
انشاالله روانتر بشم چشم خودم خیلی دلم میخواست شروع کنم به امید روزهای بهتر
ممنون و محبت کردی عروسکم شرمنده ی محبتت شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:فدات خانم گل :bouquet::rose::bouquet::rose:

10 پسندیده

خیلی خوبه …همین رو ادامه بده همه چی اوکی و درست میشه

9 پسندیده

سلام عزیزم خوشحال شدم صداتو شنیدم ، صدا به این قشنگی :heart_eyes:چرا ما رو محروم میکنی از صدات ؟ بیشتر ویس بزار عزیزم :kissing_heart:

8 پسندیده

انشاالله
با کمک و راهنماییهاوتشویقهاودلگرمیهای شماعزیزان دلم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

11 پسندیده

تروخدا شرمنده ام نکنید آب شدم ازاین همه محبت و دلگرمی و انرژی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::bouquet:
به روی چشم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
عزیزم هستیند:bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
شرمنده ی محبتتون شدم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

10 پسندیده

سلام میتراجون تبریک بابت راه اندازی
و چه صدای قشنگی :heart_eyes::heart_eyes:

8 پسندیده

ممنون عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:لطف کردیند سرزدیند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:کلی ذوق مرگ شدم :no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:
لطف داری بخدا شرمنده ام نکنید
به پای صدای هیچکدوم از شماعزیزان دلم نمیرسه این هم باکلی نفس گیری واب خوردن وپایین و بالا کردن گوشی تونستم وویس بردارم داشتم میمردم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:
فدای داریند بخدا :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

11 پسندیده

روی ماه تک تک عزیزان دلم رو میبوسم بخاطر تک ت‌ک محبتهای بی دریغتون و انرژی خوبی که بهم میدهیند
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
@maryam
@fdoosti
@zaara1
@fatemeh74
@sepide-str
@afarkhani
@pari
@atos.aryaee.65

16 پسندیده

فدات عزیزم تو عزیزی مهربونی و من همیشه پشت توام
تو هم پشت من باش که یکم پیشرفت کنم😁

9 پسندیده

عالیه که شروع کردید
ولی خوب این صوت نمیشه واسش فید بک داد
در این سطح نیازیم به بازخورد ندارید
چیزی که الان میتونه به شما کمک کنه
حرف زدنه بیشتر و بیشتره
بدون در نظر گرفتن درستی تلفظ یا گرامر
تا استرس کمتر بشه
و الان باید روی انتقال مفهوم تمرکز کنید
اگر بداهه واستون سخته که احتمالا هست
مینی استوری های کورس پاور بازگو کنید
قسمت مکالمه رو اگر سرچ کنید
یه خانمی به اسم ماجدی این کارو میکرد
میتونه الگوی خوبی باشه
امیدوارم بازم صداتون بشنوم
موفق باشید

13 پسندیده

تبریک میگم بهت میترا خانوم عزیز:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
عزیزم هر چیزی شروع کردنش سخنه،برا شروع کردن جرئت و اراده میخواد،تبریک میگم بهت بخواتر اراده و جرئتت:rose::rose::rose::rose::rose::innocent::innocent::innocent::innocent:
ایشالا روز به روز پیشرفت کنید:hugs::hugs::hugs:

8 پسندیده

Hi dear Mitra
I’m very happy that you create this challenge. Be sure to follow your blog

9 پسندیده