وبلاگ mitra💞

سلام میترا جان
خیلی عالی که استارت زدی. قدم اول همیشه بزرگترین قدمه. تبریک عزیزم.
منتظر ادامه فعالیتات هستم :revolving_hearts::rose::v:

7 پسندیده

سلام میترا جان
تبریک میگم بابت چالشتون :smiling_face_with_three_hearts::hibiscus:

درمورد صداتون جدا از همه‌ی بحث‌ها، یک ترس بیش از حد توش بود، انگار که یکی مجبورتون کرده که حتما باید این وویس رو بذارید و کاملا مشخصه که عجله دارید فوری تموم بشه.
من برا حل این مشکلتون و غلبه بر ترس پیشنهادم اینه حتما روخونی کنید. بهترین راه برای غلبه بر ترس از صحبت همینه‌. یک داستان خیلی کوتاه رو انتخاب کنید و از روش، آروم و شمرده بخونید.
اصلا نگران شنونده‌هاتونم نباشید. اصلا فک کنید اونا وجود ندارند.

9 پسندیده

خانم شکسته نفسی نفرمایند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
هزار الله اکبر بهتون بااون بیان شیوا و تسلط عالیتون :bouquet::rose::bouquet::rose:
حالا حالاها مونده بهتون برسم شما کجا و من کجا عزیزدلم :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
شرمنده محبتهاوحمایتهاتون بخدا خجالت زده شدم :heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::bouquet::rose::bouquet::rose::rose:

10 پسندیده

۱دنیاتشکر :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
به روی چشم حتما سرچ میکنم ممنون که راهنماییم کردیند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
انشاالله سری بعد باقدرت بیشتر و ترس کمتری برمیگردم که بتونم فیدبک بگیرم هرچند بااین همه حمایت و تشویق که ازشماو دوستان گل زبانشناس گرفتم خودش شد کلی فیدبک :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
ازتک تکتون سپاس گزارم شرمنده ی محبتهای بی دریغتون شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

11 پسندیده

فدات عزیزم
فدای محبتت و حمایت و آرزوهای قشنگت :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose:

9 پسندیده

فدای محبت و حمایتتون واقعا شرمنده شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:حرف نداریند :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:تک هستیند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

8 پسندیده

ای جااااانم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
۱دنیاتشکر و سپاس :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
شرمنده ی محبت و حمایتتون شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:عزیزم هستیند :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
واقعا مرده ام و زنده شدم :sob::sob::sob::sob::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink:توی زندگیم این دومین بار در حد مرگ رفتم و برگشتم :joy::joy::joy::joy::joy:

10 پسندیده

عشقی تو… عزیزمی … من یکم برنامه ریزی ندارم …باید فکری به حالش بکنم …وگرنه من مدت ۲۱ روزه فقط گوش دادم و هیچکاری نکردم :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::wilted_flower::wilted_flower::wilted_flower::wilted_flower::tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده

ای جاااانم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:ممنون و سپاس فراوان پری جان :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:
وااااااای آره در حد مرگ رفتم و برگشتم میدونستم آمادگیش رو پیدا نکردم اما دیدم هرچقدر دست دست کنم هیچی خوب پیش نمیره وترسم هم بیشتر و بیشتر خواهد شد واسه همین گفتم۱سلام علیک بکنم ببینم یکم ترسم کمتر میشه یا نه
بقول معروف انگاری یکی انداخته بود دنبالم :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:تجربه ی وحشتناکی بود تجربه ی خوشایندی از صحبت کردن به انگلیسی از قبل نداشتم وبرای همین زیاد نزدیک اینطور چالشهاهرگز نمیشدم بهرحال احساس حقارتی که از قبل بهم منتقل شده بود باعث شد تاالان کاری نکنم و الانم این همه ترس توی صدام موج بزنه :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:
واسه همین از همه معذرت میخوام :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
اماحتمابه راهکاری که شما و دوستان ارائه کردند عمل خواهم کرد و سری بعد باقدرت بیشتری برمیگردم و نمیذارم طولانی بشه :pray::pray::pray:
۱دنیاتشکر بخاطر توجه ویژه تون قدردان محبتهای شما و تک تک عزیزان دیگر هستم از شما و همه از صمیم قلبم سپاس گزارم بخاطر این همه توجه و حمایت و انرژی فوق العاده که‌نسبت بهم داشتیند :bouquet::rose::bouquet::bouquet::bouquet::rose::bouquet:
هزاران هزار سبد گلهای رز و اطلسی تقدیم حضور نازنین تک به تکتون :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

10 پسندیده

ای جاااانم
بی برنامه این بودیند چه شود وقتی بابرنامه پیش برویند کولاک میکنید نازنین بانو :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
محشری عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

8 پسندیده

از قدیم گفتن چیزی که تو رو نکشه قوی ترت میکنه :grin::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
مهم اینه چالشاتو کم کم بپذیری و بری به جنگشون🌹

7 پسندیده

دقیقا حق باشماست نازنینم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
امیدوارم چالشهای بعدیم بهتر پیش بره امیدوارم :pray::pray::pray:

10 پسندیده

از مرحوم “نیچه” :blush:

10 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:ای جااااانم عزیزم هستیند :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

10 پسندیده

ممنون از تمام دوستان گلم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
امروز سرشار از انرژی شدم و شرمنده ی محبتهای تک تکتون :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose::rose:
بقول ننه بزرگها : دلم رو شاد کردیند خدا دلتون رو شاد کنه ننه :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:دنیاتون رنگین کمانی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

10 پسندیده

:+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1:

7 پسندیده

https://talk.zabanshenas.com/t/topic/23593/13

7 پسندیده

سلام دومین وویس من از درس مایک آشپز
به تمام معنا داشتم خفه میشدم :sob::sob::sob::wink::wink::wink:دیگه زورکی هم شده باید تحمل کنید و گوشش بدیند و نظر بدهیند به من چه میخواستیند تالار نزنید :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

@afarkhani
@fdoosti
@pari
@a.bayani
@R.min
@YoKambiz
@fatemeh74
@zaara1
@zahra
@Farzad_Poodineh
وبقیه ی دوستان زبانشناس :hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet:

26 پسندیده

سلام چرا اینقدر استرس داری مثل من دلو بزن به دریا .:grin::blush: خیلی هم خوب بود ایندفعه نوبت این هست که یه مینی استوری رو بگین دریغ نکنید منتظر هستیم من یکی منتظرم
موفق باشید :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

9 پسندیده

سلام اقا :sunflower::rose::cherry_blossom:
خیلی مشخص بود نههههههه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:من رفتم در افق محو بشم :joy::joy::joy::joy:
بحق کارهای نکرده مینی استور دیگه چی :face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer::face_with_thermometer:من همین الانم باید فرارکنم والا مرده ام و زنده شدم :joy::joy::joy::joy::joy:شرمنده ی لطف و توجه تون شدم :tulip::blossom::hibiscus::sunflower::rose::cherry_blossom:

11 پسندیده