پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : Ala

خیلی خب دوستان. سلامی دوباره . بعد مدتها برگشتیم و در خدمت شما دوستان عزیز هستیم

مهمان این پادکستمون خانوم نیکنام @ala یکی از اعضای با محبت و مهربان ما هستند.

ایشون می تونند الگوی بسیار خوبی برای خیلی از ماها باشند چرا که با وجود مشغله بسیار اعم از شغل، فرزند داری، همسرداری و … همچنان به تلاش برای یادگیری زبان می پردازند که بسیار این تلاش قابل تحسین و عالیه.

این شما و این پادکست…

https://zabanshenas.com/uploads/interviews/ALA-Interview.mp3

لینک دانلود

لینک این مصاحبه در تلگرام

موضوع دقیقه
مقدمه 0:00
شروع مصاحبه 0:32
معرفی خانوم نیکنام 3:12
تفریحات 7:21
علاقه 13:44
پیش زمینه انگلیسی خانوم نیکنام 23:49
روش جی فایو 26:49
تدریس زبان به آلا (دختر خانوم نیکنام) 32:56
مصاحبه خانوم نیکنام با وب سایت جی فایو 39:23
مطالعه زبان خانوم نیکنام 43:16
برنامه زبانی خانوم نیکنام و منابع استفاده شده توسط ایشون 45:36
چه چیزی از یادگیری زبان را دوست داری و چه چیزا را نه؟ 55:14
روش مورد علاقه شما برای یادگیری زبان؟ 57:13
روش استفاده از Learn-Real-English توسط خانوم نیکنام 1:00:02
چطور یک مادر با تمام مشغله ها می تواند زبان یاد بگیرد؟ 1:05:30
نظرتون درباره زبانشناس 1:09:25
راهنمای از خانوم نیکنام برای رسیدن به اهداف 1:12:41
نظر خانوم نیکنام درباره کاربران 1:16:04

سوالی داشتید می تونید ازشون تو این تاپیک بپرسید.

سایر مصاحبه ها

شماره مهمان لینک
1 User1000 کلیک کنید
2 F.doosti کلیک کنید
3 Nasim_yas کلیک کنید
4 Farzad_poodineh کلیک کنید
5 Ala کلیک کنید

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

27 پسندیده

به به چه مصاحبه جذابی :heart_eyes::heart_eyes:
خداقوت :clap::clap::clap:
تلفظا عالی، هر دو بزرگوار عالی بودین :heart_eyes::heart_eyes:
واقعا نمونه بارز یک الگوی کامل برای همه ما خانم نیکنام عزیز است :clap::clap::clap:

6 پسندیده

حنانه خانوم سلام

مصاحبه 1 ساعت و بیست دقیقست. شما بیست دقیقه بعد اینکه پست رو گذاشتم میگید عالی بودید؟ :smiley:

گوش ندادید پس :grin:

به هر حال ممنون از وقتی ک نزاشتید و گوش دادید :tulip::tulip:

9 پسندیده

Look at the bright side dude , maybe she’s gana come back to listen

4 پسندیده

خیلی عالی بود. خدا قوت دوستان
خانم نیکنام عزیز ممنون از اینکه وقتتون رو در اختیار فروم قرار دادین و این مصاحبه‌ی عالی نتیجه‌ش شد. آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون در همه‌ی عرصه‌های زندگی، دارم براتون.
از تعریفتون ممنونم. شما لطف دارید :pray::hibiscus:

اون داستان که یادتون رفت اسمش رو، بر اساس اون چیزی که گفتین فک کنم هنسل و گرتل باشه. درسته؟
درمورد آموزش آلاء یه سوال داشتم امیدوارم اینجا جنبه‌ی تبلیغات نداشته باشه.
برادرزاده‌م کلاس دومه و مدتی یه کلاس زبان میرفت که مدرسشون به روش زبان مادری بهشون انگلیسی یاد میداد که کارشم خوب بود. طوری که این اواخر رفته بودن شیراز با توریستای اونجا حرف زده بود. از اونجایی که کار خوب پیش میرفت و مدرسشون معروف شده بود، آموزشگاه‌های سطح شهر چندین بار رفته بودن آموزش و پرورش شکایت کرده بودند و متاسفانه موفق شدند جلوی کار این مدرس رو بگیرند.
من به زن داداشم درمورد روش شما گفتم ولی متاسفانه تو تلگرام این آقای امینی راه ارتباطی نبود. میخواستم بدونم چطوری انیمیشن‌ها رو تهیه کردید؟ آیا شماره‌ای چیزی ازشون دارید؟

از پاسخ به سوالم خیلی ممنونم. من خیلی از مادرهای شاغل رو می‌بینم که کامل خودشون رو وقف زندگی خانوادگی میکنن و اصرار دارن که رو این تاکید کنن که وقتی برای کار دیگه‌ای ندارن. حالا ورزش باشه، یادگیری مهارتی باشه یا هر چیزی. ولی من همین مادرها رو می‌بینم وقت زیادی برای کارهای الکی اختصاص میدن و این خیلی رو اعصابمه.
واقعا شما یه الگوی عالی برای همه‌مون به ویژه دخترتون هستین. خیلی خوبه که شما رو اینجا داریم.

آقا کامبیز @YoKambiz درمورد اون درس لاس وگاس، براساس تجربه‌تون لازمه این درس رو اسکیپ کنیم؟ چون من دارم این دوره رو میخونم. بیشتر بخاطر مکالمه‌هاش و توضیح‌های عالی کرستین درمورد واژه‌ها. (البته مکالمه‌های دن و آرن هم چیزی شبیه همیناست و اونا هم عالیه اگه کسی خواست مشابه این‌ها رو بخونه)

8 پسندیده

سلام اتفاقا من هم دوس داشتم راجب کانال اقای امینی ازتون سوال بپرسم؛اینکه واقعا موثر بوده یا نه؟

4 پسندیده

سلام حنانه خانم؛ ممنون از محبت تون، دیگه شرمنده نفرمائید شما بزرگوارید :rose:

سلام پروین خانم، مرسی از وقتی که گذاشتید

دقیقا، احسنت به شما :ok_hand: :clap:

خیلی عالی بوده و چه حیف و جای تاسف برای عاقبت مدرس و روش شان

این آدرس کانالشون:

کانال دکتر امینی :point_down::point_down:
@dozabaneh

نماینده دکتر امینی :point_down::point_down:
@leilaaminiar

اول با خود خانم امینی( لیلا امینی) شرایط برادرزاده تون رو مطرح بفرمائید تا راهنمایی کنند

ممنونم از لطف تون :rose: ، حضور من در تالار و بودن در کنار بزرگوارانی چون شما افتخار و شانس بزرگی بوده که خداوند در مسیر زندگی ام قرار داده، در مورد عقیده ام، این باور من هست:

ترجیح می دهم مادری شاد باشم!
مادری که اهدافِ خودش را دارد…
و کودکش را بدون احساسِ مزاحمت ، کاملاً رها و عاشقانه دوست دارد…
اسمم را خودخواه بگذارند ،
اما من ایمان دارم که چنین مادری ، “نابغه” پرورش می دهد…
ترجیح میدهم کنارِ فرزندم ، خودم هم “زندگی” کنم ، تا اینکه یک قربانی باشم…
و با حسرتی عمیق از کارهای ناکرده ام ،
جماعتی را از مادر شدن بترسانم…
من دنیای کودکان را خوب می فهمم…
باور کنید یک مادرِ شاد و پویا ،
آرزوی هر کودکیست…

اگر در مصاحبه و گفتگو خدا نکرده برداشتی از توهین به جایگاه مادر شد واقعا از همه ی مادران عذرخواهی میکنم، همه ی صحبتها بر اساس شرایط فعلی جامعه بود.

اینجا لازم میدونم از آقا کامبیز بزرگوار هم بابت وقت مصاحبه و هم آماده سازی آن تشکر کنم. براشون آرزوی سلامتی و شادی دارم :rose:

10 پسندیده

بله واقعا موثر بوده؛ چون قبلا من ترجمه میکردم برای آلاء ولی در این روش ایشون خودش فکر میکنند، مثلا چند وقت پیش I have no idea از من پرسید یعنی چی؟ ولی چون دوباره چند جا دیگه شنید خودش به مکان استفاده جمله پی برد

6 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم :pray:

من عاشق اینجور مادرهام
امیدوارم سایه‌تون بالاسر آلاء عزیزتون مستدام باشه. و در کنار شما به هر آنچه که دوست داره برسه

5 پسندیده

سلام بزرگوار
خدایی داشتم گوش می دادم که در حال گوش دادن پیامم رو گذاشتم که اولین نفر باشم که بگم در حال شنیدنم
حالا باید ضایعم میکردی؟؟!! ها؟؟ دلت خنک شد :joy::joy::joy:

10 پسندیده

سلام
باعرض خسته نباشید به اقاکامبیز پرتلاش که برای این مصاحبه خیلی زحمت کشیدند
و همچنین یه تبریک به خانم نیکنام که واقعا خیلی خوب دارند زندگیشون رو اداره میکنند بنظرم یه الگوی خیلی خوب برای مادران نسل جدید هستند
در برنامه ریزی کاملا موافقم و بر این باورم بدون برنامه ریزی نمی توان به موفقیت چندانی در هیچ زمینه ای دست پیدا کرد یه سخن از امام علی خوندم که مضمونش این بود : باتقسیم ساعات شبانه روز،زمان خود رابیشتر کنید.
بازهم ممنون از هر دو نفر

5 پسندیده

congratulations to both of you
It was amazing and inspired me so much
Thank you for doing such a great interview
I really enjoyed it.
@YoKambiz
@ala

7 پسندیده

باسلام خدمت هر دو استاد بزرگوار
@ala
@YoKambiz
چقدر عالی و مسلط. امیدوارم که روزای خوبی در انتظارتون باشه که قطعا با تلاشی که دارین کاملا دست‌یافتی است…
خانم نیکنام واقعا عالی بود و انشاالله که روزی آقا کامبیز با آلاجان مصاحبه کنه.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

سلام
مصاحبه خیلی زیبا و تاثیرگذاری بود واقعا لذت بردم :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام و ممنونم از لطف تون و سپاس از کلام زیبایی که نقل فرمودید

Thanks a lot, it’s kind of you that dedicated your time for listening

سلام و احترام آقای قوامی بزرگوار ، ممنون از لطف تون

ممنونم انشالله مصاحبه آلاء، خصوصا ارادت دارند نسبت به آقا کامبیز و ویسهاشون رو گوش میدهند گاها تکرار میکنند بعضی کلمات که برجسته و با تاکید تلفظ میکنند. به امید اون روز :rose:

سلام بانو، فاطمه خانم عزیز
ممنونم که وقت گذاشتید :rose:

8 پسندیده

سلام دوستان عزیزم. خسته نباشید
:boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom::boom:

اگر دوستانی :dizzy: داری که جزئی از خاطرات خوب زندگیت شدن،

برای بودنشون تشکر کن

متشکرم که هستید دوستان خوبم :pray:

5 پسندیده

درود بر آقا کامبیز و خانم نیکنام عزیز و بزرگوار:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:بسیاااار عالی بود:rose: آقا کامبیز که دیگه استاد مصاحبه است:blush:تبریک میگم به مامان آلاجون که از پس سوالات براومدند و بسیار آرام و مسلط بودند:clap::clap::clap:آرامشتون رو دوست داشتم خانم نیکنام:rose::blush:موفق باشید:tulip:

4 پسندیده

سلام به هر دو دوست عزیز و بزرگوار
خانم نیکنام عزیزم تبریک میگم. مصاحبه واقعا خوبی بود :+1::clap::clap::rose::rose:
آرامشتون رو دوست دارم :heart_eyes:
ممنونم ازتون بابت لطفی که به من داشتین. شما واقعا برای من الگو هستین و من امیدوارم در آینده بتونم مادری هدفمند مثل شما بشم :sparkling_heart:

4 پسندیده

سلام دوست عزیزم ، من این وسعت مهربانی شما رو چطور پاسخگو باشم. :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose: ممنونم انشالله شاهد مصاحبه شما باشیم بزودی. گلها اون سه تا خمیده به پایین برای آقا کامبیز، بقیه اش سهم من :smile:

درود بر شما

ممنونم از لطف تون :rose::rose::rose::rose::rose::rose:

سلام بانو فاطمه، خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید :rose::rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

سلام پروین خانوم. از نظر من اون درس خیلی رو مخه. صدای طرف خیلی بده.

شاید برای شما قابل هضم باشه. یه دور گوش کنید ببینید نظرتون چیه. اگه بد بود برید دو تا درس بعدی.

چون از نظر من واقعاً صدا و شیوه حرف زدنش رو مخ بود.

4 پسندیده