پادکست زبانشناس - مصاحبه با اعضای با اشتیاق و موفق - مهمان : Nasim_yas

سلام خدمت دوستان عزیز. با شما هستیم با قسمت سوم مصاحبه با اعضای با اشتیاق زبانشناس.

مهمان این بار ما کاربر محترم @a.bayani هستن.

در این مصاحبه درباره ایده ها و تجربیات ایشون صحبت می کنیم و صد البته ایشون به سوالات اعضای زبانشناس نیز پاسخ خواهند داد.

این مصاحبه دو ورژن فارسی و انگلیسی داره.

ورژن فارسی برای اعضایی هست که نمیتونن انگلیسی متوجه شن، پس میتونن از فارسی استفاده کنند.

این شما و این مصاحبه انگلیسی:

https://zabanshenas.com/uploads/interviews/03.Nasim_yas_interview.mp3

ورژن فارسی:

https://zabanshenas.com/uploads/interviews/03.Nasim_yas_per-interview.mp3

اسکرین شات لغات نسیم خانوم:

اپلیکیشنی که ایشون معرفی کردند برای گوش دادن به پادکست:

از همتون بابت اینکه این مصاحبه رو گوش میدید و از ما حمایت می کنید متشکرم.

براتون بهترین موفقیت هارو آرزومندم :rose::rose::rose:

اگه میخواید مطلبی رو در تالار از دست ندید حتما در کانال تلگرامی گروه عضو بشید

اگه با لینک بالا نشد، تو تلگرام بنویسید @zabanshenas_free و وارد کانال بشید :rose::rose:

موفق باشید

46 پسندیده

تبریک به شما به خاطر پیشرفتتان ،بسیار عالی بود.امیدوارم موفقیت هایتان همیشگی باشد.

4 پسندیده

سلام.وقتتون بخیروشادکامی ابتدا عیدربیع رو بهتون تبریک میگم.
بینهایت تبریک میگم بخاطراین همه موفقیت وهمیشه موفق و سربلند وسلامت وخوشبخت باشیند هردومربی عزیز و همیشه در اوج بمانید.
بینهایت لذت بردم وخیلی خیلی بهم انرژی داد که بتونم باپشتکاربیشتری زبان رو ادامه بدهم.
برای هردوعزیزازصمیم قلب بهترینهاروازخدا براتون آرزومندم.
بازهم تبریک میگم:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

همین الان تموم شد, ویستونو کامل شنیدم, ویس ایندفعه بسیار واضح بود, ممنونم از هر دوی شما عزیزانم. خیلی خوشحالم که موفق شدم سحرخیزی و ورزش رو عادت ثابت خودم کنم, و نسیم جان منو با عادتهام میشناسه.
بسیار انرژی بخش بود ,براتون ارزوی موفقیت دارم.

7 پسندیده

به به واقعا از لهجه و تلفظ عالیتون لذت بردم.
از اینکه هم رشته ای موفقی مثل شما دارم بسیار خوشحالم.
امیدوارم در زبان عربی و همچنین رشته تون هم همواره خوش بدرخشید…

8 پسندیده

ممنونم بچه ها خیلی هم عالی :pray::rose:

5 پسندیده

سلام و خسته نباشید و واقعا ممنون از زحمات هر دو بزرگوار.:rose::rose::rose:
من متاسفانه هنوز نتونستم گوش بدم ولی میدونم که حتما عالی و شنیدنی است.بازم ممنون و دست مریزاد به هر دو استاد عزیز…
@YoKambiz
@a.bayani

2 پسندیده

سلام به دوستای عزیزم
ممنون از هر دو بزرگوار :tulip::tulip:
بسیار عالی بود :clap::clap::clap:
نسیم جان خیلی خوب بود. تبریک میگم به خاطر پیشرفت خیلی خیلی خوبی که داشتی :clap::clap:
امیدوارم همیشه تو اوج باشی :v::v:

6 پسندیده

سلام بچه ها
دمتون گرم :metal:
ورژن انگلیسی رو کامل گوش کردم
ترکوندید :clap::clap:
به ترکوندن ادامه بدید که مصاحبه بعدی نوبت منه :blush:

10 پسندیده

سلام :upside_down_face:
مصاحبتونو کامل گوش کردم خیلیم عالی بود :heart_eyes:
:clap::clap::clap: ایول
تبریک میگم به هر دوتون :rose::rose:

5 پسندیده

سلام خدمت شما دوستان عزیز. دست مریزاد :pray::hibiscus:
عالی بود. خیلی عالی بود واقعا لذت بردم
از بعد اونجایی که نسیم خانم گفتن که هدف بعدیشون رسیدن به سلاست هست من با هندزفری گوش دادم که بتونم با دقت گوش بدم و نکاتی رو یادداشت کردم که ممکنه به دردشون بخوره. و نقطه قوت ایشون اینه از سن پایینی شروع کردن به یادگیری و هنوز کلی وقت دارن خوشبختانه و در سطح خیلی خوبی هستند.

صبحت کردنتون واقعا عالیه. روان و راحت. بدون استرس و گویا

نکات ریزی هم قراره بگم که در ادامه‌ی روند یادگیری حتما به دردتون خواهد خورد به ویژه که همونطور که آقا کامبیز گفتن خوبه شما به مشکلات خودتون آگاهی دارین و برای رفع اونها دست به کار می‌شید و تلاش می‌کنید.

استرس کلمات رو در بعضی جاها رعایت نمی‌کردین که این می‌تونه معنا یا نقش کلمات رو تغییر بده. در انگلیسی کلماتی هستند با spell و pronunciation مشابه و فقط با یه تکیه تمایزشون رو میشه نشون داد.

مصوت‌ها تلفظ‌های متفاوتی دارن و در جاهایی کوتاهن در جاهایی بلند
مثالهایی از مصاحبه خودتون بخوام بیارم English که i کوتاه هستش نه بلند و book, good, push…

نحوه‌ی تلفظ s در ابتدای کلمه مثل speaking

It’s not espeaking.

تلفظ اصوات ð, θ تمرین زیاد میخواد. این خودش یه غوله باید تلاش زیادی برای شکتش انجام بدین.

پیشنهادم اینه پکیج تلفظ ای جی رو حتما بخونید.

نکته‌‌ی دیگر تلفظ (schwa) (ə) در کلماتی مثل sometime هستش.
برای این مورد مجموعه‌ی street talk خیلی به درد می‌خوره

تلفظ بقیه‌ی حروفتون عالی بود. Just like a native

نکته‌ی آخرم بخوام بگم الان وقتشه مقدار کمی گرامر بخونید.

امیدوارم موفق باشید.
بازم می‌گم عالی بود. ممنون از شما کاربران خوب و زحمتکش. ممنون که این مصاحبه‌هارو انجام می‌دین

Well done. Keep doing it Mr. Kambiz

12 پسندیده

السلام علیکم passionate toturs :raised_hand::raised_hand:

When I listened to each interview, I told myself :
Milad , just look at thease guys… Really?! Speaking english fluent… Without any fear, class and some terrible stuff like them. So you can do it all you need to do is believing yourself

@YoKambiz
@a.bayani

I can’t say how much I appreciate you
BUT
You give me lots of courage that I can send those to my students

:pray::hibiscus::v::wave:

9 پسندیده

سلام بر دو دوست بزرگوار
چقد عالی بود :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من خیلی لذت بردم،حقیقتا هر دو بزرگوار عالی صحبت کردین :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
من خواهانم اینم که روزی به سطح شما برسم اما تلاشم خیلی کم شده، خیلی درگیر مشغله های کاری شدم :neutral_face::neutral_face:
امیدوارم روزی برسه ما هم بتونیم مثل بلبل صحبت کنیم
خدا قوت به هر دو عزیز :tulip::tulip::tulip:
به امید خبر موفقیت های بیشتر هر دو بزرگوار

8 پسندیده

An awesome interview
Thanks a lot for producing.

2 پسندیده

سلام دوستان عزیز . چه حرکت جالبی
حالا اگر متنم داشت که فوق العاده میشد
چون من یه مقدار مشکل حجم اینترنت دارم ممکنه نتونم همه ی فایلارو دانلود کنم

3 پسندیده

سلام دوست گرامی ممنونم من هم ارزوی موفقیت دارم براتون :rose::rose:

سلام میترا جان ممنونم از وقتی که گذاشتی . امیدوارم از این انرژی برای پیشبرد اهدافت استفاده کنی :wink::heart_eyes::heart_eyes:

سلام اتوسا جان خانوم متعهد سپاس عزیزم اییشالاه فلوئنس شدن خودتو ببینیم :grin::heart_eyes::heart_eyes:

سلام دردانه بانو ممنون از لطفتون :rose::rose:

سلام اقای قوام بزرگوار ممنونم که نشنیده ، لطفتون رو نثار ما کردین. خیلی سپاس :grin::rose::rose::rose:

سلام عزیزم قربون محبتت لطف داری هوارتا :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose:

سلام اقا فرزاد گرامی سپاس از وقتی که قرار دادین ممنونم از شما ایشالاه به زودی مصاحبه شما رو بشنویم :wink::rose::rose::rose:

سلام رفیق قدیمی کم پیدایی . ممنونم از لطفت ایشالاه بیشتر شاهد فعالیتات باشیم بانو :rose::rose::rose::grin:

سلام پری خانوم عزیز
واااو لذت بردم از این نکاتی که متواضعانه مطرح کردین واقعا خوشحال شدم ممنونم ازتون و وقتی که گذاشتین و گوش دادین . حتما این نکاتو مورد توجه قرار میدم بازم سپاس از شما :clap::clap::clap::clap:
در خصوص گرامرم چشم
:heart_eyes::rose::rose::rose::grin:

سلام اقا میلاد بزرگوار
ممنونم از کامنت فوق العاده انرژی بخشتون . ویسای شما منبع انرژیه و امیدوارم به زودی شاهد مصاحبتون باشیم. :grin::rose::rose::rose::clap::clap::clap:

سلام حنانه جون بانوی کم پیدای این روزا. منت نهادی ویس رو گوشیدی :grin:
و سپاس از کامنت انرژی بخشت
قطعا با تلاش و پشتکارت به هر آنچه بخوای میرسی شک نکن :clap::clap::clap::rose::rose::rose:

ممنونم اقای محمودی از لطفتون :rose::rose:

سلام ترمه بانو . عزیزم راستش صحبتای فالبداهه رو خیلی سخته تبدیل به متن کرد. کی حالشو داره تایپ کنه یعنی :sweat_smile:
ولی ایشالاه مشکل نت هم به زودی حل شه برات و بتونی دانلود کنی
سپاس از توجهت :rose::rose::rose:

12 پسندیده

سلام عزیزم. آره درست می گید ان شاا… :hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده

درود بر نسیم خانم، تبریک میگم بابت پیشرفت عالیتون در زبان انگلیسی و عربی:clap::clap::clap::blush: خیلی لذت بردم:clap::clap::clap::+1::+1::+1::+1:لطفا دو تا سوال? ساکن تهرانید? میشه ارتباط تلفنی با شما برقرار کرد?:blush:

2 پسندیده

سلام به دو دوست عزیز و بزرگوار
مصاحبه عالی ارائه دادید :clap: همان طور هم که انتظار می رفت. نسیم بانو خیلی لهجه عربی تون رو دوست داشتم و نکته ی مهمی که من هم البته قبلا گفته بودم این هست که تمرین عربی بر تلفظ انگلیسی تون تاثیر مثبت داره که این نقل از یکی از اساتید هست نه بنده.
خیلی مصاحبه جذاب و دوست داشتنی بود. باز هم تبریک میگم انشالله در بالاترین سطوح زندگی و موفقیت ببینمتون
شاد و برقرار باشید :rose: :rose:

6 پسندیده

هر دو فایل صوتی را گوش دادم عالی بود :clap: :clap:
انتِ تتکلمین رائعا جدا اتمنی لکِ التوفیق :sunglasses:
You speak very well , congratulations
I hope that all your dreams come true

2 پسندیده