آیا چالش برای یادگیری زبان انگلیسی مهمه؟

سلام به دوستان عزیز.

قبلا من یه تاپیک داشتم که توش به سوالات زبان آموزا پاسخ می دادم. اما یه مقدار شلوغ و بی نظم شد و از این بابت تصمیم گرفتم یه پادکست راه بندازم که هر قسمتش زیر ده دقیقه باشه و به سوالات زبان آموزا پاسخ بدم.

از این به بعد در قالب یه شو به سوالات شما دوستان پاسخ داده خواهد شد و در تمامی شبکه های اجتماعی قرار خواهد گرفت.

دوستانی که سوال دارن می تونن از سه طریق اقدام کنن:

1. از داخل تالار به من پیغام خصوصی بزنن و تو عنوان بنویسن “سلام_کامبیز”. ( تا من بتونم راحت تر بین سایر پیغام ها پیداشون کنم)
  2. از طریق اکانت تلگرامی ما سوالشون رو مطرح کنن.
  3. از طریق دایرکت اینستاگرام سوالشون رو بپرسن.

سوالات یا در قالب یه وویس یک دقیقه باشه یا متن. خواهشاً وویس های طولانی ندید چون نمیشه گوش داد. اگه وویس کمتر از یک دقیقه ای بدید صداتون تو پادکست قرار میگیره.

اپیزود اول - آیا برای یادگیری زبان نیازه که خودمون رو به چالش بکشیم؟

سوال:

#سلام_کامبیز. من مدتیه که دارم انگلیسی قدرت رو گوش میدم، ولی یه چیزی ذهنمو درگیر کرده

همین گوش دادن مینی استوری ها کافیه؟

اقای هوگ گفته بودن استفاده از روش های عینی کمک چندانی به ما نمیکنه، ولی واقعا اگه فقط همین مینی استوری های قدرت و بعد از اون vip رو گوش بدم، میتونم مثلا بعد از ۵ سال به سطح c1 یا ایلتس ۷ یا ۸ برسم؟ یا اینکه حتما باید از محدوده راحتیم خارج بشم و در کنار این فایلا، هر روز مدت زیادی کتاب و منابع دیگه بخونم؟

پاسخ:

https://zabanshenas.com/uploads/hey-kambiz/EP01.mp4

لینک این ویدئو در اینستاگرام
لینک این ویدئو در تلگرام

برای دسترسی به سایر سوالات کلیک کنید

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

16 پسندیده

خداقوت آقا کامبیز
خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون
دمتون گرم که اینقد وقت میذارید و به تنهایی این ایده های جالب و مفید رو اجرا میکنید.:pray:

5 پسندیده