چالش بزرگ زیبوک - تیر ماه 98 📚

اتمام کتاب نفرین مروارید سیاه

12 پسندیده

سلام
کتاب دزدان کارائیب بخش نفرین مروارید سیاه تموم شد

انشالله فردا سعی میکنم یه خلاصه ویسی از این بخش بزارم :upside_down_face:

6 پسندیده

سلام اگر موافق باشید یکی از دوستانی که اخیرا درخواست کتاب برای زیبوک نداشته (چون محدودیت داره) زحمت بکشه توی تاپیک درخواست کتاب باقی فصل های کاراییب رو درخواست بده تا به اپ اضافه بشه

3 پسندیده

من یه سوال دارم شما فقط کتاب رو روزنامه وار میخونیم یا با دقت؟چون هر چی فکر میکنم زود تمومش میکنین ولی من اول یه بار گوش میدم بعدش با متن و سعی میکنم لغات جدید یادم بمونه

3 پسندیده

تاجایی که میدونم توی گسترده خوانی نیاز نیست خیلی ریز شد توی متن بااین حال لغات مهم را به لاینتر اضافه کنید و سعی کنید دامنه لغاتتون بالا ببرید

2 پسندیده

به به ادم اشک شوق میریزه میبینه جمع کتابخونا جمعه. دمتون گرم :rose::rose: با همین فرمون go ahead

4 پسندیده

سلام زهرا خانم انشالله که روزه خوبی داشته باشید
ما الان در حال گسترده خوانی هستیم پس قرار نیست همون رفتاری که با درس های زبانشناس(درس های اصلی) میکنیم با این کتاب ها هم بکنیم
روش من درمورد این کتاب اینجوریه که به داستان گوش میدم و در همون زمان هم سعی میکنم باچشم از روی متن بخونم و تمام تلاش من اینه که مفهوم داستان رو بفهمم و از داستان لذت ببرم و صد البته کلماتی که بلد نیستم به لایتنر اضافه میکنم :upside_down_face:

5 پسندیده

ممنونم بابت توضیحات …پس منم مثل شماها بخونمشون

2 پسندیده

سلام بخش نفرین مروارید سیاه تموم شد چقدرم لذت بردم

6 پسندیده

بخش دوم تموم شد

7 پسندیده

شما چطوری تموم می‌کنید خدایی؟ من یک بخش ۳۰ دقیقه‌ای رو یک ساعت و نیم روش وقت میذارم. از لحاظ فهم نمی‌گم چون هر کتابی رو بدون دیکشنری هم می‌تونم بخونم و ۹۵ درصدش رو بفهم. درسته می‌گیم گسترده‌خوانی ولی منظور این نیست فقط گوش بدی و رد بشی، باید با تمرکز خوند، همونطور که با تمرکز گوش می‌دید.

7 پسندیده

روز گذشته :point_up: :blush:
دوازدهم تیرماه

6 پسندیده

سلام به همگی

خلاصه داستان دزدان دریایی کارائیب قسمت نفرین کشتی مروارید،فصل اول تا پنجم

this story has continue

6 پسندیده

باریک :clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

اینم از امروز من
خوندن پنج فصل از داستان دوم کتاب

5 پسندیده

سلام
این از امروز من

چهارفصل از قسمت دوم کتاب دزدان دریایی کارائیب

5 پسندیده

سلام
سوال دارم @maryam و @Farzad_Poodineh
من وقتی برای کتاب خوندن متن و صوت با همن راستش همه حواسم میره رو تلفظ و چیزی از کتاب نمیفهمم :see_no_evil::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
میشه اول متن رو خودم با دقت خودم بخونم بعد دور دوم پلی کنم و صوت و متن رو همزمان جلو ببرم؟؟ اشکال نداره؟
تازه من خیلی وسوسه شدم مجموعه خانه ی کوچک رو بخونم ( خو چیکار کنم یکهو دلم خواست :no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth: حس کردم خیلی برام آشناس رفتم سراغش)، واسه همین با برنامه چالش جلو نرفتم :see_no_evil::see_no_evil:

6 پسندیده

سلام
فکر کنم قبلا برای این مشکل توضیحی بهتون داده بودم :grin:
بهتره اول یکبار متن رو بخونید (در حد یک پاراگراف یا دوتا)
بعد به بدون نگاه کردن به متن صوتش رو گوش بدید

3 پسندیده

به من؟؟؟؟؟؟؟؟؟:flushed::flushed::flushed:
به من نبود من یکجا توضیحی ازتون خوندم منتها نشاندار نکردم بعد پیداش نکردم مجبور شدم دوباره بپرسم :see_no_evil::see_no_evil:
اما سپاس

4 پسندیده

@Farzad_Poodineh
@maryam
@mostafa.76
@fatemeh74
سلام دوستان کتابخون میخواستم ازتون بپرسم زیبوک شما کتاب هارو باز میکنه؟
متاسفانه هرچی تلاش میکنم کتاب های زیبوک برای من باز نمیشه گفتم ببینم فقط مال من این شکلیه؟یا مال بقیم همین مشکل رو داره
@hnaseri

3 پسندیده