ولادت حضرت معصومه و روز دختر به همه دخترای ایران زمینم مبارک 🎉

:rofl::rofl::rofl:
بابا مقایسه کجاس؟ دیوار چین بکشیم چرا؟ دعوا چرا؟
غیر اینه زن و مرد مکمل همن و هیچ کدوم به تنهایی معنا ندارن

صرفا جهت اطلاع مثلا خواستم وساطتت کنم بخوابونم بحثو :laughing: :wink::wink:

5 پسندیده

خدایی منم کلا بامقایسه مخالفم.نمیدونم شما خانوما چرا مقایسه دوست دارید.:rofl:

4 پسندیده

والا بوخودا مو هم دوس نداروم :joy::joy::joy:
یکوقتایی مردا یک کارایی میکنن ادم مجبور به مقایسه میشه بدجور :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: در چنین مواقعی فقط باید دَر رفت :grin::grin:

3 پسندیده

روز دختر رو به تمامی دختران ایران زمین، بالاخص دختران زبانشناسی تبریک میگم. :bouquet:

وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ مَوَدَّةً وَ رَحْمَةً إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ (سوره الروم-۲۱ )
و از نشانه‏ هاى او اینکه همسرانى از جنس خودتان براى شما آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید، و در میانتان مودّت و رحمت قرار داد در این نشانه‏ هایى است براى گروهى که تفکّر مى ‏کنند.

7 پسندیده

روزمون مبارک دخترا ، شادی هامون موندگار :heart:

7 پسندیده

سلام به همه عزیزان؛ نگید یه بنده خدایی خداحافظی کرد مدام میاد من مناسبتها و تبریکات برام مهم هست بجز امروز و یه روز خوب دیگه در این ماه به تالار سر می زنم بعدش امیدوارم سرم خلوت بشه تا بیشتر در خدمت باشیم و تاپیک هایی که قول دادم رواج بدهم رو دوباره احیا کنم از جمله ریشه ها و وبلاگ، یادم افتاد روز دختر هست فردا و چون تاپیک پارسال رو یادم بود حنانه جان زدند مطمئن بودم باز هم ایشون متقبل امر می شن برای امسال، رسالت خودشون رو خوب می دونن، حنانه خانم سپاس، اول روز خودت بانوی گل و دوست داشتنی مبارک :rose:

دختران عزیز سرزمینم، از جمله دختر خودم روزتان مبارک. دلتون شاد :rose:

اما یه سخن با آقا پسرهای محترم:
بله روز دختر داریم،
روز زن و مادر داریم،
روز مرد و پدر داریم،
اما…
روز پسر نداریم چون:
.
.
. پسرها از همون اول که بدنیا میان مرد هستند.

البته جدی نگیرید، این تلقین اشتباه هست واسه آقا پسرها تا دلشون خوش باشه.

در پناه حق تا دیداری دوباره :rose:

15 پسندیده

سلام بانو
تاپیکمون رو منور کردین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
روز خودتون که دختر باباتون هستین و روز آلای نازنینم که انشالله تنش همیشه سالم و سلامت باشه مبارک :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام به بانوی عزیزم منور کردین ما رو با حضورتون. منم این روز رو به شما و دختر عزیزتون تبریک میگم. :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

عالی بود عالی :joy::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

این مصاحبه ی کوتاه رو ببینید
جالبه

14 پسندیده

وای خدای من چقد احساساتیه:cry::heart_eyes::cry::cry::cry:

4 پسندیده

خداییش پسرا قلب :heart: بزرگ و بامحبتی دارن. اینم مدرک که فرزاد جان زحمتش رو کشید.

5 پسندیده

:clap::clap::clap::clap: چقدر قشنگه.

خدایی دختر اگه داداش نداشته باشه بنظرم یچی کم داره :grin:. من خواهر ندارم ولی خداروشکر میکنم سه داداش گل دارم که بهترینن برام.حالا بماند که از اذیتای من در امان نیستن بس که سر به سرشون میزارم :joy:

6 پسندیده

نسیم جون شما بدتر از من هستید:joy::joy::joy:انقد که داداشامو من اذیت میکنم مثل شما:joy_cat:

4 پسندیده

برن سربازی دلشون که تنگ نمیشه هیچ خوشحالم میشن تازه از دسته منم راحت میشن:joy::joy::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand:

4 پسندیده

منم مثل شما تک دخترم :heart_eyes::heart_eyes::crown::gem:

4 پسندیده

خواهری که یه برادر بامحبت و بامعرفت داشته باشه، مثل فرمانده ای می مونه که یه لشکر نیروی گوش به فرمان داره.

انشاءالله که همیشه شاد و سلامت باشند. روی این حساب شما سه لشکر نیروی گوش به فرمان دارید.

خداوند بهشون صبر ایوب عطا کنه. :palms_up_together:

3 پسندیده

:joy::joy:مرسی لطف داری تو.

الهی خدا حفظشون کنه. من هر سه تاشون رفتن سربازی. کوچیکه تازه چند ماهه تموم شده. اصلا موقعی که نبود حس خلا داشتم قشنگ. اخه پایه دور دور کردنم بود :joy:

به افتخارمون، که تک دختریم ولی لوس نیستیم به واسطه داداشای گرام :crazy_face:

وای دقیقا، حس امنیت و حمایت داره قشنگ آدم :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

ممنونم اقا متین بزرگوار . خدا شما رو هم برای خانوادتون حفظ کنه و اگه که خواهر دارین قطعا خیلی افتخار میکنه به داشتن شما :rose::rose::rose:

:joy: هعی

5 پسندیده

بعله بعله
هیچ دختری منکر نمیشه که داداش پشت و پناهه یک دختره، همین که بدونی یکی هست که از دل و جون مراقبته و حواسش بهت هست مث داداش، دیگه هیچی دلت رو نمیلرزونه

اما نیگا چقد اینا زرنگن دارن جو رو به نفع خودشون عوض میکنن :rofl::rofl::rofl: روز ماست از اینا تعریف میشه هاااااااااااااااا
عجبااااااااااااااااااااا :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

نه برای من یکی از من بزرگتره قراره بره ولی اون یکی کوچکتره

2 پسندیده

نه بابا چه جوی :joy:
فقط خواستم بگم کلا دنیا با وجود هر دو جنسیت قشنگ میشه

و اینم بگم ایران فکر کنم تنها کشوریه که تو جهان مرد ها و زن ها حقوقشون مساویه (بعضا مردها حقوقشون کم ترم هست)
البته به جز ورود به استادیوم و حجاب اختیاری

5 پسندیده