رنکینگ چالش سوم کنفرانس و زمان اجرا

سلامی دوباره.

خب دوستان وقت چالش سومه:

رنکینگ هفته:

5 نفر اول:

@afarkhani
@pari
@maryam
@fatemeh74
@a.bayani

زمان اجرای این چالش سه شنبه ساعت 4 عصر

موضوع؟ نظرتون رو بگید.

دوستانی که شرایط شرکت ندارند لطفاً جایگزینش رو تا روز سه شنبه انتخاب کنند. اگر انتخاب نشه جایگزین ها از رنکینگ های بعدی انتخاب خواهد شد:

مهمان

آقا مصطفی @mostafa.76 به دلیل اینکه این هفته یکی از فعالان چالش ها بودند. به دلیل شرکت مداوم در لتس تاک ها. ایشون انتخاب شدند.

این هفته از هنگ اوت استفاده خواهیم کرد.

دوستانی که با کامپیوتر هستند لطفاً در گوگل کروم extension هنگ اوت رو نصب کنند و با ایمیلشون وارد بشن.

دوستانی که با گوشی هستند هم که سادست. نرم افزارش رو نصب کنید و با جیمیل واردش بشید. ( معمولا به صورت دیفالت در گوشی های اندروید هنگ اوت موجوده. نبود نصبش کنید)

مشکلی هم با نرم افزار ها داشتید در این تاپیک بگید.

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

15 پسندیده

سلام آقا کامبیز
شانسی برا منم هست؟؟؟ :upside_down_face:

اگه کسی انصراف داد من هستم :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

سلام. شما ماشالا خوب اومدید بالا.

همینجوری ادامه بدید فک کنم تا هفته های آتی میاید رنکینگ

البته هنوز هم شانس شرکت دارید اگه کسی انصراف بده.

4 پسندیده

ممنون،همش به لطف بچه ها بوده مخصوصا @afarkhani و @maryam

قطعا با تمام قدرت ادامه میدم اما از شنبه از 6صبح تا 4عصر باید برم کارخونه برای کارآموزی و احتمالا یکم آمارم افت کند اما تمام تلاشم رو میکنم فعالیت هام کم نشود
ولی خدایی قبول کنیم رقابت بااساتید اینجا غیر ممکن است چون اونا فعالیتی هم نکنند لایک پسیو میخورندخیلی خیلی هم زیاد :man_facepalming:
البته حقشون هم هست بخاطر فعالیت های خیلی خوبی بوده که قبل انجام داده اند.

با این همه من به این زودیا تسلیم نمیشم :upside_down_face:

لذتی که خودم بتونم امتیاز ورودی رو کسب کنم خیلی خیلی بیشتر از اینه که یکی از بچه ها لطف کنند و امتیاز خودشون رو به من بدهند
:sweat_smile:

8 پسندیده

سلام
به به چالش جدید
من برم هنگ اوت رو نصب کنم کار باهاش رو یاد بگیرم هر چند به خوبی دوستان نیستم اما به امتحانش می ارزه، فقط شاید یکم زودتر مجبور شم برم بیرون از چالش چون 5 جلسه دارم
اما راجب موضوع یکم فکر کنم بعد تو همین تاپیک اعلام می کنم نظرم رو
خداقوت دادا کامبیز :muscle::muscle::muscle:

تلاش خودتون بوده آقا مهدی و اراده ای که داشتین :rose::rose:
خوشحالم که ما هم توش سهیم شدیم :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

6 پسندیده

سلام آقا کامبیز
ممنون از لطف شما
پیشنهاد بنده اینه که در مورد فیلم یا کتاب مورد علاقتون کمی صحبت کنید و بگید چرا دوستش دارید و اگه کتابه بگید چطوری روی شما تاثیر گذاشته؟

3 پسندیده

سلام من فکر نکنم بتونم شرکت کنم اگر شرکت نکردم جایگزین خودم خانوم @zaara1 انتخاب میکنم

4 پسندیده

سلام کامبیز خان
اگر اینطوری پیش برین که تا عمر باقیه فقط چند نفر ثابت از بچه های زبانشناس تو این چالش شرکت می کنند.
همون موقعی که من فعال بودم توی تالار هم هیچ وقت بین 8 نفر اول رنکینگ نبودم
به نظرم یه تجدید نظری بفرمایین
باتشکرات فراوان

7 پسندیده

سلام به همه :rose::rose::rose:

بسیار عالی :clap::clap::clap:

مخلصیم

یه مشکلی هست اینه که این موضوع یکم وسعتش زیاده. یعنی مثلا اگه یکی بگه فیلم شاوشنگ، یکی بگه انیمیشن زوتوپیا اینا بی ربط هستند و باید هر کدوم سوال های خاص خودشونو داشته باشند.

فکر میکنم میشه یه سری چالش کنفرانس فیلمی بزاریم. مثلا بگیم کیا فیلم شاوشنگ رو دیدن؟ میشیم 5 نفر فقط میریم درباره اون صحبت می کنیم. این میشه چالش کنفرانس تخصصی که بدون رنکینگ خواهد بود ( و معمولا خانوم ها نیستند ها ها ها :laughing: )

04

باشه تا سه شنبه خبرش رو بدید حتما

به مرور یه سری پایه کنفرانس خواهیم داشت. مثلا پروین خانوم رو دیگه در رنکینگ حساب نمیکنیم. ایشون همیشه حق شرکت دارند.

اما فعلا همینه و کاریش نمیشه کرد. چون تنها معیاریه که سلیقه ای نیست و یه مزدیه واسه اشخاصی که انصافا خیلی در تالار زحمت می کشن.

احتمالا در آینده مهمان ها رو بیشتر کنیم. ولی انصافا شما کلا نیستید :grin::grimacing:، مثلا مهمان این هفتمون آقا مصطفی همیشه در تلاشه. با اینکه لایکهای این هفتش کمتر بود ولی فعالیتش رو میشد به چشم دید.

مهمان ها اشخاصی هستند که لااقل بشه فعالیتشون رو دید. اینکه تو چشم باشن دعوت میشن. ( البته منظورم اسپم نیست بلکه فعالیت مثبته)

اما اگه نظری دارید یا پیشنهادی خوشحال میشم بیان کنید. حتما در صورت مناسب بودن اجرا میشه.

9 پسندیده

آقا کامبیز فقط اگه چهار و نیم باشه خیلی خوب تر میشه. خواستم بپرسم آیا امکانش هست؟

3 پسندیده

اونوقت چرا نیستن؟ :face_with_raised_eyebrow:

واقعا؟ منو این همه خوشبختی؟! :crazy_face:

6 پسندیده

ممنون اقاکامبیز🌹
من هستم :raised_hands:

6 پسندیده

مرسی عزیزم چقدر تو با محبتی …فدای تو

3 پسندیده

این چه حرفیه من زیاد شرکت کردم و این بار شما بجای من شرکت کنید و هم من کار دارم نمیتونم شرکت کنم:kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

آقا @YoKambiz زهرا جون بجای من شرکت میکنند

3 پسندیده

مرسی عزیزم فدای تو… :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

2 پسندیده

اینو باید دوستان هماهنگ شن. چون 4 ساعتیه که کسی مشکلی نداشته. مخصوصاً که حنانه خانوم میگه 5 جلسه داره

نمیشه بردش 4 و نیم.

چون خانومای تالار فیلم نمیبینن. ( اکثرشون ) :grimacing:

احسنت :+1:

احسنت بر بانو با روحیه ی فردینی

5 پسندیده

به جرات می‌تونم بگم، تمام اعضای تالار روی هم رفته، اندازه‌ی من فیلم ندیدن :face_with_raised_eyebrow:

5 پسندیده

06

5 پسندیده

یکیشونم منم:joy::joy:میبینم ولی کم ماهی ۱ دوتا

2 پسندیده