ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.653726708074534 322

بله برای هر درس زمان کافی بذارید اگر سخت بود بیشتر از یک هفته وقت بذارید و اگر نسبتا راحت بود حدود دو الی سه هم کفایت می‌کنه.
مهم اینه که تکرار و تمرین داشته باشید زیاد گوش بدید و بخونید، از تکنیک سایه استفاده کنید تا نتیجه ی مطلوبتری رو بگیرید

1 پسندیده

If you want active simple present structure in your mind, believe me, it is what you want.
tnx

1 پسندیده

درود بر شما ، لطفاً تکنیک سایه رو توضیح بدید

سلام وقت بخیر
تکنیک سایه در لینک زیر کامل توضیح داده شده

1 پسندیده

سلام خسته نباشید من از اپ خیلی خوبتون تشکر می‌کنم و از همه عوامل سپاسگزارم که این همه زحمت کشیدن بابت این اپ.یک سوال خدمتتون داشتم من دو ماهه حدوداً از این اپ دارم استفاده می‌کنم و درس‌های مختلفی رو تست کردم راهنمایی‌های آقای کشاورز و سردبیر رو خوندم و دیدم و همچنین تجارب دیگران. بعد از این مدت به نظر خودم مثلاً با توجه به این سطح زبانی که دارم نیمچه داستان‌ها ،انگلیش وی، آکسفورد وورداسکیلز برام خوبه به طور جدی شروع کنم؟چون انگلیسی بدون تلاش شروع کردم با ۴۰۰۰ لغت یه خورده برام سنگین بود و خیلی ازشون لذت نمی‌بردم ولی انگلیش وی و آکسفورد و نیمچه داستان‌ها برام یه خورده لذت بخش‌تره و کلافه ام نمیکنه، به نظرتون برای تقویت مکالمه،واژگان و شنیداری این سه مورد که گفتم خوبه که به طور جدی شروع کنم و برای دوره بعد هم انگلیسی بدون تلاش، ۴۰۰۰ لغت و voa مد نظرمه.ممنون میشم نظرتونو بگید

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
شما منبع مناسب خودتون رو تشخیص دادید و ازش لذت میبرید پس مسیرتون درسته با همین مسیر جلو برید

1 پسندیده

دوره بسیار خوبی است
در سه درس اول داخل توضیحات مشخص شده ک از چه زمانی استفاده میشود اما در باقی دروس نه،لطفا این امکان رو برای همه درس ها فعال کنید

1 پسندیده

دوست خوبم محتوایی که خود تولید کننده اون ارائه داده بارگذاری شده

سلام
من نمیتونم ترجمه متن رو ببینم لطفا راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر
اگر اشتراک دارید: وارد درس بشید بالای صفحه سمت چپ روی سه نقطه بزنید و گزینه شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی بذارید

1 پسندیده

سلام دوره که خیلی عالیه ولی واقعا یک هفته برای یک درس؟!!!
من هرروز سه چهار درسشو میخونم عادیه؟! :confused:

سلام دوست خوبم اگر درس براتون آسونه دو الی سه روز هم کافیه اگر مسلط نشدین تا یک هفته مرور و تکرار کنین.

عالی

سلام
میشه نحوه استفاده از این دوره رو بیان کنید

سلام وقت بخیر بخیر
۱) درس رو مطالعه میکنید و لغات جدید رو هایلایت و دیکشنری رو چک میکنید، به فایل صوتی گوش میدید و سوالات رو جواب میدید یعنی سوال رو که گوش دادید دکمه پاز رو میزنید و جواب میدید.

۲) جمله به جمله رو گوش میدید و دکمه پاز رو میزنید شما همون جمله رو تکرار میکنید و سعی کنید لحن، تلفظ، فراز و فرود گوینده رو تقلید کنید.

۳) همراه با گوینده تکرار میکنید که همون روش شدوینگ هستش. یعنی متن رو میبینید و همزمان با گوینده تکرار میکنید.

۴) شدوینگ بدون متن، یعنی بدون اینکه متن رو ببینید همراه گوینده تکرار میکنید در این مرحله و مرحله قبلی صوت رو متوقف نمیکنید.

۵) در مرحله اخر، بازگویی میکنید.
وقتی کامل به درس و لغات جدید مسلط شدید هر چیزی که از داستان رو فهمیدید رو برای خودتون بگید.

میخوام از ابتدا شروع کنم . نیمچه داستانها میاد . به عقب ب نمیگرده . میخوام مبتدی باشم .چکار کنم .؟

دوست خوبم در صفحه اصلی برنامه، پایین صفحه روی کاوش کلیک کنید تا وارد منابع های اپلیکیشن بشید و همینطور میتونید مبتدی رو سرچ کنید

نمیاد

سلام زیرنویس فارسی برای من نمیاد چیکار کنم؟!

سلام اگر اشتراک طلایی دارید وارد درس بشید و بالای صفحه روی آیکن چرخ دنده بزنید گزینه شیوه نمایش متن روی فارسی و انگلیسی قرار بدید