سوال درباره شروع با انگلیسی بدون تلاش

سلام
من یه هفته نیس دارم کار می کنم و دوروزه انگلیسی بدون تلاش رو دارم کار می کنم
جایی دیدم اهمیت مینی استوری رو بیشتر دونستید و گفتید اگه مینی استوری اول خونده بشه بهتره
خوب سوال اینه اگه اول خونده بشه ما که داستان رو نمی دونیم تا داستان اصلی رو نخونیم
پس چجوری پاسخ بدیم؟
و جایی گفتید سعی کنید پاسخ ها رو بدید
آیا همین پاسخی که خود مینی استوری هست؟

3 پسندیده

سلام
به ترتیب درس ها بخونید
1- داستان اصلی
2- واژگان
3- داستان کوتاه

منتهی اولویت ها به ترتیب زیر هستند (که با تعداد گوش دادن به هر قسمت میتونید اولویت هاتون رو مشخص کنید. به عنوان مثال، داستان اصلی رو بیشتر گوش بدید و بعد از اون داستان های کوتاه و در آخر واژگان)
1- داستان کوتاه
2- داستان اصلی
3- واژگان

بله، بعد از پرسیدن سوال توسط راوی، درس رو متوقف و به سوال با صدای بلند پاسخ بدید
اگر هنوز به سطحی نرسیدید که پاسخ رو کامل بدید، با پاسخ های کوتاه شروع کنید و با گذشت زمان پاسخ رو کامل تر کنید

6 پسندیده

سلام دوست گرامی
در تکمیل پاسخ آقا فرزاد براتون بگم که تا اونجایی که میدونم داستان مینی استوری در بسته انگلیسی بدون تلاش با داستان اصلیش( مین استوری) متفاوته ولی لغاتی رو که در مین استوری به کار رفته رو درش داره.
اول یا دوم بودن خوندن مهم نیست. مهم اولویت مطالعه شماست که باید به مینی استوری اختصاص پیدا کنه

4 پسندیده

بسیار عالی :bouquet::rose::bouquet::rose:
۱دنیاتشکر:bouquet::rose::bouquet::rose:

1 پسندیده

یعنی همون پاسخی که خودش داده یه پاسخ رو بدیم؟ یه کم گیج شدم
اگه قراره ما پاسخ بدیم که ادامه ی سوال پاسخش هست

1 پسندیده

ممنون بابت پاسختون :pray::pray:

2 پسندیده

درس رو بعد از پرسیدن هر سوال pause میکنید و پاسخ رو حدس می زنید و با صدای بلند میگید
بعد جوابی که دادید رو با جواب خود راوی مقایسه کنید

2 پسندیده

متوجه شدم الان
شک داشتم اینجوری باشه که مطمئن شدم الان
ممنونم ازتون

2 پسندیده

خواهش میکنم …

1 پسندیده

آقا اجازه 🙋
۱سوال داشتم
من انگلیسی بدون تلاشم و همزمان هم دارم داستانهای بچه گانه و داستانهای مصور رو باهم میخونم
بعدش داستانهای واقعی رو هم باهاش شروع کردم
آیا مشکل داره؟؟؟؟؟کلا۱۰۰تا هندونه باهم برداشتم :joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

اگه نظر من رو بخواین
تعدد منابع باعث سردرگمی ذهنتون میشه
رو یک یا حداکثر 2 تا دوره تمرکز کنید

2 پسندیده

میشه راهنمایی بفرمایند کدوم از منابع بهترهستند در کنار انگلیسی بدون تلاش؟؟؟ :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::thinking::thinking::thinking::thinking:

میترا جان فکر میکنم مشابه سوال شما رو یکی از دوستان در بخش # سلام کامبیز پرسیده باشن.

1 پسندیده

جدی من بهش برنخوردم آخه سوالها خیلی بود و جوابها هم ماشاالله فت و فراوون من هم دقت نکردم :wink::wink::wink:
حتما ۱سر میزنم فاطمه جان
مرسی عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::ok_hand::ok_hand:
البته ۱توضیح کوچولو بدم داستانهای مصور رو خودم خیلی دوست دارم آخه آهنگ داره حس کودکانه ام شکوفا میشه
داستانهای بچه گانه هم دوست دارم چون خیلی هیجان انگیز قصه گفته میشه اما بااین ای جی نمیدونم چرا نمیتونم ارتباط برقرار کنم
داستانهای واقعی هم خیلی کسل کننده و حرص دربیاره

1 پسندیده

این تاپیکشه عزیزم
من داشتم براتون سرچ میکردمش دیدم یچه ها اکثرا سوالشون در همین زمینه هاست. فکر میکنم به جواب جامعی برسین

1 پسندیده

عاشقتونم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
شرمنده ی محبتتون شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
۱دنیاتشکر :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
هزار هزار سبد گل های مریم و نسترن خدمت حضور پرمهرو صفاتون :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
زحمت شد براتون ببخشید تروخدا :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

1 پسندیده

اگه تایمتون یاری بده خوبه که با علاقتون پیش برید ولی در کل چند تا منبع اولش شاید هیجان انگیز باشه ولی به مرور سردرگمتون میکنه.
پیشنهادم اینه که یک منبع که ی مقدار هم براتون چالش برانگیز باشه و از نقطه راحتی خارجتون کنه رو به عنوان منبع اصلیتون در نظر بگیرید و همزمان علاقه تون هم دنبال کنید

1 پسندیده

به روی چشم و اطاعت امر:bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
دوره ی انگلیسی بدون تلاش رو ادامه میدم هر از گاهی هم برای تنوع یا داستانهای بچه گانه یا داستانهای مصور رو بصورت تفریحی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
این ای جی واقعا از نقطه ی راحتی که چه عرض کنم از نقطه ی بحرانی خودم هم خارجم میکنه
یعنی یک همچین آدمیه والا :wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:
خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون و زحماتتون سپاس :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

1 پسندیده

چشمتون بی بلا
ماشالا به این اراده :+1::+1:
براتون آرزوی موفقیت دارم. و اینکه زودتر بشنوم شما رو :grin::rose::rose:

1 پسندیده

فداتون :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
وقتی اینقدر انرژی میگیرم کلی ذوق مرگ میشم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: انشاالله :pray::pray::pray:

2 پسندیده