تالار زبانشناس

سوال درباره شروع با انگلیسی بدون تلاش

سلام
من یه هفته نیس دارم کار می کنم و دوروزه انگلیسی بدون تلاش رو دارم کار می کنم
جایی دیدم اهمیت مینی استوری رو بیشتر دونستید و گفتید اگه مینی استوری اول خونده بشه بهتره
خوب سوال اینه اگه اول خونده بشه ما که داستان رو نمی دونیم تا داستان اصلی رو نخونیم
پس چجوری پاسخ بدیم؟
و جایی گفتید سعی کنید پاسخ ها رو بدید
آیا همین پاسخی که خود مینی استوری هست؟

3 Likes

سلام
به ترتیب درس ها بخونید
1- داستان اصلی
2- واژگان
3- داستان کوتاه

منتهی اولویت ها به ترتیب زیر هستند (که با تعداد گوش دادن به هر قسمت میتونید اولویت هاتون رو مشخص کنید. به عنوان مثال، داستان اصلی رو بیشتر گوش بدید و بعد از اون داستان های کوتاه و در آخر واژگان)
1- داستان کوتاه
2- داستان اصلی
3- واژگان

بله، بعد از پرسیدن سوال توسط راوی، درس رو متوقف و به سوال با صدای بلند پاسخ بدید
اگر هنوز به سطحی نرسیدید که پاسخ رو کامل بدید، با پاسخ های کوتاه شروع کنید و با گذشت زمان پاسخ رو کامل تر کنید

6 Likes

سلام دوست گرامی
در تکمیل پاسخ آقا فرزاد براتون بگم که تا اونجایی که میدونم داستان مینی استوری در بسته انگلیسی بدون تلاش با داستان اصلیش( مین استوری) متفاوته ولی لغاتی رو که در مین استوری به کار رفته رو درش داره.
اول یا دوم بودن خوندن مهم نیست. مهم اولویت مطالعه شماست که باید به مینی استوری اختصاص پیدا کنه

4 Likes

بسیار عالی :bouquet::rose::bouquet::rose:
۱دنیاتشکر:bouquet::rose::bouquet::rose:

1 Likes

یعنی همون پاسخی که خودش داده یه پاسخ رو بدیم؟ یه کم گیج شدم
اگه قراره ما پاسخ بدیم که ادامه ی سوال پاسخش هست

1 Likes

ممنون بابت پاسختون :pray::pray:

2 Likes

درس رو بعد از پرسیدن هر سوال pause میکنید و پاسخ رو حدس می زنید و با صدای بلند میگید
بعد جوابی که دادید رو با جواب خود راوی مقایسه کنید

2 Likes

متوجه شدم الان
شک داشتم اینجوری باشه که مطمئن شدم الان
ممنونم ازتون

2 Likes

خواهش میکنم …

1 Likes

آقا اجازه 🙋
۱سوال داشتم
من انگلیسی بدون تلاشم و همزمان هم دارم داستانهای بچه گانه و داستانهای مصور رو باهم میخونم
بعدش داستانهای واقعی رو هم باهاش شروع کردم
آیا مشکل داره؟؟؟؟؟کلا۱۰۰تا هندونه باهم برداشتم :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

اگه نظر من رو بخواین
تعدد منابع باعث سردرگمی ذهنتون میشه
رو یک یا حداکثر 2 تا دوره تمرکز کنید

1 Likes

میشه راهنمایی بفرمایند کدوم از منابع بهترهستند در کنار انگلیسی بدون تلاش؟؟؟ :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::thinking::thinking::thinking::thinking:

میترا جان فکر میکنم مشابه سوال شما رو یکی از دوستان در بخش # سلام کامبیز پرسیده باشن.

1 Likes

جدی من بهش برنخوردم آخه سوالها خیلی بود و جوابها هم ماشاالله فت و فراوون من هم دقت نکردم :wink::wink::wink:
حتما ۱سر میزنم فاطمه جان
مرسی عزیزم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::ok_hand::ok_hand:
البته ۱توضیح کوچولو بدم داستانهای مصور رو خودم خیلی دوست دارم آخه آهنگ داره حس کودکانه ام شکوفا میشه
داستانهای بچه گانه هم دوست دارم چون خیلی هیجان انگیز قصه گفته میشه اما بااین ای جی نمیدونم چرا نمیتونم ارتباط برقرار کنم
داستانهای واقعی هم خیلی کسل کننده و حرص دربیاره

1 Likes

این تاپیکشه عزیزم
من داشتم براتون سرچ میکردمش دیدم یچه ها اکثرا سوالشون در همین زمینه هاست. فکر میکنم به جواب جامعی برسین

1 Likes

عاشقتونم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
شرمنده ی محبتتون شدم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
۱دنیاتشکر :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
هزار هزار سبد گل های مریم و نسترن خدمت حضور پرمهرو صفاتون :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
زحمت شد براتون ببخشید تروخدا :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

1 Likes

اگه تایمتون یاری بده خوبه که با علاقتون پیش برید ولی در کل چند تا منبع اولش شاید هیجان انگیز باشه ولی به مرور سردرگمتون میکنه.
پیشنهادم اینه که یک منبع که ی مقدار هم براتون چالش برانگیز باشه و از نقطه راحتی خارجتون کنه رو به عنوان منبع اصلیتون در نظر بگیرید و همزمان علاقه تون هم دنبال کنید

1 Likes

به روی چشم و اطاعت امر:bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
دوره ی انگلیسی بدون تلاش رو ادامه میدم هر از گاهی هم برای تنوع یا داستانهای بچه گانه یا داستانهای مصور رو بصورت تفریحی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
این ای جی واقعا از نقطه ی راحتی که چه عرض کنم از نقطه ی بحرانی خودم هم خارجم میکنه
یعنی یک همچین آدمیه والا :wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:
خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون و زحماتتون سپاس :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

1 Likes

چشمتون بی بلا
ماشالا به این اراده :+1::+1:
براتون آرزوی موفقیت دارم. و اینکه زودتر بشنوم شما رو :grin::rose::rose:

1 Likes

فداتون :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
وقتی اینقدر انرژی میگیرم کلی ذوق مرگ میشم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: انشاالله :pray::pray::pray:

2 Likes