فکت زبان انگلیسی شماره دوم - آناناس

:joy::joy::joy:

تو با سیر یادته من معلمو با تریاک :joy::joy:

آره انصافا بازار آدمو گشنه میکنه. خیلی رنگارنگه

آموزش فرهنگهای مختلفه :sweat_smile:

7 پسندیده

عه بیا بریم :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

4 پسندیده

ماشالا اینجا جمع همه مجردا و مجربا جمعه. :sweat_smile:

9 پسندیده

منم تخمه میخوااااام :sob::sob::sob:

4 پسندیده

:joy::joy: جای آقا احسان خالیه.

4 پسندیده

چیز جالبی هم که داره،هرکی برا میوه خودش یه اهنگ میخونه(در وصف میوش)هر کی هم بهتر بخونه رویه بقیرو کم کرده،کلا کنسرتیه برا خودش

5 پسندیده

استاد قیچی دستمه
خیالتون راحت
منتظرم دوستان شب بخیر بگن :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

شما با اون آلبالو دل همه رو آب کردین بعد تخمه هم میخواین؟ خدایی انصافه؟

4 پسندیده

من خودم کلاس خصوصی میزارم در این باره سمینارم برگزار میکنم :joy::sunglasses:

6 پسندیده

من داشتم از کوچه تالار رد میشدم استاد وایستادم ببینم قیچی بزنم یا نزنم که دیدم وسط جمعم :see_no_evil::grin:

5 پسندیده

سلام کاپیتان
شبتون بخیر
جای شما سبز بود که محفلمان رو روشن کردیند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
بچه های عزیز سوت قشنگ رو به افتخار کاپیتان تالار بزنید :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

3 پسندیده

آره انصافه :joy::joy::joy::joy::joy::joy:حالا منم تخمه ندارم دلم آب شد این در به اون در :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
آدرس بدهیند برای همه تون آلبالو ارسال کنم عزیزان دل :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

3 پسندیده

شمارو که کلا اغفال کردند خانم خانماااا :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

کی برگزار میکنید؟؟هزینه سمینار و کلاس خصوصیتون چقدره؟؟ساعتش کی هست آخر شبهامن میتونم بیااااام :joy::joy::joy::joy::bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

3 پسندیده

عزیزم ما دوستان تا خود صبح ولمون کنند درحال گفتمان هستیم :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

نه خب منم همچین صبور نیستم ک
:joy::joy:

4 پسندیده

نه دیگه حرف پول نزن ناراحت میشما :joy::joy: تابستونا 24 ساعت شبانه پیویم در این خصوص بازه دارای پنکه سقفی جهت مشاوره خصوصی مراجعه بفرمایید :laughing::laughing:

4 پسندیده

این خانومه هم فکر کرده خیلی باادبه
از حرفاش معلوم شد
فک میکنه مث خودش ب این اون فوش میدن یا توهین میکنن @YoKambiz

4 پسندیده

اقا کولر گازی باشه من حاضر میشم والا من نمیام :joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

اقا کامبیز دمت گرم همه چی عالی بود.
مرامتم که یدونه هست.کلا همه جوره مثبت اندیشی.

یه سوال دیگه اینکه چرا من هروقت نیستم تالار منفجر میشه بعد که میام همه میرن تو فاز علم و ادبیات و زبان و دانش.

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:
هر جا که من میتونم خوب فعالیت کنم زودی تموم میشه.:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

6 پسندیده