چالش کتابخونی شهریور 1398 ⭕

Hi dear @fdoosti
Not problem
There is tomorrow and you can try more tomorrow :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

5 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر
من باز همون بخشی که دیشب خوندم رو مجدد فقط گوش دادم و وقت نشد فصل جدید بخونم.
:blush::rose:

5 پسندیده

این کتاب هم تموم شد اسمش پوکاهونتوس
یه کوچولو از قوی نقره ایی رو خوندم خوابم برد:joy::joy:

6 پسندیده

Hi dear friend
Yes, sure .I was not in good mood but
I will compensate that tomorrow :relaxed::v:

4 پسندیده

سلام عزیزان
اینم از خوندن امروزم :wink::wink:
5 قسمت از فقط دوست های خوب رو خوندم

9 پسندیده

آخرین اسب شاخدار رو تموم کردم

10 پسندیده

سلام به همه کتابخونای محترم :tulip:

تا وسط های فصل پونزده A man called Ove
کتاب خوبیه، توش یه کاراکتر ایرانی هم داره :grinning_face_with_smiling_eyes:

7 پسندیده

سلام شب همگی بخیر
من امروز چون نمیتونستم رو متن کتاب کیوساکی فوکوس کنم به جاش بخشی از کتاب صوتی مل رابینز رو گوش دادم.
خیلی هم جذاب. عالیه :v::rose:

7 پسندیده

28 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگو های موقت

2 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگو های موقت

:flushed::flushed::flushed: داداش داستان های کودکانه که نیست. این کتابه مثلا سطح پیشرفته هستا یه ابهتی داره برای خودش:sweat_smile:

حاجی کتابرو خار و کور کردین. خداییش چجوری هر فصل رو ۹۸٪ بلدین. من توی داستان های کودکانه هم نمیتونم به این حد از تسلط برسم اونوقت شما یه داستان سطح پیشرفته رو ۹۸٪ بلدین😅

2 پسندیده

از کجا بفهمیم چقدر از یه درس رو بلدیم؟

1 پسندیده

سلام رفیق
این آمارها اصلا دقیق نیست. مثلا من وقتی زده 98 درصد واقعا در اون حد تسلط نیستم. یا اینکه سطحم از دوستی که 70 درصدشو بلده بیشتره. بعلاوه بنده حدود یک سال و نیم کار با زبانشناس و زیبوک به این سطح رسیدم و همه ی دوستان با گذاشتن این مقدار از وقت قطعا به این سطح میرسن. داستان های کودکانه سطحش بعضی اوقات از گوسبامپس بالاتره. پس اصلا خودمون رو نباید با هم مقایسه کنیم. ایشالا با تلاش و تعهد به این سطح خواهید رسید و من هم براتون آرزوی موفقیت میکنم. :rose:

3 پسندیده

کنار هر فصل درصدو زده.

2 پسندیده

داداش من قطعا که هیچوقت مایوس نمیشم. اینجوری نیست وقتی موفقیت بقیه رو ببینم نا امید بشم. بلکه حتی بیشتر از قبل هم انگیزه میگیرم

ولی شما هم خیلی داری شکست نفسی میکنی… به هیچ وجه نمیشه ارزش کار شما رو نادیده گرفت. گوسبامپس از سخت ترین دوره های زبانشناسه و قطعا خیلی سخت تر از داستان های ساده هست که من دارم میخونم. کسی که یک سال و نیم میخونه نمیتونه به این سطح برسه مگر اینکه ادم قوی ای باشه و با اراده و پشتکار قوی این کارو انجام بده… پس هیچوقت ارزش کار خودتونو نادیده نگیرید

3 پسندیده

ممنون آقا مصطفی …

2 پسندیده

سلام وقت آخر هفته ی تمامی عزیزان گلم بخیر و شادی :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet:
من دیو دلبر و تمام کردم اومدم سر وقت پوکوهانتس :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet:
باآرزوی موفقیت برای تک تکتون عزیزان دل :rose::tulip::bouquet::rose::tulip::bouquet:

3 پسندیده

سلام دوستان
من قبلاً کتاب مارکوپولو چه کسی بود؟ رو میخواستم بخونم ولی چون متنش هایلایت نمیشد ولش کردم به جاش از زیبوک کتاب مرد عنکبوتی رو انتخاب کردم که فصل اول خونده شد :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

سلام به همگی
کتاب نفس خون آشام تموم شد:

8 پسندیده

وای خدا چه عکس وحشتناکیه زهرم ریخت :astonished:
آقا مصطفی کتاب قشنگی بود؟

2 پسندیده