درس پنجم انگلیسی قدرت

شما برای درس مقدمه هم یه هفته وقت گذاشتین؟!

2 پسندیده

اره عزیزم .چون اولین بارم بود بخاطر همین من دو هفته وقت گذاشتم. ولی بستگی به استعداد داره

2 پسندیده

سلام حضور شما
تلفظتون بسیار بسیار عالیه. درود بر شما. بدون تعارف میگم. از نیمه ی دوم صوت به بعد هم روان تر شدید و فک کنم به خاطر این بود که استرستون رفته یود. توصیه ای که دارم اینه که سعی کنید بلند تر صحبت کنید. رو اعتماد بنفستون به شدت تاثیر مثبت میذاره.
چند تا اشکال کوچیک دیدم که زیاد هم مهم نیست و در طول زمان درست میشن:
Mastery به جای master
حذف a در new languages
حذف ed دوم در she wanted to studied,
بعد از to فعل به صورت ساده میاد.
خیلی خوب بود. این روند رو ادامه بدید حتما. :ok_hand:

4 پسندیده

مرسی عزیزم،ایشالا شاهد پیشرفتهای خیلی بیشترت باشیم:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

ممنونم بابت پیام بسیار عالیتون … نکاتی که گفتین خودم هم متوجه نشده بودم ان شالله وویس های بعدی بهتر میشم و سعی میکنم با هر وویس شما متوجه پیشرفت من بشید

3 پسندیده

ان شالله عزیزم …پس با هم از فردا شروع میکنیم

2 پسندیده

حرف th در method تلفظ آن مثل ث عربی است اما شما ث فارسی می خوانید در کل تلفظ شما عالی عالیه

5 پسندیده

عمه جون میگم من میخاستم ویس بدم اما نتونستم الان بدم ویس :heart_eyes::blush:

2 پسندیده

ممنونم از شما … بله این حرف th خیلی سخت هستش و من حتما بیشتر تمرین میکنم و ان شالله بعدا درست تلفظ میکنم

2 پسندیده

عمه ایی راحت باش هر موقع خواستی وویس بده من این صدای زیبات رو دوباره بشنوم

2 پسندیده

اون صدای پارازیت داداش کوچیکمه داره داد میزنه :angry::joy:
معذرت میخام
@zaara1

6 پسندیده

وای عزیزم چقدر صدات خوبه و چقدر راحت و بدون استرس حرف زدی …عالیه …مرسی عمه ایی … عالی صحبت میکنی

2 پسندیده

I really like your voice and your accent is fairly well. It means you pay attention to the narrator’s voice. Congratulations and keep it up. :clap: :clap:

5 پسندیده

Tnx alot …i must go and translate some of ur word …i always wanted to talk english but i have never done sth for that but when i came here and i saw all of u and u talked very well i told myself one day i must be like them . And i used to be lazy about learning english but nowadays i try my best … i will send my voice every friday .please pay attention to it and encourage me …tnx

2 پسندیده

Sure, You’ll definitely speak way more better than most of us, Because when I started learning English, I didn’t do what you are doing now. I held myself back and I was hesitant to share my voice with others.
Shadowing technic and retelling stories is the real key to speak better.
Good luck :blush:

2 پسندیده

Tnx …but u r doing well now. U r a good speaker and i keep ur words in my head to learn and improve more and more

2 پسندیده

مرسییی :heart::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: شما هم همینطور

2 پسندیده