سکانسی از سریال بازی تاج و تخت

سلام نسیم جون مرسی
ب صدای شما ک نمیرسه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

عذرخواهی میکنم

دیگه زیر پست های شما،و یا پست های در ارتباط با شما نظر دهی نمی کنم

2 پسندیده

عیبی نداره عزیزم … سختت بود مشکلی نیست تو انگلیسی بدون تلاش رو بخون من قدرت بعدش وویس میزاریم

4 پسندیده

عالی مثل همیشه عزیزم

4 پسندیده

فداتون عمه جون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: مرسیی

4 پسندیده

فک کنم شما الان مطمئنید که عالی هستین ولی متاسفانه صداتون لحنتون دلنشین نبود گوش ندادم

3 پسندیده

@pari
پری جون ببخشید منم جواب آقا علی رو دادم … ولی شما تاپیک میزارید که هر شخص با توجه به توانایی خودش این کار رو انجام بده . و قرار نیست اینجا نقد تند داشته باشیم با کمال احترام میتونیم اشتباهات رو به همدیگه بگیم

4 پسندیده

دقیقا همینطوره. قرار نیست چون ما چیزی رو بلدیم حتما بقیه هم بلد باشن یا برعکس. و بخاطر این بلد نبودن سرزنش بشیم. نقد باید سازنده باشه. ما همه اینجا درحال یادگیری هستیم و روز به روز هم بهتر میشیم. من وقتی تاپیکی می‌سازم برا کل اعضای تالاره. ولی دوست ندارم با کسی به تندی برخورد بشه. اگه اینطور باشه که اینجا دیگه فرقی با مدرسه نداره. ما هم میشیم همون معلم‌هایی که انتظار داشتن چون خودشون بلدن، حتما ما هم باید بلد باشیم.

8 پسندیده

کاملا حق با شماست . چون واقعا انتقاد درست میتونه سازنده باشه … همه کسایی که وویس فرستادن مطمئن باشید وقت زیادی گذاشتن که تونستن این دونه رو بفرستن . مهم تلاشیه که برای این کار کردن

8 پسندیده